Sevgiliye Tatlı Rüyalar Sözleri

Gece olunca tüm yorgunluğuyla bedenimiz ve hayallerimiz yorgun düşer. Beden değil de hayallerini yorgun düşürmemek için sevgilimize güzel bir iyi geceler sözü ile dinç tutacak sözler göndermemiz gerekebilir. İşte sizlere Sevgiliye Tatlı Rüyalar Sözleri…

Sevgiliye Tatlı Rüyalar Sözleri yazımız da; Sevgiliye tatlı rüyalar sözleri uzun, Romantik sevgiliye tatlı rüyalar sözleri, Sevgiliye tatlı rüyalar sözleri kısa, Sevgiliye tatlı rüyalar sözleri herşeyim, Anlamlı sevgiliye tatlı rüyalar sözleri resimli yer almaktadır.

Sevgiliye Tatlı Rüyalar Sözleri

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. Tatlı Rüyalar sana.

İyi geceler sevgilim, benli tatlı rüyalar. Evliliğe giden yolumuzda bir günü daha bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek. Rüyalarıma bekliyorum…

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. Tatlı rüyalar her şeyim!

Dünyada sadece senin gözlerinin ışığında yetişen ender bir çiçektir benim sana olan sevgim. O çiçek her gün büyüyor sana olan özlemimle. Tatlı rüyalar bir tanem.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. Tatlı rüyalar aşkım.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını sozlervadisi.com bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun Tatlı rüyalar.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum Tatlı rüyalar.

Sabahların güneşi kalbini gecelerin Yıldızları ise Gözlerini Anımsatır Bana tek bir aşkım Tatlı rüyalar.

Tatlı rüyalar güzel sevgilim. Bil ki her gün ve her gece, ben senin hayalinle avunur, seni görebilmek umudunu tutunurum.

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. Tatlı rüyalar iki gözüm…

Kalbimin yalnızlığı ancak geceleri sona eriyor. Sen giriyorsun rüyalarıma, taht kuruyorsun oraya. İyi geceler diliyorum sevdiğim, Tatlı rüyalar sana.

¸¸•*`❀ Sevgiliye İyi Uykular Mesajları ¸¸•*`❀

Ben senin yokluğunun kararttığı gündüzleri değil, seninle aydınlattığım geceleri seviyorum. Hayalin hep baş ucumda. Sana her gece Tatlı rüyalar diliyorum.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. Tatlı rüyalar …

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, Tatlı rüyalar bebeğim. https://www.sozlervadisi.com/sevgiliye-sozler/sevgiliye-tatli-ruyalar-sozleri.html

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim Tatlı rüyalar bir tanem.

Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur Tatlı rüyalar biriciğim seni çok seviyorum

Her gecenin sabahı yeni bir umuttur. Benim bu hayattaki umudum sadece sensin, bütün gecelerin ve gündüzlerin umudu sensin.

Şehre yağan kar tanelerinde senin saflığını temizliğini bulurum. Geceleri seni hayalinle konuşurum. Tatlı rüyalar meleğim.

Seni öyle seviyorum ki; geceleri kâbus görürsen diye korkuyor, hep senin için dua ediyorum. Tatlı rüyalar bir tanem.

Anlamı yok ne gecenin ne gündüzün. Geceleri sensiz soğuk gündüzleri bir çöl. Beni sensiz gecelerde karanlıklara boğdurma sevgilim. Her karanlık gecenin sonunda bir sen doğarsın bilirim.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler…

Gece ve gündüz bir elmanın iki yarısı gibidir. Benim bir yarım sensin, diğer yarım da senin için büyüttüğüm kalbim. Gecende ve gündüzünde senin için seninleyim meleğim.

Senin Kadar Tatlı Bir Rüya Görmek için bütün gün uyumak isterdim aşkım iyi geceler


Sevgiliye Sözler kategorisinde en güzel Sevgiliye Tatlı Rüyalar Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Aşık Edici Mesajlar , Aşk Sözleri

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.