Özel Günler

Ankara’nın Başkent Oluşunu Kutlama Mesajları

Ankara’nın Başkent Oluşunu Kutlama Mesajları Millî Mücadele’nin karargâhı olmuş olan Ankara’nın başkent yapılışı vesilesi ile sizler ile paylaşıyoruz. Türkiye’nin kalbi durumunda olan Ankara için herkes için güzel duygular beslemektedir. Bu duyguları Kutlama Sözleri ile dile getirebilirsiniz.

Ankara’nın Başkent Oluşunu Kutlama Mesajları yazımız da; Ankara İle İlgili Sözler, Bağımsızlık Savaşı Sözleri, Atatürk’ün Ankara Sözleri, Başkent İle İlgili Sözler, Başkent Kutlama Sözleri yer almaktadır.

Ankara’nın Başkent Oluşunu Kutlama Mesajları

Güzel Ankara’nın başkent oluşunun yıl dönümü kutlu olsun.

Güzel Ankara’nın Başkent oluşunun 99. yılı kutlu olsun.

Ankara’nın başkent ilan edilişinin yıl dönümünü kutluyorum.

Cumhuriyetimizin ebedi Başkent’i, güzel ülkemin kalbi Ankara’da milli birliğimiz ve bütünlüğümüz her daim güçlü olsun.. Ankara’mızın Başkent oluşunun 99. yıl dönümü kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin ebedi Başkent’i, güzel ülkemin kalbi Ankara’da milli birliğimiz ve bütünlüğümüz her daim güçlü olsun… Ankara’mızın Başkent oluşunun 99. yıl dönümü kutlu olsun.

İstiklal mücadelemizin kaderine yön veren, kurtuluşun, Cumhuriyet’in şehri, güzel Ankara’nın Başkent ilan edilişinin 99. yılı kutlu olsun.

Ankara’nın Başkent Oluşunu Kutlama Mesajları
Ankara’nın Başkent Oluşunu Kutlama Mesajları

Milli mücadelemizin, bağımsızlığımızın, kuruluşumuzun ve kurtuluşumuzun güzel kenti Ankara. Ankara Cumhuriyet’tir. Ankara Gazi Mustafa Kemal Atatürk’tür. Ankara Türkiye’dir. Ankara’mızın başkent oluşunun 99. yılı kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin başkenti, kurtuluşa ve kuruluşa tanıklık eden güzel şehrimiz Ankara’mızın başkent oluşunun 99. yılı kutlu olsun.

Mustafa Kemal Atatürk’e, Milli Mücadele Kahramanlarına ve Cumhuriyeti kuran iradeye ev sahipliği yapmış, güzel şehrimiz Ankara’nın Başkent oluşunun 99. yılı kutlu olsun.

Bağımsızlık mücadelemizin karargahı, Türkiye’nin kalbi güzel Ankara’nın başkent oluşunun 99. yıl dönümü kutlu olsun.

Anadolu’nun kalbi, Cumhuriyetimizin merkezi güzel Ankara’mızın başkent oluşunun 99. yılında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve milli mücadele kahramanlarımızı rahmetle anıyoruz.

Başkentleri başkent yapan ülkenin tam bağımsızlık ruhu, ekonomik, kültürel, askeri, insani gücüdür. Bunlar yoksa başkent değil, başkent olur. Cumhuriyetin başkenti Ankara’nın 99. yılı kutlu olsun.

Milletimizin istiklal ve istikbal mücadelesinde tarihi bir misyon üstlenen, Cumhuriyet’e uzanan yolda ev sahipliği yapan Ankara’nın Başkent oluşunun 99. Yılı kutlu olsun.

Ankara Milli Mücadeledir Ankara Cumhuriyettir Ankara Bağımsızlıktır Ankara Kurtuluş ve Kuruluştur Ankara Türkiye’dir, İlelebet Başkentimiz olarak kalacak olan Ankara’mızın Başkent oluşunun98.Yıl dönümü kutlu ve mutlu olsun

Milli Mücadelemizin, bağımsızlığımızın, kuruluşumuzun ve kurtuluşumuzun temsili; Güzel Ankara’mızın Başkent oluşunun 99. yılı kutlu olsun!

Ne güzel Ankara’yı sevmek, ne güzel bu kıymetli mirası yarınlara birlikte taşımanın gururunu yaşamak. Ankara’mızın Başkent oluşunun 99. yılı kutlu olsun.

Kurtuluş Savaşı’mızın yıkılmaz kalesi, cumhuriyetimizin kalbi, güzel Ankara’mızın başkent oluşunun 99. yıl dönümü kutlu olsun.

Ankara’nın başkentimiz oluşunun yıldönümünde, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyoruz.

Cumhuriyetimizi kuran iradeye ev sahipliği yapmış, güzel şehrimiz Ankara’nın Başkent oluşunun 99. yılı kutlu olsun.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dehasıyla çıkılan bağımsızlık savaşının ardından ve Cumhuriyet’in ilanından hemen önce en güzel hediyedir Ankara Türk Milleti’ne. Türkiye Cumhuriyeti’nin kalesi, eşsiz kent Ankara’nın başkent oluşunu kutluyorum.


Özel Günler kategorisinde en güzel Ankara’nın Başkent Oluşunu Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Kutlama Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Ankara İle İlgili Sözler , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.