Güzel Sözler

Karneye Yazılacak Öğretmen Görüşü

Dönem ve yıl sonlarında Öğretmen Arkadaşların en çok ihtiyaç duyduğu karne görüşlerini  sizlere sunmaya çalıştık. Öğrenci için çok anlam ifade eden anlamlı ve eğitici sözleri karnelerimize gönül rahatlığıyla yazabiliriz.

Karneye Yazılacak Öğretmen Görüşü yazımız da: İçerik olarak ilkokul, ortaokul ve liseler için hazırladığımız Özgün Karne Görüşleri, Karne Görüşleri Ortaokul ve Karne Görüşleri Liseye özgü görüşler bulunmaktadır.

Çalışkan Öğrenciler İçin:

Tebrik ederim. Derslerinde çok başarılısın, seninle gurur duyuyorum. İleride daha da başarılı olacağına inanıyorum… BAŞARILAR

Başarılarının devamını dilerim. İyi tatiller

Güler yüzün, neşen hepimizi sarıp kucakladı. Bu neşen ve başarının tüm hayatın boyunca seninle birlikte olması diliyorum.

Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim.

Aile olarak gösterdiniz destek, başarısını artırdı. Ailen ve seni kutlarım

Karneye Yazılacak Öğretmen Görüşü
Karneye Yazılacak Öğretmen Görüşü

Derslerinde göstermiş olduğun başarı ve gayretin için tebrik ediyorum… Ben seni her zaman düzenli ve davranışlarıyla örnek biri olarak tanıdım umarım hayatın boyunca hep başarılı olursun…BAŞARILAR…

Derslerindeki başarıların ve örnek davranışların için tebrik ediyorum. Başarmak zor değil çalışmakla her zorluğun üstünden gelebilirsin unutma bunu örnek öğrencimsin… BAŞARILAR…

Davranışlarıyla arkadaşlarına örnek olduğun için tebrik eder, başarılarının devamını temenni ederim.

Dünyanın en şanslı öğretmeniyim çünkü dünyanın en harika öğrencisi bende. Tebrikler.

Öğrencime ve velime teşekkür ederim.

Gösterdiğin gayret ve çalışmalarının sonucunda başarılı bir dönem geçirdin. İkinci dönemde daha iyi yerlerde olacağına inanıyorum.Tebrikler

Son derece başarılı geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Umarım ikinci dönem daha da iyi olursun. Senden daha fazlasını bekliyorum.

Canım benim!! derslerinde göstermiş olduğun başarıdan ve örnek davranışlarından dolayı tebrik ederim ama biraz daha gayret etmelisin umarım ömür boyu BAŞARILI olursun…BAŞARILAR…

Belki çok yorulduğun dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem daha iyisini bekliyorum senden.


Tebrik ederim. Zeki ve çalışkansın, Arkadaşlarınla iyi geçiniyorsun ama biraz alıngansın unutmamalısın ki öğretmenler her zaman öğrencilerinin iyiliğini düşünür…BAŞARILAR...


Akıntıya kürek çekmek kolay; iş, senin gibi akıntıya karşı kürek çekebilmekte


Disiplinli, planlı çalışman başarıyı getirdi.


Bu kadar zorluk arasında ancak senin kadar harika biri bu başarıyı gösterebilirdi…..Tebrikler.


“Başarı öyle bir şeydir ki, her elde ettiğinde yenisini istersin.” bu istek ve azminin devam etmesi ve hep başarman dileğiyle


Ders içi ve ders dışındaki davranışlarıyla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim.


Davranışlarınla, karakterinle ve derslerdeki duruşunla ne kadar örnek bir öğrenci olduğunu gösterdin. Seni kutluyorum, ailene de teşekkür ediyorum.Tebrikler.


İşleyen demir ışıldar. Tebrik ederim. İyi tatiller


Küçük yaramazlıkların da olsa, gösterdiğin gayret ve bana verdiğin başarı hediyesi her şeye değer. Teşekkür ediyorum yavrum.


Başarısını ahlakıyla bütünleştirdiği için öğrencimizi tebrik ederim.


Saygı, sevgi, azim, zekâ seni anlatan sadece birkaç kelime Tebrikler.


Normal Öğrenciler İçin:

Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine inanıyorum. Gayretlerinin artmasını diliyorum. İkinci dönem seni daha iyi yerlerde görmek istiyorum.


Bir dönem geride kaldı. Eksiklerini görmüş olmalısın. Daha başarılı olman için ben yanında olacağım. Yeter ki sen biraz planlı ve düzenli çalışmaya karar ver. Sana güveniyorum.


Sana inanıyorum ki daha iyisini yapabilirsin.


Dönem içinde giderek yükselen bir grafiğin oldu. İkinci dönemde seni daha iyi yerlerde görmek istiyorum.Tebrikler


Hedef belirleyerek çalışmalarına başlar ve planlı olarak çalışır, okur, yazarsa başarılı olabilir.


Dikkatini yoğunlaştırması, performansını artıracaktır.


Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyi yerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste.


Başarı, başaracağım diyenlerindir. Senin de bu söze olan inancının artmasını ve bunu gerçekleştirmeni diliyorum. İkinci dönemde seni daha iyi yerlerde görmeyi diliyorum.


