Anneye Doğum Günü Mesajları , Anne Sözleri , Güzel Anneme Güzel Sözler

0
7
views
Anneye Aşk Doğum Günü Mesajları

Bu güzel sayfamız da anneye doğum günü mesajı, mesajları ve kutlama sözleri derlemeye çalıştık. Anne, dünyadaki herkes için en önemli kişidir. Peygamber efendimizin hadisinde olduğu gibi “Cennet Annelerin ayakları altındadır” sözü bize annenin ne kadar kıymetli olduğunu ifade eder.

Anneye doğum günü mesajları yazımız da ; Anneye doğum günü mesajları resimli, anneye doğum günü mesajları kısa ve öz, anneye doğum günü mesajı uzun 2019, anneye doğum günü mesajı tumblr, anneye doğum günü şiiri, anneye doğum günü mesajı komik yer almaktadır.

Anneye Doğum Günü Mesajları

Doğum günün kutlu olsun anneanne O kadar çok özledim ki.. keşke memleketime geri dönebilsem ve bir kez olsun tekrardan sarılabilsem..


Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.


  • Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Doğum günün kutlu olsun annem.  

Anneye Doğum Günü Mesajları

Benim bugün çiçeğimin doğum günü beni bu yaşa getiren annem doğum günün kutlu olsun nice senelere annecim 


Anneleri üzmeyin… Annem diyin… Anneciğim diyin… ANAM BENİM diyin… ANNEM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN GÜL KOKULUM 


Doğum günün kutlu olsun hayatımın anlamı. İlk aşkım, sırdaşım , en büyük destekçim. Annem benim


Canım ANNEM doğum günün kutlu olsun her günümüz hep boyle mutlu geçsin nice senelere annecim seni çok seviyorummmm 


Özledim…. Dizlerinde uyumayı saçlarımı okşayışını anne kokusunu özledim.. annelerin en güzeli iyi doğdun iyi ki varsın hep hayatım da ol bir doğum gününde daha yine senden çokk uzaklardayım annem. doğum günün kutlu olsun güzel kadın canım annem  https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/anneye-dogum-gunu-mesajlari.html


Hayatımın ilk aşkı, Güzeller güzelim, gülüşüne hayran olduğum Annem Doğum günün kutlu olsun. Hep yanımızda ol inşallah. 


Ayaklarının altı cennet, ellerinden nur akan anam. Doğum gününü kutlarım. Ellerinden öperim. En yakında yanında olacağım. Seni çok özledim. 


Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem


Güzelliğim, caniçim, sahip olduğum en değerli varlık , biricik annem Doğum günün kutlu olsun! 


Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun annem. 


Anacığım, canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.


Yokluğunla var olma mücadelesi günü annem, doğum günün kutlu olsun


Senden öğrendiğim tüm değerler için binlerce teşekkür ederim canım annem Senin ile çıktığımız bu yolda bana öğrettiklerin ile devam ediyorum..İyi ki senin kızın olmuşumDoğum günün kutlu olsun Seni çok seviyoru


  • Bugün günlerden Anne Doğum günün kutlu olsun Allah başımızdan eksik etmesin annem

İyiki benim annemsin sen iyiki senin evladinim güzel kalpli annem benim iyiki doğdun ve iyi ki bizim annemizsin canım annem doğum günün kutlu olsun SENI ÇOK SEVIYORUM


Canıma can katan biricik anneciğim. Ellerinden öper, doğum gününü kutlarım.


Anneye Aşk Dolu Doğum Günü Mesajları

Anne, benim için bu dünyanın harika olmasının tek nedeni sensin. Sen benim için en özel prensessin. Doğum Günün Kutlu olsun..


  • Sen olmasaydin biz olmazdik .nice yaşlarin olsun annem.doğum günün kutlu olsun

Canım annem melek annem.. Doğum günün kutlu olsun meleğim Seni çok seviyorum hazinem


Anneye Etkili Doğum Günü Mesajları

Annem senin sevgin dünyɑmı ışıtɑn tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Vɑrlığınlɑ mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili ɑnnem


Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.


Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem.


Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor annem. İyi ki doğdun güzeller güzeli canım annem.


Keşke kendi ömrümden eksiltebilsem… Tüm ömrümü sana verirdim. Doğum günün kutlu olsun annem. Seni çok seviyorum


Hayatında kalbindeki güzellikler gibi olması dileğiyle doğum gününü en samimi duygularımla kutlarım. Dünyanın en güzel annesi canım annem. 


