Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları
Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

İslam alemi tarafından önemli yere sahip olan Ramazan ayına veda edildi. Bugün kutlanmaya başlanan Ramazan Bayramı coşku içinde kutlanıyor. Bu özel günde sizde Bayram Mesajlarını aşkınıza göndererek onu mutlu edebilirsiniz.

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları yazımız da; Sevgiliye Ramazan mesajları, Sevgiliye Bayram mesajları, Sevgiliye Oruç mesajları, Sevgiliye Ramazan ayı mesajları, Ramazan mesajları resimli, Whatsapp Ramazan Bayramı mesajları, Dini Ramazan mesajları yer almaktadır.

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

Hadi gel, bu bayram da tut ellerimi! Benimle yan, tutuşalım birlikte. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım nice bayramlara … Ramazan Bayramın kutlu olsun aşkım


Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki bayramları da benimle geçirmen dileğiyle… Sen’li Ben’li bayramlara sevgilim… Seni çok seviyorum. Bayramın mübarek olsun bir tanem


Bu mübarek bayram da elini tutup, gözlerine baktığım, “SENİ SEVİYORUM” diye haykırdığım son aşkım sen olur musun? İyi bayramlar aşkım..


En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramın kutlu, her şey gönlünce olsun. Aşkım


Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları
Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

Sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, Ramazan Bayramın kutlu olsun hayatımın anlamı.


Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyorum. Tabiki benim ile aşkım.


Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Ramazan Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.


Allaha binlerce kez şükür… Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Ramazan Bayramın mübarek olsun seni çok seviyorum. https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/sevgiliye-ramazan-bayrami-mesajlari.html


Bu değerli Ramazan Bayramın da, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınI kabul etsin. Bayramın mübarek olsun aşkım.


Sayfalarımız >>> Resimli Ramazan Bayramı Mesajları


Sadece bu bayram değil, erişebileceğimiz her bayram benim için özeldir. Canım! Seni Seviyorum..!


Biricik Aşkım..! Bayramlarda en çocuklar sevinir ya… Şimdi bende seviniyorum çünkü sana mesaj atmak ve senden cevap almak için bir bahanem olacak. Bayramını en derin duygularla kutlarım..!


Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun! Güzel bir bayram olsun aşkım.


Aramızdaki mesafeye inat, yürekten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin tükendiği, Ramazan Bayramın kutlu olsun canım. Seni çok seviyorum.


Sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgilim… Ramazan Bayramın kutlu olsun canım


Uzak olsan da bir özlem kadar, yakınsın gönlüme bir nefes kadar, ömrüme ömür katan sevgilim, biricik sevdiğim bayramını en içten duygularla kutlarım bebeğim..


Her bayram sabahı, inanan bütün gönüller aydınlanır. Her akşam, gökyüzünde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim gönlümü aydınlattığın gibi bayramın aydınlık ışığının hiç sönmemesi dileğimle… Ramazan Bayramın kutlu olsun aşkım.


Bu güzel bayram da söyleyemediklerim ol. Sokul cümlelerime, sesinde can bulsun dileklerim. Başı dik yüreğinle ayaklandır damarlarımdaki donuk kanı. Kılavuzu ol gerçek sevgiyi özleyen gözlerimin… Bayramın kutlu olsun aşkım.


Aşkıma Ramazan Bayramı Mesajları 

Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım… Ramazan Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın!


Her ilkbaharda gelinciklerin en guzel başlangıçları mujdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dilerim. Kurban Bayramını kutluyorum aşkım..


Sen, beni bir dağın eteğindeki gelincik kadar severken; ben, seni o dağın doruğundaki kardelen kadar özlüyorum. Seni çok seviyorum aşkım. Bayramın kutlu olsun..


Daima mutlu etmek isteyeceğimi, sonsuza kadar sevebileceğimi biliyorum seni. Her sabah yan yana uyanmak, ne yaşıyorsan, ne taşıyorsan hayattan, hepsini seninle taşımak, beraber yaşlanmak ve bu güzel bayramlar da seninle olmak istiyorum. Bayramın kutlu olsun aşkım..


Eğer mutluluğun bir kokusu olsaydı, bu senin kokun olurdu. Kurban Bayramını kutluyorum bebeğim..


Çölün yağmura, bir çocuğun annesine, ayın güneşe olan özlemi gibi özledim seni. Bu bayram da yanım da değilsin aşkım. Bayramın kutlu olsun


Yeni sevinçler, yeni umutlar, yeni elbiseler ve yeni gülücüklerle hoş geldin YA ŞEHRİ RAMAZAN… Bana ve sevdiklerime hoş geldin Ramazan. Bayramın kutlu olsun canım, seni çok seviyorum.


Gözlerinin içine baktığımda ne dert kalıyor ne de tasa. Bunca sene seni sevmeyi beklemiş sanki kalbim. Sabrımın hediyesi gibi geldin, hoş geldin sevgilim. İyi bayramlar..


Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.


Her şeye kadir yüce Allah, Alemlerin Rabbi olan Allah’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Ramazan Bayramın Mübarek olsun, aşkım.


