Veliden Öğretmene Güzel Sözler

0
2
views
Veliden Öğretmene Güzel Sözler

24 Kasım geldiğin de bize yön veren güzel yerlere gelmemizde emekleri olan sevgili öğretmenlerimize birkaç satır söz yazmak isterler işte Veliden Öğretmene Güzel Sözler sayfamız tamda size göre. 

Veliden Öğretmene Güzel Sözler yazımız da; Öğretmene söylenecek güzel sözler kısa, Öğretmenden veliye güzel sözler, Veliden öğretmene öğretmenler günü mesajı, Öğretmene güzel sözler ve şiirler yer almaktadır.

Veliden Öğretmene Güzel Sözler

Bilim, erdem ve adaleti öğreterek çocuklarımızı hayata hazırlayan canım öğretmenim sizi çok seviyoruz.


Yurdun dört bir yanında sevgi ve özveriyle geleceğimizi inşa eden öğretmenimiz bu güzel günde sizi sevgi ile anıyorum


Dünyanın en kutsal fazifesini kendisine yaşam tarzı benimsemiş, gözü pek,yüreği güzel ÖĞRETMENim sizi çok seviyorum iyi ki varsınız


Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenim siz çok seviyoruz iyi ki sizi tanımışız.


Veliden Öğretmene Sözler

Dünyada herşeye kıymet biçilebilir ama öğretmenin eserine kıymet biçilemez…


Sınıfımızı kendi evi gibi gören, çocuklarımızı kendi çocuğuymuş gibi seven öğretmenim sizi çok seviyoruz.


Hangi meslek bölümü olursa olsun öğretmenin önünde düğme iliklemeli ve sonsuz saygı duymalı.


Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur.


Hakkı ödenmeyecek olanlardan biri anne biri öğretmendir …


Biz sizi sadece 24 Kasımda değil her zaman seviyoruz ve her zaman düşünüyoruz. Sizler geleceğe ışık tutan birer fener gibisiniz. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/veliden-ogretmene-guzel-sozler.html


Sayfalarımız >>> Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları


Çocuklarımızı evladıymış gibi seven, en zor anlarında onlara yardım eden, yeri geldiğinde bir anne şefkatiyle başını okşayan, yeri geldiğinde bir baba gibi nasihat veren iyi kalpli değerli öğretmenim sizi çok seviyoruz.


Öğretmen bozkırlarda yetişen ve çevresini de kendisi gibi güzel çiçeklerle doldurmak için çalışan çabalayan nadide bir çiçektir.


Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu öğretmenim. Her şey için çok teşekkürler.


Pırıl pırıl meşalesin durmadan yanan öyle bir abidesin ki hiç yıkılmayan canım öğretmenim.


Biricik öğretmen im canım öğretmen im iyi ki varsın iyi ki benimlesin. Sağ ol var ol öğretmen ler günün kutlu olsun.


Öğretmen; duvardaki bomba deliğini güneş yapan bilge kişidir.. Dünyada her şeye değer biçmek mümkündür, fakat öğretmenin eserine asla değer biçilemez..! Sizi çok seviyoruz öğretmenim


Öğretmenler bir gül gibidir koku verir güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar.


Bizleri okutup büyüten, bizlere hayatı küçükken öğreten güzel kalpli güzel insanlar sana binlerkere teşekkür


Siz bizim çocuklarımız için çok şey yaptınız Rabbimde sizin çocuklarınızı en güzel yerlere getirsin inşallah. Her şey için çok sağolun öğretmenim.


Çocuklarımız sizin sayenizde iyiyi güzeli öğrendiler. Emekleriniz ve yaptıklarınız için teşekkür ederiz öğretmenim.


Öğretmen mum gibidir kendisi tükenirken etrafını aydınlatır sizde bizim için ışık saçan bir mum gibisiniz sizi çok seviyoruz canım öğretmenim


Size emanet ettiğimiz çocuklarımıza gözünüz gibi baktınız, onların sorunları olduğu zaman kendi sorunlarınızı bir kenara bırakıp onlarla ilgilendiniz. Sizler sevgi elçileri, toplumun örnek insanlarısınız.


Öğretmene Günü Özel Mesajlar

Gelecek nesillerimizin yetişmesinde büyük emekleri olan saygıdeğer öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu osun.


Öğrencilerini seven, emek veren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.


Fedakarlık ve umudun en güzel örneği öğretmenlerimizin günü kutlu olsun. Bu vatanın çocuklarına emek veren, ilimin peşinden koşarken şehit olan öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum.


Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, yılmadan, yorulmadan Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğini inşa eden değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun…


Velilerden Öğretmene Güzel Sözler

”Öğretmenler!…Cumhuriyet, fikren,ilmen,fennen,bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister.Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir.” Başöğretmenim Mustafa Kemal ATATÜRK’e saygımla tüm öğretmenlerin 24 Kasim Öğretmenler Günü nü kutluyorum


Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün yaktığı ışığın izinde.. Günümüz kutlu olsun.


Yeni bir dünyanın kurulmasında yol gösterici ve ahlaklı bir neslin yetişmesinde öncü olan kıymetli öğretmenlerimizin ve öğretmen adaylarının 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun!


Bu kutsal ve değerli görevi icra eden tüm Öğretmenlerimizin günü kutlu olsun.


Geleceğimizin teminatı, cocuklarımızı ve bizleri yetiştiren öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler  Günü kutlu olsun.


Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!


Sayfalarımız >>> 2-4-6 Kıtalık Öğretmenler Günü Şiirleri


Bizleri daha güzel yarınlara hazırlamak için işlerine tutkuyla sarılan tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun!


Şehit Öğretmenlerimiz nezdinde tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Ruhunuz şad, Mekanlarınız Cennet Olsun


Yarınların güçlü ve büyük Türkiye’sini inşa etmek için fedakarca çalışan, bu uğurda Aybüke, Necmettin ve daha niceleri gibi şehit olan, kendisini ülkesine ve mesleğine adamış tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.


Eğitimdir ki bir milleti ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da milleti esaret ve sefalete terk eder. Baş öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve tüm saygı değer öğretmenlerimizin 24 Kasim Öğretmenler Günü nüzü sozlervadisi.com en içten dileklerimle kutluyorum.


Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve Inkılapları ışığında; Vatan,Bayrak,Millet sevgisiyle ; Cumhuriyetçi nesiller yetiştiren Öğretmenlerimiz… Ne mutlu sizlere ! Gününüz Kutlu Olsun


Geleceği gönül eliyle, sanatıyla, sevgi ve şefkatiyle şekillendiren; başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm meslektaşlarımın 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun..


Bizlere bezen idol, bazen anne, bazen baba olan ve geleceğimizi anlamlı bir şekilde biçimlendiren öğretmenlerimizin günü kutlu olsun.


Hakkı ve hakikati öğretmen için görev yapan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum…


Bir ulusun gelişerek ileriye doğru yürüyebilmesi eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerin yürütülmesi ile mümkün olabilir. Ailemizden sonra bize hayatı öğreten ve düzgün bir birey olma yolunu gösteren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel Veliden Öğretmene Güzel Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Öğretmenler Günü İle İlgili Sözler5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü Mesajları

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here