Çok özlediğim halde sarılamadığım insanlar var.. Mesela Annem! Doğum günün Kutlu Olsun Anne…


Sensiz bir doğum günü sultanım. Doğum günün kutlu olsun mekanın da cennet olsun annem..


Bazen bana nasihat verdiğin, kızdığın zaman bende sana kızıyordum ama artık biliyorum ki bende senin gibi bir anne olacağım evladını düşünen, iyi kalpli bir melek. Doğum günün kutlu olsun Canım anneciğim.


Dünyadaki en şanslı insanlardan biriyim ben çünkü ben senin gibi bir anneye sahibim. Yeni yaşında tüm güzelliklerin seninle olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun gül yüzlü annem.


Bana mutluluğu anlat deseler; ”Annem yaşıyor” der susarım… Annem; doğum günün kutlu olsun.


Ne kadar uzakta olduğun önemli sozlervadisi.com değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum anne.. Doğum Günün Kutlu olsun.


Kalbinin kapılarını aç benim tüm öpücüklerimi ve sevgimle içini doldur. Seni çok seviyorum anne. Doğum günün kutlu olsun.


Her sabah kalktığımda Allah’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığın, kalbin ve sevgin çok şey ifade ediyor. Beni koşulsuz seven tek kişisin. Sen her zaman benim sevgili annem kalacaksın, Doğum Günün Kutlu olsun.


  • Kuzey rüzgârı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hаkkını nasıl öderim. Başımı dizlerine koymaya geldim.

Sen sadece benim annem değilsin. Sen benim en iyi öğretmenim, arkadaşım ve rehberimsin. Bana mükemmel olmak için her şeyi verdin. Doğum Günün Kutlu olsun canım Annem.


Anneye Anlamlı Dolu Doğum Günü Mesajları

Kаrşılıksız sеvginin, fеdakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü еn içten dilеklеrimlе kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım.


Ne kadar konuşsam boş, ne kadar ayaklarına kapansam, ellerini öpsem boş. Yetmez hiçbir şey sevgimi anlatmaya. Allah başımdan seni eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun canım anacığım.


  • Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli Doğum günün kutlu olsun.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.


Anneye Güzel Doğum Günü Mesajları

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum


Ne zaman üzülsem beni rahatlattığın ve ne zaman ağlasam beni güldürdüğün için teşekkür ederim. Hayatta canınız sıkıldığında size lazım olan tek şey bir annenin sevgisidir. Bana her zaman destek olan canım annem, doğum günün kutlu olsun.


Yalnızlık zor geliyor anacım. Seni duvarlarda, gökyüzünde arıyorum. En yakında kavuşabilmek dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun. Canımdan çok seviyorum seni.


Sen günlerimi neşe ve gülücüklerle dolduruyorsun. Hayatımda olduğunu bilmek, bana mutluluktan başka bir şey getirmiyor. Umarım sen de seni ne kadar sevdiğimi biliyorsundur. Bu özel gününde senin için her şeyin en iyisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.


Anneciğim, o kadar neşe dolu ve özgür bir ruhun var ki umarım bu hiç değişmez. Doğum günün de umarım senin kadar neşe dolu geçer. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.


Umarım ileride dönüp bu günlere baktığında yaşanan her an senin için harika bir anı olur çünkü ben seninle geçirdiğim her an için öyle hissediyorum. Sevgili anneciğimin doğum gününü kutlarım.


Sen bir annesin evimizde yuva kuransın, cebimizde resim, bu güzel resim ailemiz için, doğum günün kutlu olsun anneciğim. Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik canım annem! 


Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem.


Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun.


Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun!


  • Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun Canım Annem.

Anneciğim, en güzel anları seninle yaşamış biri olarak kendimi şanslı görüyorum. Kötü günlerimde tek yoldaş, sırdaş oldun. Senin iyiliklerini hak ediyor muyum bilmiyorum? Sen her şeyin en iyisine layıksın ama. Doğum günün kutlu olsun, benim canım.


Biricik annem doğum günün kutlu olsun Her zaman senin küçük bebeğinim.


Doğum Günü kategorisinde  en güzel Anneye Doğum Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Ablaya Doğum Günü Mesajları Ağabeye Doğum Günü Mesajları

Share this:

Facebook Yorumlar

İlginizi Çekebilir  Ablaya Doğum Günü Mesajları , Ablaya Doğum Günü Mesajı Tumblr , Ablaya Doğum Günü Mektubu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here