Sevgiliye Özlem Sözleri

1
1676
views
Sevgiliye Özlem Sözleri

Sevdikleri yanlarında olmayan kişiler derin bir özlem içinde olur bu yüzden sizlere biraz da yardımcı olmak amacıyla sayfamız tam sizin için, Güzel anlamlı sözleri isterseniz sosyal paylaşım sitelerinden paylaşımda bulunabilirsiniz.

Yazımız da sevdiklerine özlem duyan siz değerli takipçilerimiz için eski Sevgiliyi özlem sözleri, Sevgiliye duyulan özlem sözleri, Sevgiliye hasret özlem sözleri, Sevgiliye özlem ve aşk sözleri bulmanız mümkün.

Sevgiliye Duyulan Özlem Sözleri

Özlem insanın en saf, en temiz, en karşılıksız hislerindendir.


Sonbahar gibiydi hasretin Gazel yaprak gibi sararıp soldu “Gönlüm”


Özlediğini söylememek için tüm harfleri yutkunmaya kalksan da, bir tek o takılır boğazına…


Özledim” seni demişsin sevdiğim. Ben özlemedim mi Sır kokan yastığıma sor, Sen yazan kalemime Bitmeyen gecelerde karaladığım satırlara sor


Ben üşüyorum diyeyim Sen ne kadar yalnız olduğumu anla Hep aynı yerden vuruyor yokluğun Hep aynı yerden kanıyorum sana Özlüyorum seni !!.


Sevgiliye Romantik Özlem Sözleri

Bir ses beklemek senden suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim hiç bu kadar uzun gitmedin nerdesin


Namluya sürülmüş iki güzel göz için çıkarsan Aşk pazarına İncili Kaftan da ciğer satmaya razı olacaksın Kalbinin köz ateşinde Ciğerlerini dağlayacaklar YÁR tütecek o vakit Özlem zindanında


O kadar çok Özledim ki seni , Şu an Cenazeme geleceğini bilsem Ölürdüm… İnan ölürdüm..


Kalbimi öyle..” Yakasım varki..” Bu gece..” Ama yakamıyorum..” İşte…” Ne söyleyeyim.. İçinde SEN” varsın… Biliyorsun.. ~Sevdiğim ~ Sen böyle Canimi yakıyorsun Amma.. O an Gözlerinin hasreti Burnumda tütüyor..


Ben seni özledim….. Bilmesende hisset….


Bu saatte ne söylesem boşa Sevdiğim.. Kalbim o kadar seninle dolmuş ki Biliyormusun.. Artık bir damla dahi hasretin Gözlerimi taşırıyor..


Sayfalarımız <<< Sevgiliye Duyulan Özlem Mesajları 


”ßakma aylardan KASIM, mevsimlerden“ SONBAHAR“ OLduguna . ”Sen ne zaman istersen cik gel, ßenim kapim herzaman “ARALIK“ Sana .?


Ne gecemi sabah edebiliyorum ne sabahımı gece…. Olduğum yerde sayıp sayıp duruyorum…. Ha geldin geleceksin diye Adam….


En icten gelen söz seni mutlu eder… Yureğe dokunur ruhunu okşar… Huzur olmana sebep olur… Sende gel benim huzurum ol Adam…


En cok seni özlediğimde anladım nefesim olduğunu


Sessizliğe gömulduk iyice be yureğim…. Ne Adam sevildiğini biliyor ne de özlendiğini….


Kalbimdeki hasretini dökulen yaşlarımla silmeye calışıyorum…. Sildikce hıckırıklar icinde kalıyorum….


Uyanır uyanmaz sac telerimin arasında kokunu arar oldum… Özlemimsin


Bu saatte ne söylesem boşa Sevdiğim.. Kalbim o kadar seninle dolmuş ki Biliyormusun.. Artık bir damla dahi hasretin Gözlerimi taşırıyor..


