Dini Sözler

Sevgiliye İftar Mesajları

Ramazan ayın da Sevgiliye İftar Mesajları ile sevdiğiniz insanın manevi duygularını okşayacak bu anlamlı mesajlar en güzel seçeneklerden biri olacaktır. Mübarek günlerde Sevgilisine, Kocasına, Eşine, Nişanlısına kısa mesajları bulabileceksiniz.

Sevgiliye İftar Mesajları yazımız da; Ramazan Ayı Sözleri, Etkili Sahur Mesajları, Eşe İftar Mesajları, Sevgiliye Anlamlı Dini Mesajlar, Nişanlıya İftar Sözleri, Sevgiliye Romantik Dualı Mesajlar, Sevgiliye Mesajları Kısa yer almaktadır.

Sevgiliye İftar Mesajları

Bütün güzel tatlar sofran da birleşsin aşkım hayırlı iftarlar diliyorum.

Yar, bu Ramazanda bütün dualarıma sebep ettim seni, hakkını helal et! İftarın hayrola.

Sofralar bereketli İbadetin kabul olsun Tutuğumuz oruçlar kabul olsun. Hayırlı iftarlar aşkım.

Gözleri gökyüzüm, kokusu baharım olan kadın iftarın kabül olsun seni çok sevdiğimi unutma emi.

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı iftarlar diliyorum aşkım hayırlı iftarlar.

Sevgiliye İftar Mesajları
Sevgiliye İftar Mesajları

Ramazan ayında ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle, aklınla, aşkınla bin yaşa aşkım iftarın hayırlı olsun.

Aşk, Allah tarafından yazılanla güzeldir. Bu manevi duyguların depreştiği mübarek ayda seni bana yazar inşallah Hayırlı iftarlar aşkım.

Bir adam var; her gün yeniden sevdiğim. O adam orucunu tuttu ve orucunu açıyor hayırlı iftarlar aşkım.

Ey gönül! Söyle bakalım: Damla düşmeden su bulanır mı? Rüzgar esmeden dal sallanır mı? ‘Allah’ demeden kalp uyanır mı? Hayırlı iftarlar aşkım. 

Ramazan gelir, oruç geçer, iftar olur, sağur biter, gece geçer, sana sevgim sonsuz kalır aşkım iftarın hayırlı olsun.

Bu ramazan da sevgiye açım ben, varlığın, sevgin, hasretin, güzelliğin, ellerin sevgiye doyurur beni İftarın doyurduğu gibi aşkım.

Seni seviyorum demek için çok şeye www.sozlervadisi.com ihtiyacım yok birtanem, İftar soframda dursun gözlerin yeter. En güzel iftarlar senin olsun aşkım tuttuğun oruç kabül olsun.

Seninle gülmeye doyulur mu, seninle sevmeye gönül koyulur mu? Sen ki benim baharım, bu Ramazan da sensiz olur mu? Hayırlı iftarlar aşkım.

Diğer Sayfalarımız; Sevgiliye Sahur Mesajları

Bu mübarek ramazan ayın da tek ihtiyacım birazcık birazcık duygu, biraz sevgi, biraz sen. En güzel iftarlar senin olsun aşkım.

Başımın tacı, en güzel şehrim, en çağlayan ırmağım, gücümün kaynağı, canımın damarı tutuğun oruç kabül iftarın hayırlı olsun bebeğim.

Seninle başlayan bir mübarek bir ay bu. Duaların buluştuğu sevgilerin pekiştiği bir ay. Bu ayda tutuğumuz oruçlar kabul iftarın hayırlı olsun aşkım.

Bu ramazan da yüreğimize şifâ gibi gelen insanlar var , aşkı bana anlatan huzuru hayatı ile gösteren seni seviyorum aşkım hayırlı iftarın olsun.

Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana. Bu Ramazan ayının her ikimiz için de hayırlı olmasını dilerim İftarını kutlarım

Dua gibisin bana. Ne vakit seni ansam, bir huzurun içine düşüyorum. Tuttuğun oruç kabül olsun iftarın hayırlara vesile olsun canım.

Bu Ramazan ayında da seni sevmekten öte bir meselem yok, aşk senle başlar, adının geçmediği yerde son bulur. En güzel iftarlar senin olsun aşkım tuttuğun oruç kabül olsun.

Bu mübarek aylarda beddua iyi değil ama bu defa edeceğim. Rabbim seni benden başkasına helal kılmasın. İftarın bolluk olsun diğer iftarlar beraber olsun.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Sevgiliye İftar Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel İftar Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Dini Whatsapp Durumları . Sahur Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.