Dini Sözler

Berat Kandili Kutlama Sözleri

Şaban ayının on beşinci gecesine denk gelen Berat Kandilinde yazılacak ve paylaşılacak Berat Kandili Kutlama Sözleri yazımız da bulabileceksiniz. Berat Kandilinde hangi mesajları paylaşabiliriz sorusunu arayan kişiler yine bu başlık altından bilgi sahibi olabilecek. Seçenekleri çoğaltabilecekler. İşte Kandili Kutlama Mesajları…

Berat Kandili Kutlama Sözleri yazımız da; Kandil Kutlama Sözleri, Dini Kandil Sözleri, Dualı Kandil Sözleri, Kısa Kandil Kutlama Mesajları, Kandil İçin Güzel Sözler, Berat Kandili Kutlama Mesajları yer almaktadır.

Berat Kandili Kutlama Sözleri

Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Yüce Türk milletinin Berat kandili kutlu olsun.

Tüm Müslüman Türk aleminin Berat Kandili kutlu ve mübarek olsun.

Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle. Berat Kandiliniz hayırlı olsun…

Kandilimiz ahiret aleminde onumuzu aydinlatan kandil olsun … Berat kandiliniz mubarek olsunn . . .

Zulmün olduğu yerde sessiz kalmayan ve taraf olan tüm inananların Berat Kandili kutlu olsun

Berat Kandili Kutlama Sözleri
Berat Kandili Kutlama Sözleri

Bu gece beraat gecesi. Dua edelim… Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız af folsun. İyi kandiller.

Kandiliniz kutlu olsun: Tüm camiamızın ve İslam Aleminin mübarek Berat Kandili’ni kutlar, hayırla…

Berat kandili, temizlenme ve aklanma günüdür. Dualarınız, içten tevbeleriniz kabul olsun, Berat Kandiliniz kutlu olsun.

Bugün kutlu Berat Kandili; bütün insanlığa, bölgemize, ülkemize barış ve esenliğe vesile olmasını dilerim.

Bu Gece, Edeceğimiz Dua ve İbadetlerle Günah yükünden kurtulacağımız bir Gece olsun, Mübarek Berat Kandili hepimize Kutlu olsun…

Bu gece Cenab-ı Hakkın, kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği bir gecedir. Hepimiz için hayırlı olsun!

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e. Berat Kandiliniz Mübarek Olsun…

Ya Rabbim sen biz kullarının dualarını kabul, hakkımızda hayırlısını nasip eyle… Âmin. Berat kandiliniz mübarek olsun.

Gerçek dindarların Berat Kandili kutlu olsun… Allah, yâr ve yardımcımız olsun, Ramazana da hayırla, huzurla girmeyi nasip etsin…

Berat kandiliniz mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Allah’ım bize Recep ve Şaban’ı hakkımızda mübarek eyle, bizi Ramazan’a ulaştır. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Sağlık ,huzur ve barış içinde yaşamayı dilediğimiz tüm dualarımızın kabul olduğu bir kandil diliyorum . Berat kandiliniz mubarek olsun.

İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Berat Kandilinizi Kutlarım.

Tüm İslam Aleminin Dostlarımın Arkadaşlarımın Aziz milletimizin Berat kandili kutlu olsun. Allah birbirini seven kardeşlerden eylesin

Günler bize dostların www.sozlervadisi.com güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere…

Beraat kandili ALLAH’ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu gecedir. Edilen dualar, tövbeler bu gece kabul olunur. Yürekler binbir nurla doludur. Berat Kandiliniz kutlu olsun..

Kandiller berekettir, umuttur, gözyaşıdır, yakarıştır, özlemdir. Dualarınız kabul, Berat kandiliniz mübarek olsun.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Berat Kandiliniz mubarek olsun.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Berat Kandili Kutlama Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kandili Sözlerini bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Berat Kandili Mesajları , Miraç Kandili Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.