Sevgiliye Duyulan Özlem Sözleri

Gözlerini sil ve bu sevda kadar koyu bir çay tutuştur ellerime. Yok gitme sen gidince sevmek yüreğimde düğümleniyor Özlemeyi yutkunuyorum.


Sen sevda bahçeme diktiğim Mavi hasretisin Yüreğimde tutsak bir özlemsin Sen şiirlerimde anlattığım gizli mısra Kalbimdeki en derin acısın


Sus demeni bile özledim Şimdi çıkıp gelsen Sustursan yine yüreğimi Dinlemeye razıyım BİR ÖMÜR SENİ …


Okuması yazması yok yüreğimin Bir tutam aşkım Bir dirhem vuslatımla Özlüyorum işte !!.


Sevgiliye Özlem Sözleri Etkili

Özledim seni canım olmayanım gelmeyenim biteremediğim bitmeyenim bilmiyorum daha nasıl ifade edeyim seni özledim


Hangi pencereden güneşe baksam, Bakışların geçiyor.. Bir deli poyraz olup ,esiyorsun.. Şarkı gibi.. Şiir gibi.. Yüreğimin taaa içine…


Özlemek seni Dibi kadar Cehennemin Sokağı kadar tavanın Özlemek seni Lal gecelere Aysızımı vermek gibi


Göz görmedikce unutur derler ama, Benim gözüm görmedikçe, Gönlüm özlemekte.. Ey yar; Sõylesene nasıl alışılır bu hasrete….


___ Özlem durgunlugu ___ Özlemin yüregi boguldugu an Haykirmak gelirse içinden Haykir yiksin Sesin Denizlere Daglara Ovalara kuşlara Engel degil uzaktada olsan Duyarim hissedirim seni Seni bir Gölge gibi bakarim Bir kurt gibi izlerim sesizliginin korkusu bende Sakli


Ne kadar olsa uzaksin bana Ama bir kalpte yakinsin bana Varsin olsun uzaktan olsun Bu güzel mutlulugun bende Huzurumsun sevgi şevkatin Benle olduktan sonra uzak Yada yakin sevgi olduktan Sonra mühüm degil mesafeler Sen sadece Ruhun bende Kalsin gerisi BOŞ VER!


Sayfalarımız <<<  Aşkıma Özlem Sözleri 


Ve Biliyorum… Milyon Tane Ağrı Kesicide İçsem.. Geçmeyecek özlemin…


Fotoğraflarına bakınca seni çok özlüyorum.. Bakmadıkça daha çok özlüyorum…


Bak yine sensiz bir gece Daha… Hasretin alev alev Yakıyor yine yüreğimi Ben ayri yanıyorum sigaram Ayrı yanıyor Yüreğimde öyle tütüyorsunki…


Kalbimde ince ince Hasretin tüttü be sevdiğim Sen kokuyor kalbimin Taşlı sokakları ” Bilmem Kaç sigara daha yaktırır bu gece” Hasretin…”


Artık seni ne düşüneceğim Ne üzüleceğim be Dedikten hemen sonra Bir an gülüşün aklıma geliyor 5 saniye sonra kendimi manasızca boşluğa bakarken buluyorum


Bu Saatlerde başlar Hüzünler Yakılır Sigaralar, Sevdigin özlediğin Ne varsa Yakar yıkar Gözleri de bir an gelir aklina O an mı ? Gözlerini sel basar Yürek yangın yeri


O benim beklenmedik bir sonumdu sesizce gidişimdi soru soramadığımdı o şimdi sadece veda edemediğim hoşçakal diyemediğim ve sol yanımda kalandı


Gül ağlarmış dikenim var diye Güneş ağlarmış gecem var diye Hayat ağlarmış çekilmezim diye Şimdi ise ben ağlıyorum Sen yanımda yoksun diye .


Bana guluşlerini al da gel sevdiğim…. Özledim….


