Güzel Mesajlar

Lise Mezuniyet Tebrik Mesajları

Lise hayatından sonra Okula ve Arkadaşlara edilen veda ile birlikte yaşanan karmaşık duyguları bir Lise Mezuniyet Tebrik Mesajları ile dile getirebilirsiniz. Tercihen ve okul yıllarının kişide bıraktığı hissiyata göre hazırlamaya çalıştığımız unutulmayacak anıların paylaşıldığı Mezuniyet Tebrik Sözleri sevdiklerinize iletebileceğiniz ve onları kutlayacağınız bir biçimde sunuyoruz.

Lise Mezuniyet Tebrik Mesajları yazımız da; Lise Öğrencilerine Sözler, Öğrenciler İle İlgili Tebrik Sözleri, Mezun Olanlara Güzel Sözler, Liselilere Mezuniyet Tebrikleri, Lise Mezuniyet Mesajları yer almaktadır.

Lise Mezuniyet Tebrik Mesajları

Başarıyı hak etmiş kişilere söylenebilecek tek söz vardır. Tebrikler. Üniversitede başarılar.

Senin gibi mücadeleci ve başarılı bir insanın mezuniyetini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Liseden mezun oldun ve bu güzel duyguyu ailene yaşattığın için sana çok teşekkür ederiz bir tanem…

Seçtiğin üniversitede, durduğun yerde hep arkada olacağız güzel evladımız… başarıların daim olsun…

Hayatın en güzel değerlerinden biri mezun olduğunu görmektir. Bugün senin başarına tekrardan şahit oldum. Tebrikler.

Yaşam merdivenIerini tek tek çıkıyor, bunda da başarıIı oIuyorsun. Umarım her şey bundan sonra da istediğin gibi OIur. Mezuniyetini kutlarım.

 

Lise Mezuniyet Tebrik Mesajları
Lise Mezuniyet Tebrik Mesajları

Okumak bitmiyor, okulun biri bitiyor diğeri başlıyor. Liseyi bitirmeni tebrik eder üniversite öğrenim hayatında başarılar dilerim.

 

Sen bizleri bırakıp gittiğin için biz çok üzgünüz ama memleketin sana ihtiyacı var. Yolun ve bahtın açık olsun iyi insan. Mezuniyetin hayırlı olsun

Okul yıllarını çok arayacaksın hayat sandığın kadar kolay değil! Bunu bilmeni isterim çünkü sana değer veriyorum ve ilerde üzülmeni istemiyorum. Mezuniyetini kutlarım sevgili arkadaşım.

Bugün okuldaki sınavlarını başarıyla geçtin ve mezun oldun ama sakın unutma ki hayat sınavları daha zor ve çetindir. Mezuniyetini tebrik eder, hayat sınavlarında başarılar dilerim.

Başarı varsa insanın aklında ,geleceği pozisyon işte bu olur. Seni ne kadar tebrik etsem azdır bitanem. İnşallah bundan üniversite sınavını kazanırsın.

Lise bitti yeni bir dönem başlıyor hayatında ve her şey senin şekillendirdiğin şekilde yol alacak. Umarım bu hayat sana hep güler, şans ve başarı asla peşini bırakmaz. Seni çok seven annen

Başarılarınla göğsümüzü kabarttığın için sana çok teşekkür ederiz canım benim. Nice güzel başarının gelmesi ümidiyle…Güzel bir Üniversite kazanman dileği ile.

Diğer Sayfalarımız;  Ortaokul Mezuniyet Tebrik Mesajları

Öyle günler oldu ki, hasta halinle bile www.sozlervadisi.com kalkıp okula gittin, öyle zamanlar geldi ki hiç bıkmadan hedefine koşmak için gecelerce uyumadın. Bu mezuniyet için çok fedakârlık yaptın canım kızım. Seni çok seviyorum ve seninle övünüyorum.

Canım yavrum, senin bu güzel günü başarı ile kutlayacağını her zaman biliyorduk ve sana güvenmekten asla vazgeçmedik. Üniversite hayatın hayırlı olsun, mezuniyetin kutlu olsun güzel yavrum…

Sınavlar, sözlüler, kahkahalar, gözyaşları… Daha dün gibi yaptığımız tebeşir savaşı… Bir devir kapanıyor gençler! Artık bana liseli değil, geleceğin üniversitelisi gözüyle bakın. Sağlıcakla kalın Seviyorum sizi…

Tebrikler Mezun oldun. Sınavların, derslerin zorluklarını geride bıraktığını düşünüyorsun ama asıl koşuşturmaca şimdi başlıyor. Okul hayatında sürdürdüğünün başarını bundan sonraki hayatında da sürdüreceğine eminim!


Güzel Mesajlar kategorisinde en güzel Üniversite Mezuniyet Tebrik Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Tebrik Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Mezuniyet Tebrik Mesajları Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.