Sevgiliye Geri Dön Sözleri

0
287
views

Geri dönmesini istediğiniz veya zorunda kaldığın dönemler çevrenizdeki insanlara gönderebileceğiniz en güzel ve en anlamlı Sevgiliye Geri Dön Sözleri sizler için bir araya getirdik. Sitemizde hepsi birbirinden Etkileyici Sevgiliye Geri Dön Mesajları bulabilir, Resimli özür mesajlarını Whatsapp,  Facebook,  Instagram üzerinden kolayca gönderebilirsiniz.

Sevgiliye Geri Dön Sözleri yazımız da; Sevgiliye geri dön çağrısı, Eski sevgiliye sözler, Eski  sevgiliye  duygusal sözler, Unutulamayan eski sevgiliye sözler, Eski sevgiliyi etkileyecek sözler, Sevgiliye geri dön sözleri yer almaktadır.

Sevgiliye Geri Dön Sözleri

Gel sevgili yeter ki sen gel. cennet kokunla, yüreğinle… _Yağmurlu bir günde_ koy valizine hasreti, özlemi, sensiz gecelerimi al da gel…

Şiirler bile kıskansın sana yazdıklarımı. Varsın tekrarı olmasın yaşananların. “Gitme benden”...!!!

Senden özür dilemek benim boynumun borcudur çünkü aşkta gurur olmaz geri dön aşkım

Seni kırdığım için her gün bana işkence, her nefes bana haram. Ne olur geri dön sevgilim.

Lütfen affet beni, hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.Eğer seni daha çok özlemem seni her gün hasretle beklemem için gidiyorsan git. Sonunda geri geleceksen bir gün değil, bir ay değil, bir yıl değil bir asır beklerim ben seni. https://www.sozlervadisi.com/sevgiliye-sozler/sevgiliye-geri-don-sozleri.html

Hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden öylesine yorgun öylesine vazgeçmişim kendimden nefes almak bile zor geliyor ama sen yeter ki bir gel de

Sana “Vefasız ” demek istemiyorum Ey yar, Gel dedirtme ..!

Gecenin soğuk göğsüne serdim düşlerimi. Kaç nefes sonra gün ayar ki…? Buralar ayaz, üşüyorum bi başıma. Dudağına adımı, peşine sevdanı tak ta gel. Ateşe ver geceyi…!!!

Şarkıların gunahı yok acıtan sensin icimi…..

Sen gittin ya a d a m… ! yüreğim k a r a, kalemim k ı ş, üşüyor ş i i r lerim…!

¸¸•*`❀  Sevgiliye Romantik Mesajlar ¸¸•*`❀

Yüreğimden §esleniyorum §ana … Uzaklığımı Unut  Eyy Yar … Aldığım Nefes Kadar Gel Bana

Huzur Verici §esin Yok Gözlerin Yok Dedim Ya Gittin … §en Gittin Gideli ßu İlk Ve §on Mektubum §ana … Artık §eninleyken Yazdığım Şiir Ve Mektupları Düzeltiyorum Ve §eni §eviyorumları Düzelteceğim

İnsan hatalarına açıklama sozlervadisi.com bulamıyorsa kesinlikle birilerini çok kırmıştır. Evet ben hata yaptım. Kabullenmek bile bir başlangıç, haydi gel barışalım bir tanem.

Uzanıp tutuver elimi bir gün, Utanır diyemem, ne olur geri dön..!

Gülen yüzünde her gün yeni bir çiçek açmasını sağlamak isterken yaptığım hata yüzünde üzülmen beni kahrediyor sevgilim. Ne olur geri dön..!

Bak uyku tutmuyor. Hadi gel barışalım da birlikte güzel rüyalar görelim

Güzel yüzünü soldurmaya neden oduysam lütfen beni affet… Sen benim her şeyimsin. Sana nasıl kıyarım biriciğim…

Pot kırmaya doymayan birine hala âşık olman bana umut veriyor bir tanem. Ne olur geri dön..!

Seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam aşkım kalbimden özür dilerim içine seni sığdıramıyorum bedenimden de özür dilerim damarlarımda seni gezdirdiğim için.

Neden hüzünlüsün söyle güzelim, sen iste yeter canımı veririm sana, yalanım yok yemin ederim, bilmeden kırdıysam özür dilerim… Ne olur geri dön..!

Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa, üç günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdiğine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor… Geri dön..!


Sevgiliye Sözler kategorisinde en güzel Geri Dön Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Sevmek İle İlgili Sözler ,  Sevgiliye Duyulan Özlem Mesajları

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here