Sevgi pınarında koşarcasına mutlu bir bayram geçirmen dileğimle, bayramın kutlu olsun aşkım.


Hayatım boyunca hiçbir şeyden bu kadar emin olmamıştım. Ancak gözlerinin içine baktığımda sonsuzluğa bir kez daha inanıyorum. Seni Seviyorum. Bayramın kutlu olsun


Bu bayram içimde bir burukluk var. Benim için en güzel bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, bayramın kutlu olsun.


Gerçekleşmiş bir rüya gibisin benim için. Sanki birazdan sabah alarmı çalacak, güneş dolduracak odamın içini. Ve bayram başlayacak şimdi,  İşte bu yüzden gözlerimi kapatıp sarılıyorum sana her defasında. Asla uyanmak istemediğim rüyama sığınıyorum her defasında. Seni seviyorum Her bayram da olduğu gibi. İyi bayramlar aşkım


Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin hiç bitmemesi dileğimle, bayramın mübarek olsun biriciğim.


Hayatıma mana katan biricik aşkımın bayramı kutlu ve mutlu olsun! Seni seviyorum iyi ki varsın.


Yüreğin umutla, günlerin bin bir mutlulukla dolsun canım, cananım, hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güler açan yüzün hiç solmasın, Ramazan Bayramın kutlu olsun.


Birlikte geçireceğimiz daha nice mutlu bayramlara, iyi bayramlar aşkım.


Canım! Yalnızca bu bayram değil, eriştiğimiz erişebildiğimiz her bayram kutlu olsun. Seni seviyorum!


Sevdiğime Ramazan Bayramı Mesajları

Seninle tüm bayramları yaşamak istiyorum, tüm yolları yürümek, bütün çiçekleri koklamak. Dünyanın en lezzetli yemeklerini yemek istiyorum seninle birlikte, tüm denizlerde yüzmek istiyorum. İçinde senin olmadığın tek bir anı bile yaşamak istemiyorum. Seni Seviyorum. Bayramın kutlu olsun


Yarının ötesinde, bugünümde ve sonsuzluğumda yanımdasın. Her zaman en iyi arkadaşım, sevgilim ve sonsuza kadar ruh eşim olarak kalacaksın. Seni Seviyorum. Bayramın kutlu olsun aşkım…


Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle. Seni çok seviyorum..


Gülerek bitti Mübarek Ramazan Ayı, Şimdi Ellerim Havada Dua Ediyorum Yaradanıma Bu Mübarek Ramazan Bayramında ikimiz sozlervadisi.com içinde güzel olur inşallah Dualarım sana, seni seviyorum bebeğim. Bayramın kutlu olsun..


Ne mutlu bana ki, ben ruhen çok zenginim. Altın saraylarım yok belki ama kalbimin sultanını bulmuşum. Onun varlığı her yeri altına çevirir. Kalbimin anahtarını tutan, kalbimin sultanına iyi bayramlar dilerim…


Sevdiğim, saygı ve onur duyduğum, hayranlık beslediğim tek insansın bu dünyada. Sen gerçekten benim bir tanem, ruh eşim aslında her şeyimsin. Seninle aynı gök yüzüne baktığımızı bilmek bile beni mutlu ediyor. Aynı gökyüzünün altında, bu dünyayı seninle paylaştığımızı bilmek, her yeni günün zorluğuna katlanabilme gücünü de bana bahşediyor. Benim için işte bu kadar kıymetlisin sevgilim. Bayramını en hiçten duygularla kutlarım…


Hayatının en güzel anları ve anılarını birlikte yaşamak dileğiyle… En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle… Ramazan Bayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.


Bayramın kutlu günlerin çok mutlu olsun aşkım


Sayfalarımız >>> Elveda Ey Şehr-i Ramazan Sözleri


Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Kurban Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.


Aşkım bugün de hayatımdasın bugün de kalbimdesin bayramın kutlu olsun seni çok seviyorum.


Her gün yeniden mi diye sorma, her gün yeniden seviyorum ben seni. Bayramın kutlu olsun..


Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi… Bu bayramın da sana ve sevdiklerine huzur, saadet ve sağlık getirmesini diliyorum, canım. İyi bayramlar!


Aşkım bugün de hayatımdasın bugün de kalbimdesin bayramın kutlu olsun seni çok seviyorum.


Seni sevmekten öte bir meselem yok, bayramlar da aşk senle başlar, adının geçmediği bayramlarda son bulur. İyi bayramlar bebeğim..


Senden başka ne dileğim olsun ki, sen benim kadınım, sevgilim, sevdiğim… Bir tek seni sevecek bu kalbim. İyi bayramlar bebeğim..


Seni seviyorum, seni sevmeyi de seviyorum, seni bayramlar da senle birlikteyken çok daha çok seviyorum. Bayramın kutlu olsun..


Aşkım! Bayramını en yüce ve en samimi duygularımla kutlarım. Yüzün daima bayram sevinci içinde gülsün!

< Resimli Bayram Mesajları >


Dini Sözler kategorisinde en güzel Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Ramazan Bayramı Sözleri , Hoşgeldin Ey Şehr-i Ramazan Sözleri

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.