Özel Günler

5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü Mesajları

5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü Mesajları 5 Ekimde Öğretmenlerimizin bizim için değerli olduğunu hissettirmemize yardımcı olacak en güzel yollardan birisi. Öğretmeninize verdiğiniz pahalı bir hediye yerine kısa bir Öğretmenler Günü Sözleri onları daha da mutlu edecektir.

5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü Mesajları yazımız da; Öğretmenlere Güzel Sözler, Özel Gün Mesajları, 5 Ekim Öğretmen Günü Sözleri, Dünya Öğretmenler Günü Mesajları yer almaktadır.

5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü Mesajları

Gelecek nesillere ışık tutan meslektaşlarımın günü kutlu olsun ….

Nesiller yetiştiren, meslekler öğreten, ailenin okuldaki adı Öğretmen! Başta bölgemizde yer alan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm Öğretmenlerin günün kutlarım.

Dünya üzerinde eğitime gönül vermiş tüm öğretmenlerin 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü’nü kutluyor, tüm öğretmenlerimize başarılı bir meslek hayatı diliyorum.

Ülkemizin dört bir köşesinde fedakarca görevini yapn bütün meslektaşlarımın Dünya Öğretmenler Günü kutlu olsun

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. 5 Ekim öğretmenler günü kutlu olsun.

5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü Mesajları
5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü Mesajları

Dünyanın her yerinde aydınlık için savaş veren , emek harcayan umudu yaşatan öğretmenlerimizin 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Öğretmenlik bir gönül işidir, sevginin gonca olduğu yüreklerde, güle dönüşüdür iyiki varsınız 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun.

Öğretmen taze ruhları işleyen ustadır. Nesiller yaratır, ülkeler değil gönüller fetheder. 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günümüz kutlu olsun.

Biricik öğretmenim canım öğretmenim iyiki varsın iyiki benimlesin. Sağol varol 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Yurdumuzun dört bir yanında görevlerini özveriyle yerine getiren öğretmenlerimizin 5 Ekim Dünya Öğretmenler Gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Okumayı yazmayı hızlı düzgün saymayı her an dürüst olmayı sen öğrettin öğretmenim… Dünya Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Bu vatanın kurtarıcısı, bu ülkenin kurucusu, başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve onun ülküsünde eğitim veren, tüm öğretmenlerimizin 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü kutlu olsun.

“Eserinin üzerinde imzası olmayan yegane sanatkar öğretmendir.” Geleceğimize yön veren öğretmenlerimizin Dünya Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Öğretmenlere çok büyük borcumuz vardır. Çünkü öğretmenlerimiz bize saygı.sevgi,eğitim,temizlik ahlak öğretmeye çalışır. vb. Öğretmenlerimize saygı ve sevgi duymalıyız! 5 Ekim öğretmenler günü kutlu olsun.

Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. 5 Ekim öğretmenler günü kutlu olsun.

Dünyanın en kutsal vazifesini icra ederek; sabrını, sevgisini ve saygısını çocuklardan esirgemeyen, güzel ülkemizin dört bir yanında canla başla çalışan değerli öğretmenlerimizin 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.


Özel Günler kategorisinde en güzel 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Öğretmenler Günü Mesajlarını bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Dünya Barış Günü Mesajları , 1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlama Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.