Giderken unutmuşsun Bende kalan gözlerin var SEVDİĞİM…


Sevgiliye Hasret Sözleri

Öyle özlersin ki Sadece sesizce beklersin .. Gel diyemezsin


Yine Sevdan başımda gözlerin yangın Uyku haram oldu gözlerime gel !!. Ay aydınlatmıyor sensiz gecemi Karanlığa gömüldü umutlarım gel !!.


Özgürlük gibiydi gözlerin Ven ben Yağmuru unutmuş toprağın Bulutlara yalvarışı gibi !!. Sesizce ama yürekten Özledim seni ..


Bir “SEN” vardın gözlerimde Birde gözyaşına mahkum bir “ÖZLEM” Ne SEN’i geri getirebildim Nede bu ÖZLEM’i biterebildim ..


Kalbime bu gecede sensizlik yazdım… Yine de çok hoşuma gidiyor galiba… Çünki sensizlik kelimesi bile senle başlıyor. SEVDİĞİM…


Sevgiliye Aşk Özlem Sözleri

Çizemedim gidişinin üzerini affet… Üstüme, üstüme gelip bıçak çekiyor günler geceler “özledim”…! Öyle çat kapı geliversen. Nasılda belini kırarız aşkın Bir öpüşe nasılda sesini keseriz ayrılığın…!!!


Gittiği yoldan gelmiyor ki ayrılık. Yokluğunda Yaz’ı Kış’la aldatıyorum susarak… Hasretin çöktü omuzlarıma. Gel… Bu öksüz şiirleri al artık benden. Özledim bağışla…!


Ayrılıklar sevmeyi öğretir insana Her ayrılık kavuşmaktır aslında Unutmak yok özlemek var inadına !!.


Sanki.. Bir sigara daha yakarsam Her şey düzelir,özlemin gecer Dedim. Paket bitti her şey daha Hüzünlü..


Hasretinle Kalbim boyle karlı buz dağları gibiydi.. Gözlerini bir an hayal etsem O Karlar eridi sevdiğim Eridi…


Varsın aşkın ateşi yaksın yüreğimi Bir damla su dökecek değilim Varsın hasretin sarsın iliklerimi Görmeden sevmeyi de öğrettim yüreğime..


Sol yanımın en güze köşesine sahip olan yar bu aralar seni bir başka özlüyorum


Ey benim gül ü suretinde tefekküre daldığım yar. Ve benim saklı cennetim söyle nerde kaldın bu gidiş bu kadar uzun mu olacaktı.


‘Ve…Şimdi; Kaçak bir çay demleyip, Kaçak tütün sarıp, İllegal bir sevdayla; Özlemini mırıldanacağım…!


Sayfalarımız <<<  Sevgiliye Etkileyici Sözler 


Özlem ; Sözlerini , gözlerini , sesini , gülüşünü , kokusunu özlemekti . Hasret ; İşte o bütünüyle SENSİN…


Aylar sonra gecenin bir yarısı Bir şarkı ıslatıyorsa hala yanaklarını Geçmemiş demeki .. Geçmişin yarası ..


Şimdi bir dönsen geriye Hala bıraktığın yerdeyim .. Ne bir hüzün geride Nede bir umut ilerideyim ..


Cümlelere yer yok artık hayatımda İki kelimeyi bir araya getiremiyorum Sen… desem Ben gelemiyorum yanına Ben…. desem Sen yoksun yanımda


Ellerimi uzatığımda dokunmasamda sana Gözlerimi kapattığımda hep benimsin aslında Söylediğin sözler canımı acıtsada Benim kalbim hep seninle


Seninde gözlerin her resmimize bakınca doluyormu? Her sigarayı çektiğinde ciğerine hasret doluyormu ? Soyle sevdiğim


Hani Rüzgar değse kirpiğime Kan damlardı baktığın yere. Kirpiğime ayrılık değdi. Gelsene


Seni özledim Bir parça aklımda Çok parça içimdesin Gözlerinde susmayı Dudaklarında ölmeyi Seni susarak sevmeyi öğrendim …


Gel, gönlümü fetheden sensin, gel! Ey derûnum sana ‘gel’ deyip duran Ey varım-yoğum, her şeyim, gel!


