Başsağlığı Mesajları

Başsağlığı Mesajları
Başsağlığı Mesajları

Vefat eden kişilerin ardından acılarını paylaşmak maksadı ile gerecek dostlar birbirlerine mesaj gönderirler. Ölen birinin arkasından yakınlarına Başsağlığı Mesajları göndermeniz yanlarında olduğunuzu hissettirecektir. İşte sizlere en anlamlı Başsağlığı Sözleri ..

Başsağlığı Mesajları yazımız da; Ayetli Başsağlığı Mesajları, Alevi Başsağlığı Mesajları, Kısa ve Öz Başsağlığı Mesajları, Anlamlı Başsağlığı Mesajları, Başsağlığı Mesajları Tumblr, Duygusal Başsağlığı Ölüm Mesajları yer almaktadır.

Başsağlığı Mesajları

Can dostumu kaybettim bugün onun üzüntüsünü en derin şekilde hissetmekteyim. Merhuma Allah’tan rahmet dilerim yakınlarına da Allah’ım sabır eylesin.

Ölümde yaşamın bir parçası ve gerçeği. Nasıl doğuyorsa insan öleceğini de öyle kabul etmeli. Ölüm bir son değil Allah katında yeni bir başlangıçtır. Sevdiklerine sabırlar diliyoruz.

Bu acı gününüzde her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ölüm hayatın gerçeği, acılarınızı paylaşıyoruz Allah’tan sabır diliyoruz. Başınız sağolsun…

Başsağlığı Mesajları
Başsağlığı Mesajları

Ailecek değerli kardeşimizi kaybettiğimize çok üzgün olduğumu belirtmek istiyoruz. Başınız sağ olsun. Mekanı cennet olsun inşallah.

Acıyı kederi bıraktı bu dünyada dualarımızla cennet yüzü görmeyi nasip etsin yüce Allah’ım merhuma, acınızı paylaşıyoruz gözyaşlarımızla başınız sağolsun…

Bir gün gelir biter bu canda bir gün sozlervadisi.com gelir gülen gözlerimiz ağlar bir anda, her zaman dua edelim kalbimizi temizleyelim ölümü hayatımızda hissedelim başınız sağolsun…

Bu yalan dünyada acıyı, dertleri, kederi terk eyledi. Sevdiklerinin hayır dualarıyla Allah sonsuz merhameti ile ona cennetin gül yüzünü görmeyi nasip eylesin. Geride bıraktıklarına da dayanma gücü ihsan eylesin.

Acımız, üzülerek geçmiyor. Acımızı dua ile hafifletmek gerekir. Dualarımız rahmetli içindir. Allah mekanını cennet eylisin inşallah. Amin! Başınız sağolsun, acımız bir olsun.

¸¸•*`❀ Şehitler İçin Başsağlığı Mesajları ¸¸•*`❀

Allah’ımdan ölen kardeşime rahmet sizlere de büyük sabır istiyorum. Başınız sağ olsun, Allah’ım geride kalanlara uzun ömürler versin.

Allah’ım sizlere sabır versin. Ölen güzeller güzeli kulunu da cennetine alsın. Ruhu şad, günahları affolsun. Başınız sağolsun…

Ölen dostumuz için Allah’ımdan rahmetlerini bol vermesini nasip etsin… Cennetin kapısından girmesini eylesin. Geride kalmış olan kişilere de sevdiklerine bol sabırlar eylesin.

Ölüm elbet bir gün hepimizin kapısı çalacak. Allah’ın takdiri nasıl uygun görmüş ise öyle göçüp gideceğiz buralardan. Kardeşimiz bizlerden önce gitmiş olsa da dualarımızla her zaman onun yanında olacağız. Size de Allah’tan sabır diliyoruz. Başınız sağ olsun.

Hayatımızı öyle ya da böyle yaşamaktayız. Fani dünyada tek önemli olan sorumluluklarımızı yerine getirmek olur. Allah ölen kardeşimizin günahlarını affetsin, cennetinden bir köşe sunsun. Mekanı cennet olsun.

Başınız sağ oIsun. Onun lütfedeceği sabır ve dayanma gücü sizinle olsun. DuaIarımız da AIIah’tan merhumun / merhumenin tüm günahIarının affı yolundadır. İnşallah cennet köşklerinden birinde ağırlanacak ve daima ilahi rahmetin içinde olacaktır.

Cennetin tüm güzelliği ruhumuza işlemeli, Allah korkusu daima kalbimizde yer almalı ki imanı hayat felsefemiz olarak bilelim. Öldüğümüz zamanda yerimizi yaptığımız şeylerle görelim. Başınız sağ olsun.

Bugün gönlümüz hüzünlü, gözlerimiz yaşlı olsa da, canımız kardeşimizin güzel geçen ömrü son bulsa da Allah’ım onu cennetine koysun. Mekânı cennet olsun… Sizlerin de başı sağolsun…

Güzel günde nasıl yanınızdaysak kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız, başınız sağolsun…

Hayata elveda diyerek ölüme merhaba diyen ruha her zaman dua edelim. Ruhlar şad olsun, mekanı cennet olsun, siz yakınlarının da başı sağ olsun.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Başsağlığı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Şehitler Haftası Mesajları , 15 Temmuz Şehitlerine Sözler

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.