Yıllarca solmayan Kenya gülleri gibi dönem boyunca başarıların hiç solmadı. Artık dinlenme vakti. Daha başarılı olacağını düşündüğüm ikinci döneme iyice dinlenmiş olarak gelmeni istiyorum. İyi tatiller.


Başarı grafiğinin artması dileğiyle.


Geriye doğru attığın adımın daha ileriye gitmek için yapılacak bir hamlenin başlangıcı olarak görüyorum. Adımını attın, sıra hamlede.


Yolun uzun, her hareketin çok önemli. Çünkü bir sonraki davranışını etkileyecek. Doğru hareket için yarını bekleme.


Sen istedikten sonra, hangi engel senin yolunu kapatabilir ki? Biraz daha gayret ederek, geleceğin örnek insanı olman için hiçbir engel yok!


Karnendeki iyi notlara baktıkça, ne denli daha başarılı olabileceğini görüyorum. Yolun açık olsun.


Bir geçen dört aya, bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat daha iyi olmak senin elinde. İkinci dönem senden bunu bekliyorum.Tebrikler


Çalışmalarına ara vermeden devam etmeli


Bir şeyleri denemekten korkma, yorulma ve asla vazgeçme…Unutma imkansız diye bir şey yoktur… Öğretmenin seni çok seviyor ………


Dikkatini yoğunlaştırır ve performansını arttırırsan daha iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum. Tatilde karne notlarını ve geçen dönemi değerlendirmeni istiyorum.


Cesaret, korkmana rağmen harekete geçebilmektir ve başarı asla vazgeçmeyenlerindir…Kendine güven akıllı öğrencim benim…


Yolun uzun, her hareketin çok önemli. Çünkü bir sonraki davranışını etkileyecek. Doğru hareket için yarını bekleme.


Çalışmalarında henüz istenilen seviyeye ulaşmış değilsin. Fakat zorlukları ancak çalışarak aşabiliriz. Biraz daha gayret etmeni istiyorum.


Başarı o kadar uzak değil bir elin parmağı kadar yakın .Biraz gayret yapabilirsin. Ben İnanıyorum sende inan canım… BAŞARILAR…


Zayıf Öğrenciler İçin:

İnanmak başarmanın yarısı değil hepsidir. Biraz çalışıp inanırsan sende başarılı olabilirsin. Buna inanman lazım


Derslerinde göstereceğin biraz çaba başarını arttıracaktır tatlım sana inanıyorum ve sen bunu yapabilirsin… BAŞARILAR…


İyi karne vermekle değil almakla  olur. iyi karne almak istiyorsan biraz çalışman gerekli. çarpım tablosunu ezberleyip okumanıda hızlandırmalısın…BAŞARILAR...


İnanmak başarmanın yarısı değil hepsidir. İstersen başarabileceğini biliyorum. Bunun için tek yapman gereken planlı ve düzenli çalışmak…


Dikkatini yoğunlaştırırsa daha ilerlere doğru gelişme gösterecektir.


Planlı çalışmaya ihtiyacı var. Henüz olması gereken seviyeye ulaşamadı. Umarım gayretini biraz daha arttırır.


Biraz daha gayret ederse çok daha iyi yerlerde olabilir.


Oyuna, tv-bilgisayara ayırdığı vaktin 2 katını derse ayırırsa daha da başarılı olur.


Hedef belirleyerek çalışmalarına başlar ve planlı olarak çalışır, okur, yazarsa başarılı olabilir.


Zekisin fakat derslerine az çalışıyorsun canım biraz gayret ederek daha başarılı olacağına inanıyorum, ömür boyu mutluluk ve başarı diliyorum… BAŞARILAR…


Bir dönem geride kaldı. Eksiklerini görmüş olmalısın. Daha başarılı olman için ben yanında olacağım. Yeter ki sen biraz planlı ve düzenli çalışmaya karar ver. Sana güveniyorum.


Senden yana umudum çok. Daha iyilerini yapabileceğine inanıyorum. Olmayı hak ettiğin yer burası değil. Çok daha iyi yerlerde olabilirsin. İkinci dönem seni daha iyi yerlerde görmek istiyorum.


Başarılı olmak ve bir yerlere gelmek için çaba sarf ediyor. Çalışmalarını planlayarak arttırırsa ve düzenli okuma yaparsa yorum gücünü geliştirerek daha başarılı olabilir.


Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. Ödevlerine dikkat etmesi, daha çok kitap okuması ve sınıfta öğretmen ders anlatırken daha dikkatli dinlemesi gerekiyor. Birebir çalışmalarında aile desteğine ihtiyacı var.


Aile desteğini artırırsanız, daha başarılı olacaktır.


Çalışmalarını aksattığı için kendi seviyesinde değil.


İşte benim karnem diye gurur duymak zor değil. Bu dönem böyle oldu ama ikinci dönem senin de  gurur duyacağın notlar alacağına inanıyorum…İYİ TATİLLER…


Güzel Sözler kategorisinde en güzel Karneye Yazılacak Öğretmen Görüşünü hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Karneye Yazılacak Öğretmen Görüşleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.