Aşkımıza Özlem Duyulacak Sözler

Sen hala kalbimin En güzel odasındasın. Bütün gün sana kızıp küssem bile Gece uyurken üstünü örtüyorum…


Ey olmazsa olmazım, Bakmaya doyamadığım. Sesine özlemle bağlandığım. Ey ”kaderi kaderime yazılsın” diye Her gece Allah’a yalvardığım. Seni ne çok özledim bir bilsen…!


Zamanın ötesine seslenmektir ÖZLEMEK Sesizlikten suskunluktur ÖZLEMEK Kimsesizliğin çağrısıdır Gelmeyene Duymayana Sesleniştir ÖZLEMEK .!!


Sana sarılmak istiyorum yalnız olmuyor söyleyince eksik duymadan seslenmeyi biliyorsa bir yürek görmeden sevmeyi ve özlemeyi’de bilir elbet.


Bir gün yüzüne şarkılar. Dudağına adım çarparsa, beni hatırla…!!! ___________________ Gelirim bi ara


Ey hasretini çektiğim yar Ne kadar uzakta olursan ol Hep aynı gökyüzünü paylaşacağız seninle ..


Özlemlerim var sana, bakışlarımla karşıladığım. Geceden sürüklenen hayallerimle ağladığım. Kursağımda sigaram ile bastırdığım sevdandan “alacağım var”…!!!


En koyu aşkını alıp gelsen. Dilinde tütsülenmiş şiirlerinle… Paçavraya çevirsen bizi. Gitmesen…!!!


Ben en çok seni özlemekten yoruldum. Hasıraltı ettim yanan yüreğimi.. Mandallara astım sevdamı da… Vazgeçemedim…!!!


Sormayın neden Görmediğime ağlıyor gözlerim Belki çok özlemiş Belki hasretinden darmadağın olmuş Belkide hep onun için ağladı gözlerim ..


Zaman yine işkence ediyor acımasızca… Dudaklarının tadı düşmüş üzerime. “Seni fazla kaçırmışım”…!!!


Sigaramın dumanı dedi ki: “Yine mi hasretine denk geldim?”


Özlüyorum yokluğundan olsa gerek mevsim kış üşüyorum en çok ellerini özlüyorum. yüreğime lapa lapa düşüşünü her saniye de özlüyorum işte…


Hani resmine bakarsinya ardindan Boğazın düğümlenir Bir damla yaş gözünden boynuna kadar iner de sesin çıkmaz ya İste o an cok özledim


”ßakma AyLardan KASIM, MevSimLerden“ SONBAHAR“ OLduguna . ”Sen Ne Zaman iSterSen Cik GeL, ßenim Kapim Herzaman “ARALIK“ Sana .?


Yeterki o nazenin kalbin emir buyursun Kainat yıkılsa yüreğimde uyursun Yolumu göremem yine koşarım Uzakta bir yerde yine seni duyarım !!.


Bazen yakındır insanlar Uzaktan birbirine İç çekişleri duyulur Özleyenin’de özlenenin’de !!


Ama ben yine de, Kalabalığın uyumuna inat, Hayalin gerçeğe değdiği yeri seviyorum. Özleyenlerin özlediklerine.


Sen’ki ruhuma işlenmiş sevdam Gidişin bilemem’ki kaçıncı günü El azizim ben seni sen olmadanda severim Sen benim imkansızım GİZLİ YARAMSIN.


Özlemek sevgili Özlemek nasıldır bilirmisin ?.. Biri kibrit Diğeri mum Bilirsin !.. Yakanda biter Yananda !.


Sevgiliye Sözler kategorisinde Sevgiliye Özlem Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız;  Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları , Sevgi Dolu Sözler

Share this:

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here