Dini Sözler

Başsağlığı Mesajları

Ölen yakınlarının acılarını paylaşmak maksadı ile Başsağlığı Mesajları da önem teşkil eder. Bu sebeple bir tanıdığınızın yakını öldüğünde ona destek olmanız ve yanında olduğunuzu hissettirmeniz çabuk bir şekilde toparlanması açısından önemlidir. Yazımızdaki Başsağlığı Sözleri sizlere güzel bir seçenek olacak bu sözler ile sevdiklerinizin yanında olacaksınız.

Başsağlığı Mesajları yazımız da; Duygusal Ölüm Sözleri, Vefat Yıldönümü Sözleri, Ölüm İle İlgili Sözler, Cennet İle İlgili Sözler, Dini Mevlut Sözleri, Anlamlı Defin Mesajları, Damar Başsalığı Sözleri yer almaktadır.

Başsağlığı Mesajları

Başınız sağolsun kardeşim Allah rahmet eylesin acınızı paylaşıyorum.

Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesinin acisini paylasiyor bassaligi diliyorum

Sevabı günahından çok olur inşallah. Mekanı cennet olsun, Allah’ım size sabırlar eylesin.

Cennetin suyu ruhunun her bir tarafına işlesin, toprağı bol, ruhu huzurlu bir hayat olsun.

Güzel günde nasıl yanınızdaysak kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız, başınız sağolsun…

Ailecek değerli kardeşimizi kaybettiğimize çok üzgün olduğumu belirtmek istiyoruz. Başınız sağ olsun. Mekanı cennet olsun inşallah.

Başsağlığı Mesajları
Başsağlığı Mesajları

Hayatımızı idama ettirmiş olduğumuz fani hayatımızda kötü günümüzde yanımızda olanları unutmamalıyız. Başınız sağ olsun. Allah yardımcınız olsun.

Vefat eden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize sabır ve başsalığı diliyorum.

Bugün gönlümüz hüzünlü, gözlerimiz yaşlı olsa da, canımız kardeşimizin güzel geçen ömrü son bulsa da Allah’ım onu cennetine koysun. Mekânı cennet olsun… Sizlerin de başı sağolsun…

Allah’ım sizlere sabır versin. Ölen güzeller güzeli kulunu da cennetine alsın. Ruhu şad, günahları affolsun. Başınız sağolsun…

İnsan doğar, büyür, yaşar ve ölür. Önemli olan şeyse bu yaşamış olduğu zaman boyunca görevlerini yerine getirmiş olması. Başımız sağ olsun. Mekanı cennet olsun.

Bir gün gelir biter bu canda bir gün sozlervadisi.com gelir gülen gözlerimiz ağlar bir anda, her zaman dua edelim kalbimizi temizleyelim ölümü hayatımızda hissedelim başınız sağolsun…

Allah’ımdan ölen kardeşime rahmet sizlere de büyük sabır istiyorum. Başınız sağ olsun, Allah’ım geride kalanlara uzun ömürler versin.

Ölen dostumuz için Allah’ımdan rahmetlerini sozlervadisi.com bol vermesini nasip etsin… Cennetin kapısından girmesini eylesin. Geride kalmış olan kişilere de sevdiklerine bol sabırlar eylesin.

Can dostumu kaybettim bugün onun üzüntüsünü en derin şekilde hissetmekteyim. Merhuma Allah’tan rahmet dilerim yakınlarına da Allah’ım sabır eylesin.

Bu acı gününüzde her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ölüm hayatın gerçeği, acılarınızı paylaşıyoruz Allah’tan sabır diliyoruz. Başınız sağolsun…

Hayata elveda diyerek ölüme merhaba diyen ruha her zaman dua edelim. Ruhlar şad olsun, mekanı cennet olsun, siz yakınlarının da başı sağ olsun.

Cennetin tüm güzelliği ruhumuza işlemeli, Allah korkusu daima kalbimizde yer almalı ki imanı hayat felsefemiz olarak bilelim. Öldüğümüz zamanda yerimizi yaptığımız şeylerle görelim. Başınız sağ olsun.

Ölümde yaşamın bir parçası ve gerçeği. Nasıl doğuyorsa insan öleceğini de öyle kabul etmeli. Ölüm bir son değil Allah katında yeni bir başlangıçtır. Sevdiklerine sabırlar diliyoruz.

Acıyı kederi bıraktı bu dünyada dualarımızla cennet yüzü görmeyi nasip etsin yüce Allah’ım merhuma, acınızı paylaşıyoruz gözyaşlarımızla başınız sağolsun…

Sevgili arkadaşımı kaybetmiş olmanın üzüntüsünü en derinden yaşamaktayız. Vefat eden kardeşimize Allah’tan rahmet, ailesine ve sevdiklerine başsağlığı dileriz.

Bu yalan dünyada acıyı, dertleri, kederi terk eyledi. Sevdiklerinin hayır dualarıyla Allah sonsuz merhameti ile ona cennetin gül yüzünü görmeyi nasip eylesin. Geride bıraktıklarına da dayanma gücü ihsan eylesin.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Başsağlığı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Başsağlığı Sözlerini bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Şehitler Haftası Mesajları , 15 Temmuz Şehitlerine Sözler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.