Anaya Kadir Gecesi Mesajları

Anneye Kandil Kadir Gecesi Mesajları

İslam dininde bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesine günler kala vefalı evlatlar Kadir Gecesi için Annelerini mutlu etmek için Anaya Kadir Gecesi Mesajları aramakta. Biz de sizler için sevgili Anneleriniz için dileklerinizi mesajla gönderebileceğiniz en güzel Kadir Gecesi Mesajları derledik.

Anaya Kadir Gecesi Mesajları yazımız da; Anaya Kadir gecesi mesajları duygusal, Anlamlı Anaya kadir gecesi mesajları, Anaya Kadir gecesi mesajları etkili, Güzel Anaya Kadir gecesi mesajları, Anaya Kadir gecesi mesajları resimli yer almaktadır.

Anaya Kadir Gecesi Mesajları

Keyifli huzurlu kandiller dilerim annecim. Kadir gecen mubarek olsun. Sevgiler saygılar

Allah dualarımızı oruçlarımızı kabul etsin tekrarını nasip etsin annecim kadir gecen mubarek olsun Dua İle

Hayatımın en değerlisi annem, gönül güneşin hiç solmasın, yüzün hep aydın, makamın Firdevs olsun. Kadir gecen mubarek olsun.

Başımın tacı güzel annem, bu mübarek kandil gününde duaların kabul, amellerin makbul, hizmetin daim olsun. Kadir gecen mubarek olsun.

Anaya Kadir Gecesi Mesajları

Anaya Kadir Gecesi Mesajları

Bir ömür sırtında bizi taşıyıp bir gün bile ah etmeyen canım annem, Allah bu kandil gününde senin bütün dualarını kabul etsin.

Ana gibi yar olmaz. Benim en büyük aşkım melek annem. Kadir gecen mubarek olsun.

Sözü güzel niyeti güzel annem Arş-ı Ala’nın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin yeryüzüne yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle. Kadir gecen mubarek olsun.

¸¸•*`❀ Kadir Gecesi Mesajları Kısa ve Öz ¸¸•*`❀

Herkesi ve her şeyi iyilik gözüyle gören annem, borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Kadir gecen mübarek, duaların kabul olsun.

Günlerine mutluluk, kaderine bereket, gönlüne saadet dolsun canım annem, Kadir gecen mubarek olsun.

Hasta olunca geceler boyu başımda bekleyen annem, Allah senin bütün niyetlerini hayırlısıyla kabul etsin. Kadir gecen mubarek olsun.

Kadir gecesinin sabahında, hepimizin günahlardan temizlenmiş, Allah’ın rahmetine mazhar olmuş kullardan olmamız duasıyla hayırlı kandiller annem.

Bin aydan daha hayırlı olan Leyle-i Kadir gecen mübarek olsun. Allah bu ulvi geceyi İslam aleminin inşirahına vesile kılsın. Kadir gecen mubarek olsun. Güzel anam.

Anlamlı Anaya Kadir Gecesi Mesajları

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları sozlervadisi.com bağışlayan her şeyi bilen gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin. Kadir gecen mubarek olsun canım annem.

Allah’ım! Gecemizi bin aydan hayırlı kıldığın gibi; Ömrümüzü de bin ömürden hayırlı kıl. Bizi salihler zümresiyle haşreyle. Kadir Gecen Hayırlı Olsun annem benim!

Cennet kokulu annem, Rabbim bu kandil gününde seni cennetlikler arasına alsın, nur yüzlü meleğim Kadir gecen mubarek olsun.

Benim güzel yürekli annem, Allah’ın rahmeti, bereketi ve mağfireti üzerine olsun, Kadir gecen mubarek olsun.

Gül sevginin işaretidir. O gül ki Hz. Muhammed’i temsil eder. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice Kadir geceleri geçir canım annem.

Beni dünyanın en şanslı çocuğu yapan annem, güneşi yüreğinde, gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olman dileğiyle. Kadir geceni kutlarım.

Mübarek Kadir Geceni kutlar, her şeyin gönlünden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kadir gecen mubarek olsun. canım annem.

Benim ağzı dili dualı annem, senin her duan hayırlısıyla kabul ve makbul olsun. Kadir gecen mubarek olsun.

Anne, cennetin kapısıdır. Bu mübarek kadir gecesinde beni de o cennetin kapısında annemin duasıyla getir Allah’ım. Firdevs cennetlerinde köşklere kurul annecim.

Ya Rabbi! Hayatımızı Kur’an ve Sünnet çizgisinde Hak dostluğu, takva, azimet ve ihsan şuuru çerçevesinde yaşat. Kadir gecemiz mübarek olsun güzel anam.

Hz. Muhammed komşun olsun. Kadir Gecemiz Mübarek Olsun güzel anam.

Rahmet, mağfiret ve arınma ayı olan Ramazan-ı şerifin son günlerine yaklaşırken, her yıl kadrimizi yüceltmek üzere gelen mübarek Kadir gecesine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlara vesile olması dileğiyle Kadir gecemiz kutlu olsun anne…

Anneye Kadir Gecesi Mesajları

Canımın içi güzel annem kadir geceni kutlarım ellerinden öperim.

Başımdaki gölgem annem Allah bu kandil gününün hürmetine sana sağlık ve esenlik versin. Rabbim merhametiyle senin gönlüne ferahlık nasip etsin. Kadir gecen mubarek olsun.

Anneye Kadir Gecesi Mesajı

Anneye Kadir Gecesi Mesajı

Rabbimden çiçek istedik kırları bize armağan etti ağaç istedik ormanları bahşetti su istedik denizleri verdi. Bir de annelerin en güzelini nasip etti. Kadir gecen mubarek olsun.

Bir ömür kahır çekip hiçbir sıkıntısını kimseye belli etmeyen fedakâr annem yıpranmış ve katılaşmış gönülleri rahmet esintileri ile yeşerten bu kutlu günde dualarının kabul olması dileğiyle. Kadir gecen mubarek olsun.

Yoktan var eden varlığından haberdar eden yaratıp imtihan eden Allah’a şükürler olsun ki senin gibi bir annem var. Kadir gecen mubarek olsun.

Gecelerin de bir imamı vardır. Gecelerin imamı, en büyük imam Kur’an’ı Kerim’ı kalbinde taşıyan Kadir Gecesi’dir. Gecen mübarek olsun annem.

¸¸•*`❀ Kayınvalideye Ramazan Bayramı Mesajları ¸¸•*`❀

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin canım annem. https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/anaya-kadir-gecesi-mesajlari.html

İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kadir geceni kutlarım güzel annem.

Kâ’b el-Ahbâr (r.a) buyurur ki: Ulu Allah beldeler içinde Mekke’yi, aylar içinde Ramazan’ı, günler içinde Cumayı ve geceler içinde Kadir Gecesi’ni üstün kılmıştır.” Kadir gecemiz mübarek olsun annem.

İmkanların bittiği yerde iman vardır, derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük Allah vardır. Selam ve dua ile Kadir gecen hayırlı olsun anne.

Kadır gecen mubarek olsun guzeller guzelım anam allah bı daha o yuzunu hıc soldurmasın

İslam‘ın nurlu yüzü kalbine dolsun canım annem, makamın cennet olsun,


Dini Mesajları kategorisinde en güzel Anaya Kadir Gecesi Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Mevlidi Nebi Haftası Kutlama Mesajları , Muharrem Ayı Mesajları

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.