Dini Sözler

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları ile sevenlerin dini bayramlardan biri olan Ramazan Bayramın da göndererek birbirlerini mutlu edebilirler. Sevgilinize gönderebileceğiniz tüm Ramazan Bayramı Sözleri burada.

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları yazımız da; Aşkıma Güzel Sözler, Sevgiliye Bayram Sözleri, Sevgiliye Ramazan Mesajları, Sevenlere Bayram Kutlama Sözleri, Sevgiliye Oruç Mesajları, Sevgiliye Ramazan Ayı Mesajları yer almaktadır.

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

Biriciğim Ramazan Bayramın Mübarek Olsun.

Aşkım Ramazan Bayramın Mübarek Olsun.

Papatyam Ramazan Bayramın Mübarek Olsun.

Bayramın kutlu günlerin çok mutlu olsun aşkım

Birlikte geçireceğimiz daha nice mutlu bayramlara, iyi bayramlar aşkım.

Ramazan Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun! Güzel bir bayram olsun aşkım.

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları
Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

Sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, Ramazan Bayramın kutlu olsun hayatımın anlamı.

Sadece bu bayram değil, erişebileceğimiz her bayram benim için özeldir. Canım! Seni Seviyorum..!

Hayatıma mana katan biricik aşkımın bayramı kutlu ve mutlu olsun! Seni seviyorum iyi ki varsın.

Canım! Yalnızca bu bayram değil, eriştiğimiz erişebildiğimiz her bayram kutlu olsun. Seni seviyorum!

Aşkım! Bayramını en yüce ve en samimi duygularımla kutlarım. Yüzün daima bayram sevinci içinde gülsün!

Eğer mutluluğun bir kokusu olsaydı, bu senin kokun olurdu. Ramazan Bayramını kutluyorum bebeğim..

Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım… Ramazan Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın!

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyorum. Tabiki benim ile aşkım.

Bu bayram içimde bir burukluk var. Benim için en güzel bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, bayramın kutlu olsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramın kutlu, her şey gönlünce olsun. Aşkım

Bu mübarek bayram da elini tutup, gözlerine baktığım, “SENİ SEVİYORUM” diye haykırdığım son aşkım sen olur musun? İyi bayramlar aşkım..

Diğer Sayfalarımız; Elveda Ey Şehr-i Ramazan Sözleri

Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Ramazan Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki bayramları da benimle geçirmen dileğiyle… Sen’li Ben’li bayramlara sevgilim… Seni çok seviyorum. Bayramın mübarek olsun bir tanem.

Her ilkbaharda gelinciklerin en guzel başlangıçları www.sozlervadisi.com mujdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dilerim. Kurban Bayramını kutluyorum aşkım..

Bu değerli Ramazan Bayramın da, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınI kabul etsin. Bayramın mübarek olsun aşkım.

Senden başka ne dileğim olsun ki, sen benim kadınım, sevgilim, sevdiğim… Bir tek seni sevecek bu kalbim. İyi bayramlar bebeğim

Biricik Aşkım..! Bayramlarda en çocuklar sevinir ya… Şimdi bende seviniyorum çünkü sana mesaj atmak ve senden cevap almak için bir bahanem olacak. Bayramını en derin duygularla kutlarım..!

Sen, beni bir dağın eteğindeki gelincik kadar severken; ben, seni o dağın doruğundaki kardelen kadar özlüyorum. Seni çok seviyorum aşkım. Bayramın kutlu olsun..


Dini Sözler kategorisinde en güzel Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna anlamlı Ramazan Bayramı Sözlerini bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Ramazan Bayramı Sözleri , Hoşgeldin Ey Şehr-i Ramazan Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.