Dini Sözler

Anaya Kadir Gecesi Mesajları

İslam dininde bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesine günler kala vefalı evlatlar Kadir Gecesi için Annelerini mutlu etmek için Anaya Kadir Gecesi Mesajları aramakta. Biz de sizler için sevgili Anneleriniz için dileklerinizi mesajla gönderebileceğiniz en güzel Kadir Gecesi Sözleri listeledik.

Anaya Kadir Gecesi Mesajları yazımız da; Anneye Güzel Dini Sözler, Anne İçin Kandil Sözleri, Anneciğime Güzel Dualar, Kısa Kandil Sözleri, Resimli Kandil Duaları, Kadir Akşamı Sözleri, Anaya Kadir Akşamı Sözleri yer almaktadır.

Anaya Kadir Gecesi Mesajları

Canımın içi güzel annem kadir geceni kutlarım ellerinden öperim.

Hz. Muhammed komşun olsun. Kadir Gecemiz Mübarek Olsun güzel anam.

İslam‘ın nurlu yüzü kalbine dolsun canım Annem, makamın cennet olsun,

Ana gibi yar olmaz. Benim en büyük aşkım melek annem. Kadir gecen mubarek olsun.

Keyifli huzurlu kandiller dilerim annecim. Kadir gecen mubarek olsun. Sevgiler saygılar.

Kadır gecen mubarek olsun guzeller guzelım anam allah bı daha o yuzunu hıc soldurmasın.

Allah dualarımızı oruçlarımızı kabul etsin tekrarını nasip etsin annecim kadir gecen mubarek olsun Dua İle.

Günlerine mutluluk, kaderine bereket, gönlüne saadet dolsun canım annem, Kadir gecen mubarek olsun.

Anaya Kadir Gecesi Mesajları
Anaya Kadir Gecesi Mesajları

Yoktan var eden varlığından haberdar eden yaratıp imtihan eden Allah’a şükürler olsun ki senin gibi bir annem var. Kadir gecen mubarek olsun.

Hasta olunca geceler boyu başımda bekleyen annem, Allah senin bütün niyetlerini hayırlısıyla kabul etsin. Kadir gecen mubarek olsun.

Cennet kokulu annem, Rabbim bu kandil gününde seni cennetlikler arasına alsın, nur yüzlü meleğim Kadir gecen mubarek olsun.

Bir ömür sırtında bizi taşıyıp bir gün bile ah etmeyen canım annem, Allah bu kandil gününde senin bütün dualarını kabul etsin.

Gül sevginin işaretidir. O gül ki Hz. Muhammed’i temsil eder. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice Kadir geceleri geçir canım Annem.

Diğer Sayfalarımız; Kadir Gecesi Mesajları Kısa ve Öz

Mübarek Kadir Geceni kutlar, her şeyin gönlünden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kadir gecen mubarek olsun. canım Annem.

İmkanların bittiği yerde iman vardır, derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük Allah vardır. Selam ve dua ile Kadir gecen hayırlı olsun Anne.

Başımın tacı güzel annem, bu mübarek kandil gününde duaların kabul, amellerin makbul, hizmetin daim olsun. Kadir gecen mubarek olsun.

Benim güzel yürekli annem, Allah’ın rahmeti, bereketi ve mağfireti üzerine olsun, Kadir gecen mubarek olsun.

Benim ağzı dili dualı annem, senin her duan hayırlısıyla kabul ve makbul olsun. Kadir gecen mubarek olsun.

Hayatımın en değerlisi annem, gönül güneşin hiç solmasın, yüzün hep aydın, makamın Firdevs olsun. Kadir gecen mubarek olsun.

Kadir gecesinin sabahında, hepimizin günahlardan temizlenmiş, Allah’ın rahmetine mazhar olmuş kullardan olmamız duasıyla hayırlı kandiller Annem.

Diğer Sayfalarımız; Kayınvalideye Ramazan Bayramı Mesajları

İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kadir geceni kutlarım güzel Annem.

Rabbimden çiçek istedik kırları bize armağan etti ağaç istedik ormanları bahşetti su istedik denizleri verdi. Bir de annelerin en güzelini nasip etti. Kadir gecen mubarek olsun.

Ya Rabbi! Hayatımızı Kur’an ve Sünnet çizgisinde Hak dostluğu, takva, azimet ve ihsan şuuru çerçevesinde yaşat. Kadir gecemiz mübarek olsun güzel Anam.

Bin aydan daha hayırlı olan Leyle-i Kadir gecen mübarek olsun. Allah bu ulvi geceyi İslam aleminin inşirahına vesile kılsın. Kadir gecen mubarek olsun. Güzel Anam.

Başımdaki gölgem annem Allah bu kandil gününün hürmetine sana sağlık ve esenlik versin. Rabbim merhametiyle senin gönlüne ferahlık nasip etsin. Kadir gecen mubarek olsun.


Dini Mesajları kategorisinde en anlamlı Anaya Kadir Gecesi Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kandil Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Mevlidi Nebi Haftası Kutlama Mesajları , Muharrem Ayı Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.