Dini Sözler

Ölüm Yıldönümünde Söylenecek Sözler

Ebediyete intikal etmiş sevdiklerinizi için Ölüm Yıldönümünde Söylenecek Sözler herkesin not defterinde ajandasının bir kenarında bulunması gereken sözlerdir. Ölüm bilindiği gibi kişinin husûsî kıyâmetidir ve bir gün herkes ölümü tadacaktır. Ve gidenin arkasından iyi anılmakta o doğrultuda önemli olacaktır. Bu yüzden Ölüm Yıldönümü Sözleri sevdiklerinize iletmede iyi olacaktır.

Ölüm Yıldönümünde Söylenecek Sözler yazımız da; Ölüm İle İlgili Sözler, Anneye Duygusal Vefat Sözleri, Sevdiklerinize Ölüm Tarihi Mesajları, Baba İçin Vefat Yıldönümü Mesajları yer almaktadır.

Ölüm Yıldönümünde Söylenecek Sözler

Cenab-ı Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun,

………………… Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Ölüm yıldönümünde dedemizin Allah’ım mekanını cennet eylesin. Dualarımızı kabul etsin.

Zaman öyle yada böyle akıp gidiyor ………………………… Ölüm Yıldönümünü Rahmetle Anıyorum.

Bugün merhum ………………………………. şehit edilmesinin ……..yıl dönümüdür! ALLAH rahmet eylesin! mekânı cennet olsun!

Ölüm Yıldönümünde Söylenecek Sözler
Ölüm Yıldönümünde Söylenecek Sözler

Ölenlerde ırk ve din ayrımı yapılmaz. Ölen insandır. …………… Ölüm yıldönümünü saygıyla anıyorum…

Sevapları ile günahları ile bir ölüm yıl dönümüne daha ulaştık Allah taksiratlarını affetsin mekanı cennet olsun.

Ölüm geldi aldı sevenlerimizi, ALLAH’ın takdiri uygun gördü aldı ahirete, dualarımız sevdiklerimizle Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin, toprağı bol, huzur içinde yatsın, Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Rahmetli Babamın ölüm yıldönümü sizden ricam babama ve tüm ölmüşlerimize bi Fatiha okuyuz. Cenab-ı Allah cc. Hepsine rahmet eylesin.

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin, toprağın bol, huzur içinde yat, Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum Canım ANNECİĞİM.

Ülkemizin eğitim davasına gönül www.sozlervadisi.com veren Sevgili hüstadımızın …………………………….nun aramızdan ayrılışının birinci yılında hasretle ve sevgiyle anıyoruz.

Acıyı kederi bıraktı bu dünyada dualarımızla cennet yüzü görmeyi nasip etsin herkeze  Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Sensiz geçen, sessiz geçen bir yıl, seni her zaman özleyeceğiz. Yattığın yerde rahat uyu. Mekanın cennet olsun.

Geçen yıl aramızdan ayrılan ……………………………………………. rahmetle anıyoruz… mekanı cennet makamı ali olsun inşallah…

Topraktan geldik toprağa gideceğiz, yaşadığımız hayatın hesabını toprakta vereceğiz, acınızı yürekten paylaşıyor, ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Üzüntüyle geçmez içimizdeki yara dualarla rabbimize dua edelim mekânı cennet eylesin, Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Babamın ölüm yıldönümünü rahmet ve şad ile anıyorum babasızlık insanın belini büker öksüzlük her gece üzerine çöker.. Keşkelerin etrafında..

Canım anam seni çok özledim. Yokluğun çok acı seni her zaman seveceğim ve her zaman sevgiyle anmaya devam edeceğim. Nur içinde yat Annem.

Yokluğunun birinci yılında hava hala senin bu hayattan göçüp gittiğin gibi soğuk ve acımasız, yani senden sonra yaşamak daha da acı ve zor.

Bir gün gelir biter bu canda bir gün gelir gülen gözlerimiz ağlar bir anda, her zaman dua edelim kalbimizi temizleyelim ölümü hayatımızda hissedelim abimizin ölüm yıl dönümünü anıyorum mekanı cennet olsun.

Çaresizlik gözünü kapattığında sana bu kadar yakın olan birinin, aslında bilmediğin ve çok uzak bir yerde olduğunu bilmektir. Canım sevgili eşim, nurlar içinde yat.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Ölüm Yıldönümü Anma Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Ölüm Yıldönümü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Kudüs İle İlgili Sözler  , İslami Günaydın Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.