Lise Mezuniyet Tebrik Mesajları

Lise Mezun Tebrik Mesajları

Lise de Okula ve arkadaşlara edilen veda ile birlikte yaşanan karmaşık duygular bir Lise Mezuniyet Tebrik Mesajları içinde toplayabilirsiniz. Tercihen ve okul yıllarının kişide bıraktığı hissiyata göre hazırlamaya çalıştığımız unutulmayacak anıların paylaşıldığı Mezuniyet Tebrik Mesajları sunuyoruz.

Lise Mezuniyet Tebrik Mesajları yazımız da; Lise Mezuniyet yazıları tumblr, Lise mezuniyet yazıları kısa, Liseli kızıma mezuniyet mesajı, Lise mezuniyet sözleri komik, Lise başarıyı tebrik mesajları yer almaktadır.

Lise Mezuniyet Tebrik Mesajları

Başarı varsa insanın aklında ,geleceği pozisyon işte bu olur. Seni ne kadar tebrik etsem azdır bitanem. İnşallah bundan üniversite sınavını kazanırsın.

Başarıyı hak etmiş kişilere söylenebilecek tek söz vardır. Tebrikler. Üniversitede başarılar

Başarılarınla göğsümüzü kabarttığın için sana çok teşekkür ederiz canım benim. Nice güzel başarının gelmesi ümidiyle…Güzel bir Üniversite kazanman dileği ile.

Lise Mezuniyet Tebrik Mesajları

Lise Mezuniyet Tebrik Mesajları

Neler yаşаdın bu kocа … yıldа. Her gün çаlıştın çаbаlаdın. Kendi аlın terinle geldin bu günlere kаdаr ve şimdi de muhteşem bir doktor sozlervadisi.com oldun. Hаyаtın boyuncа Hipokrаt yeminine bаğlı kаlаcаğınа ve vаtаnınа ve milletine iyi bir evlаt olаcаğınа şüphemiz yok. Seni çok seven аilen…

Yaşam merdivenIerini tek tek çıkıyor, bunda da başarıIı oIuyorsun. Umarım her şey bundan sonra da istediğin gibi OIur. Mezuniyetini kutlarım.

Okumak bitmiyor, okulun biri bitiyor diğeri başlıyor. Liseyi bitirmeni tebrik eder üniversite öğrenim hayatında başarılar dilerim.

Sınavlar, sözlüler, kahkahalar, gözyaşları… Daha dün gibi yaptığımız tebeşir savaşı… Bir devir kapanıyor gençler! Artık bana liseli değil, geleceğin üniversitelisi gözüyle bakın. Sağlıcakla kalın J Seviyorum sizi…

Bugün okuldaki sınavlarını başarıyla geçtin ve mezun oldun ama sakın unutma ki hayat sınavları daha zor ve çetindir. Mezuniyetini tebrik eder, hayat sınavlarında başarılar dilerim.

¸¸•*`❀ Ortaokul Mezuniyet Tebrik Mesajları ¸¸•*`❀

Seçtiğin üniversitede, durduğun yerde hep arkada olacağız güzel evladımız… başarıların daim olsun…

Senin gibi mücadeleci ve başarılı bir insanın mezuniyetini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Hayatın en güzel değerlerinden biri mezun olduğunu görmektir. Bugün senin başarına tekrardan şahit oldum. Tebrikler.

Canım yavrum, senin bu güzel günü başarı ile kutlayacağını her zaman biliyorduk ve sana güvenmekten asla vazgeçmedik. Üniversite hatatın hayırlı olsun, mezuniyetin kutlu olsun güzel yavrum… https://www.sozlervadisi.com/guzel-mesajlar/lise-mezuniyet-tebrik-mesajlari.html

Lise bitti yeni bir dönem başlıyor hayatında ve her şey senin şekillendirdiğin şekilde yol alacak. Umarım bu hayat sana hep güler, şans ve başarı asla peşini bırakmaz. Seni çok seven annen

Bir gün senin mezun olup da bu kadar büyüyeceğini ve kendi ayaklarının üzerinde durmaya başlayacağını asla hayal edemezdim ama işte geldi çattı o gün… Bugün seninle bir kez daha gurur duyduk, sen bir tanesin…

Liseden mezun oldun ve bu güzel duyguyu ailene yaşattığın için sana çok teşekkür ederiz bir tanem…

Okul yıllarını çok arayacaksın hayat sandığın kadar kolay değil! Bunu bilmeni isterim çünkü sana değer veriyorum ve ilerde üzülmeni istemiyorum. Mezuniyetini kutlarım sevgili arkadaşım.

Lise Mezuniyet Tebrik Mesajı

Lise Mezuniyet Tebrik Mesajı

Öyle günler oldu ki, hasta halinle bile kalkıp okula gittin, öyle zamanlar geldi ki hiç bıkmadan hedefine koşmak için gecelerce uyumadın. Bu mezuniyet için çok fedakârlık yaptın canım kızım. Seni çok seviyorum ve seninle övünüyorum.

Sen bizleri bırakıp gittiğin için biz çok üzgünüz ama memleketin sana ihtiyacı var. Yolun ve bahtın açık olsun iyi insan. Mezuniyetin hayırlı olsun

Her zaman bir amacın vardı ve bu amaca ulaşmak için çok yol kat ettin emek harcadın ve hiç yorulmadan yola devam ettin. Sen bu mezuniyeti alnının akıyla kazandın. Yeni hayatın sana uğur ve başarı getirsin.

Tebrikler Mezun oldun. Sınavların, derslerin zorluklarını geride bıraktığını düşünüyorsun ama asıl koşuşturmaca şimdi başlıyor. Okul hayatında sürdürdüğünün başarını bundan sonraki hayatında da sürdüreceğine eminim!


Güzel Mesajlar kategorisinde en güzel Üniversite Mezuniyet Tebrik Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Mezuniyet Tebrik Mesajları Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.