Dini Sözler

Berat Kandili Mesajları

Milyonlarca Müslüman vatandaş Berat Kandili Mesajları ile sevdiklerinin gönüllerini kazanmak hayır duasını almak için paylaşımda bulunacak. Sizler de burada yayınladığımız Berat Kandili Sözleri ile sevdikleriniz ile paylaşımda bulunabilir ayrıca sosyal medyada Kandil Kutlaması yapabilirsiniz.

Berat Kandili Mesajları yazımız da; Anlamlı Kandil Mesajları, Dualı Kandil Sözleri Resimli, Etkili Kandili Mesajları, Kandil Sms Mesajları, Kandili Kısa Mesajları, Berat Kandili Sözleri yer almaktadır.

Berat Kandili Mesajları

Tüm Müslüman aleminin Berat kandili kutlu olsun.

Berat kandilinizin güzel olmasını dilerim. Mübarek olsun.

Affımıza vesile olması dileklerimle Berat kandilinizi tebrik ederim. Hayırlı kandiller…

Işığınız hiç eksik olmasin. Berat kandiniz mubarek olsun… Hayirli kandiller…

Mevlâ kalbi kırık eylesin de, kalp kıran eylemesin. Hayırlı Berat Kandiliniz olsun dua ile___

Bu güzel günde, tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle… Berat Kandiliniz Mübarek Olsun…

Berat Kandili Mesajları
Berat Kandili Mesajları

Allah’a KUL Habibine UMMET olabilmemz temennisiyle BERAT Kandilimiz Mubarek olsun.

Ne zaman ki iyiIikIerimiz keşkeIerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyiIikIerIe doIu bir yaşam diIeğiyIe iyi kandiIIer.

Bu gece beraat kandili.. Günahtan kurtuluş gecesi.. Haydi dua edelim.. Temizlensin günah defterleri.. İyi kandiller…

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun.

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece. Kandiliniz mübarek olsun. https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/berat-kandili-mesajlari.html

Ellerin duaya uzandığı Sinelerin dostlara açıldığı Bu mübarek günde Tüm dualarınız kabul olması dileğiyle Berat Kandiliniz Kutlu olsun.

Bu Kandil Gecesi’nin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle. Berat Kandilin mübarek olsun…

Çalışmalı azizim çok çalışmalı Ama kimseyle yarışmamalı Sevmeli sevilmeli fani dünyada Allahın işine karışmamalı Berat kandili kutlu olsun

Rahmetin sağanak sağanak yağdığı berat kandili hepimize kutlu olsun. Dualarımızın kabulü dileklerimle…

Berat Kandili’nin, ihtiyacımız olan huzuru ve mutluluğu ülkemize getirmesini diliyorum. Tüm İslam aleminin Berat Kandili kutlu olsun.

Bir avuç alkış, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır tüm mesafeleri, kalbiniz nurlu ve mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

Kuru kuruya degil, dua edip www.sozlervadisi.com hayirlisiyla beraat ettiginiz bir kandil olsun. Tum inananlarin Berat kandili mubarek olsun.

Diğer Sayfalarımız;  Kadir Gecesi Mesajları Kısa ve Öz

Berat Kandili: ötekine düşmanlığımız sayesinde mahkum ettiğimiz kendi vicdanlarımızı da berat ettirme umuduyla, kutlu olsun…

Bu gece İslam aleminin için “kurtuluş, af ve arınma gecesi ” olan Berat Kandili. Tüm islam aleminin Berat Kandili kutlu olsun.

Tüm güzel dostlarımın Berat Kandili kutlu olsun…Bedenler arınsın ve temize çıksın tüm inananlar… Dualarımızı kabul etsin ALLAH’ımız.

Sevginin gerçek değerini anladığımız, emekle güçleneceğini unutmadığımız güzel bir güne)) Hepimizin Berat Kandili kutlu olsun.

Dost istersen Allah yeter.Yaran istersen Kur’an yeter.Mal istersen kanaat yeter.Düsman istersen nefis yeter.Nasihat istersen ölüm yeter.Hayirli Kandiller..

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Hayırlı kandiller!


Dini Mesajlar kategorisinde en güzel Berat Kandili Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kandil Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Mevlidi Nebi Haftası Kutlama Mesajları ,  Mevlid Kandili Sözleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.