Sevgiliye Sözler

Sevgiliye Tatlı Rüyalar Sözleri

Sevgiliye Tatlı Rüyalar Sözleri ile beden değil de hayallerini yorgun düşürmemek için sevgilimize bunları göndermemiz gerekebilir. Bu geceyi hem güzel hem de sevginizin pekiştirmenize neden olacaktır. İşte Aşk Dolu İyi Geceler Sözleri…

Tatlı Rüyalar Sözleri yazımız da; Sevgiliye İyi Geceler Sözleri, Romantik İyi Geceler Sözleri, Sevgiliye Güzel Sözler, Sevgiliye Güzel Geceler Mesajları, Aşkıma Tatlı Rüyalar Sözleri yer almaktadır.

Sevgiliye Tatlı Rüyalar Sözleri

Seni rüyalarımda olsun göreyim diye dua ettiğim. Sana iyi geceler dilerim.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. Tatlı rüyalar aşkım.

İyi gecelerin sebebi olan sevgilim, düşümde ve önümde hep sen, sadece sen olacaksın.

Uzaktan sarılıyorum sana, öyle uyuyorum… İyi geceler, tatlı rüyalar sevgilim.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. Tatlı rüyalar iki gözüm…

Sevgiliye Tatlı Rüyalar Sözleri
Sevgiliye Tatlı Rüyalar Sözleri

Senin Kadar Tatlı Bir Rüya Görmek için bütün gün uyumak isterdim aşkım iyi geceler.

Sabahların güneşi kalbini gecelerin yıldızları ise gözlerini anımsatır bana tek bir aşkım Tatlı rüyalar.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim Tatlı rüyalar bir tanem.

Günümün aydınlığı, gecemin mum ışığı… Benim melek yüzlü sevgilim. Tatlı rüyalar, seni seviyorum.

Seni öyle seviyorum ki; geceleri kâbus görürsen diye korkuyor, hep senin için dua ediyorum. Tatlı rüyalar bir tanem.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne www.sozlervadisi.com al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. Tatlı rüyalar aşkım.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. Tatlı Rüyalar sana.

Şehre yağan kar tanelerinde senin saflığını temizliğini bulurum. Geceleri seni hayalinle konuşurum. Tatlı rüyalar meleğim.

Her gecenin sabahı yeni bir umuttur. Benim bu hayattaki umudum sadece sensin, bütün gecelerin ve gündüzlerin umudu sensin.

Uyuyunca her şey geçermiş. Sadece benim sana olan aşkım geçmeyecek, aşkım daima senin varlığına hitap edecek sevgilim.

Tatlı rüyalar güzel sevgilim. Bil ki her gün ve her gece, ben senin hayalinle avunur, seni görebilmek umudunu tutunurum.

Diğer Sayfalarımız; Sevgiliye İyi Uykular Mesajları

Anlamı yok ne gecenin ne gündüzün. Geceleri sensiz soğuk gündüzleri bir çöl. Beni sensiz gecelerde karanlıklara boğdurma sevgilim. Her karanlık gecenin sonunda bir sen doğarsın bilirim. https://www.sozlervadisi.com/sevgiliye-sozler/sevgiliye-tatli-ruyalar-sozleri.html

Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur Tatlı rüyalar biriciğim seni çok seviyorum…

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum Tatlı rüyalar.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. Tatlı rüyalar her şeyim!

Gece ve gündüz bir elmanın iki yarısı gibidir. Benim bir yarım sensin, diğer yarım da senin için büyüttüğüm kalbim. Gecende ve gündüzünde senin için seninleyim meleğim.

İyi geceler sevgilim, benli tatlı rüyalar. Evliliğe giden yolumuzda bir günü daha bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek. Rüyalarıma bekliyorum…

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. Tatlı rüyalar …

Ben senin yokluğunun kararttığı gündüzleri değil, seninle aydınlattığım geceleri seviyorum. Hayalin hep baş ucumda. Sana her gece Tatlı rüyalar ve Huzurlu Sabahlar diliyorum.

Dünyada sadece senin gözlerinin ışığında yetişen ender bir çiçektir benim sana olan sevgim. O çiçek her gün büyüyor sana olan özlemimle. Tatlı rüyalar bir tanem. Rüyanda beni gör, istediğin gibi…


Sevgiliye Sözler kategorisinde en güzel Sevgiliye Tatlı Rüyalar Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel İyi Geceler Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Aşık Edici Mesajlar , Aşk Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.