Veliden Öğretmene Güzel Sözler

Öğretmene Sözler
Veliden Öğretmene Sözler

Aileden sonra bizim için en değerli kişiler olan Öğretmenlerimize Veliden Öğretmene Güzel Sözler göndererek onları mutlu edebilirsiniz. Bize yön veren güzel yerlere gelmemizde emekleri olan sevgili öğretmenlerimize 24 Kasım geldiğin de değil her zaman birkaç satır söz yazmak isteyenlere işte sayfamız .

Veliden Öğretmene Güzel Sözler yazımız da; Veliden öğretmene güzel sözler veda, Veliden Öğretmene güzel sözler kısa, Veliden Öğretmene güzel sözler uzun, Veliden Öğretmene güzel sözler facebook, Veliden Öğretmene güzel sözler anlamlı, Öğretmene güzel sözler ve şiirler yer almaktadır.

Veliden Öğretmene Güzel Sözler

İnsanlar geçmişteki çoğu şeyleri unuturlar ama gönüllerde taht kurmuş öğretmenleri asla unutamazlar el evlatlarımız için yaptıklarını. Canım öğretmenim sende benim hiçbir zaman unutamayacağım öğretmenimsin.

Çocuklarımızı evladıymış gibi seven, en zor anlarında onlara yardım eden, yeri geldiğinde bir anne şefkatiyle başını okşayan, yeri geldiğinde bir baba gibi nasihat veren iyi kalpli değerli öğretmenim sizi çok seviyoruz.

Sınıfımızı kendi evi gibi gören, çocuklarımızı kendi çocuğuymuş gibi seven öğretmenim sizi çok seviyoruz.

Öğretmene Sözler
Velilerden Öğretmene Güzel Sözler

Gelecek nesillerimizin yetişmesinde büyük emekleri olan saygıdeğer öğretmenlerim sizi çok seviyoruz.

Öğretmen; duvardaki bomba deliğini güneş yapan bilge kişidir.. Dünyada her şeye değer biçmek mümkündür, fakat öğretmenin eserine asla değer biçilemez..! Sizi çok seviyoruz öğretmenim

Biz sizi sadece 24 Kasımda değil her zaman seviyoruz ve her zaman düşünüyoruz. Sizler geleceğe ışık tutan birer fener gibisiniz.

Siz bizim çocuklarımız için çok şey yaptınız Rabbimde sizin çocuklarınızı en güzel yerlere getirsin inşallah. Her şey için çok sağolun öğretmenim.ız

¸¸•*`❀Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları ¸¸•*`❀

Öğretmen mum gibidir kendisi tükenirken etrafını aydınlatır sizde bizim için ışık saçan bir mum gibisiniz sizi çok seviyoruz canım öğretmenim

Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin. Bizde sizin elerinizden öpüyoruz. Siz bizim canımınsın Öğretmenim

Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır. Sizde bizim için öylesiniz Öğretmenim.

Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Sende bizim evladımıza ışık saçtığın için teşekkür ederiz Öğretmenim

Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana çocuğun öğretmenine şükranlarımı sunarım.

Siz bizim için hatıra defterimde temiz bir sayfa gibi kalacaksınız bizim aklımız da öğretmenim.

Veliden Öğretmene Güzel Sözler

Yurdun dört bir yanında sevgi ve özveriyle geleceğimizi inşa eden öğretmenimiz bu güzel günde sizi sevgi ile anıyorum

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenim siz çok seviyoruz iyi ki sizi tanımışız.

Size emanet ettiğimiz çocuklarımıza gözünüz gibi baktınız, onların sorunları olduğu zaman kendi sorunlarınızı bir kenara bırakıp onlarla ilgilendiniz. Sizler sevgi elçileri, toplumun örnek insanlarısınız.

Bilim, erdem ve adaleti öğreterek çocuklarımızı hayata hazırlayan canım öğretmenim sizi çok seviyoruz.

Çocuklarımız sizin sayenizde iyiyi güzeli öğrendiler. Emekleriniz ve yaptıklarınız için teşekkür ederiz öğretmenim.

Dünyanın en kutsal fazifesini kendisine yaşam tarzı benimsemiş, gözü pek,yüreği güzel ÖĞRETMENİM sizi çok seviyorum iyi ki varsınız https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/veliden-ogretmene-guzel-sozler.html

Öğretirken kendini sevdiren, kendini sevdirirken hayatı öğreten, çocuklarımıza yol gösteren, onları hayata hazırlayan öğretmenlerimiz sizi çok seviyoruz.

Çocuğumun başarısında, hayat yolunda attığı ilk adımda senin eserin öğretmenim. Seni çok seviyoruz.

Siz güller kadar narin ve güzel, kır çiçekleri kadar asil ve saygınsınız. Siz çok sevdiğimiz güzel öğretmenimizsin.

Evlatlarımıza bilgiyi öğreten, sozlervadisi.com onları eğiten, onlara sevgiyi, saygıyı öğreten fedakar öğretmenlerimize çok şey borçluyuz.Teşekkürler öğretmenim

Bizim öğretmenimiz iyi kalpli, güler yüzlü, kocaman yürekli, sevgi doludur. Bizim öğretmenim öğretmenlerin en iyisidir.

Öğretmenim biz sizi çok seviyoruz, ömrümüz boyunca sizi ve çocuğum için yaptıklarınızı unutmayacağız. Hakkınızı helal edin öğretmenim.

Canımız öğretmenimiz siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz.

Öğretmene söylenecek o kadar çok güzel söz vardır belki ama bence öğretmene söylenecek en güzel söz; iyi ki varsınız öğretmenim.


Özel Günler kategorisinde en güzel Veliden Öğretmene Güzel Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Öğretmenler Günü İle İlgili Sözler5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü Mesajları

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.