Doğum Günü

Babaya Doğum Günü Sözleri

Babalar çok özel kişilerdir. Baba harika bir güç, sıcaklık, şefkat ve sevgi kombinasyonudur. Babaya göndereceğiniz Babaya Doğum Günü Sözleri nasıl olmalı buna siz karar vereceksiniz tabi ki yazdığımızdaki sözler ile. İşte seçenek olarak sunduğumuz Babaya Doğum Günü Mesajları….

Babaya Doğum Günü Sözleri yazımız da; Kayınpedere Anlamlı Mesajlar, Baba İçin Güzel Sözler, Doğum Günü Kutlama Sözleri, Babaya Sevgi Sözleri, Babaya Doğum Günü Mesajları yer almaktadır.

Babaya Doğum Günü Sözleri

Hayatımın filminin süper kahramanı sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

Huzur ve dert ortağım nice nice yαşlαrα. İyi ki doğdun babacığım.

Kendi gibi kalbide güzel olan insan doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum iyi ki varsın.

Bazı insanlar kahramanlara inanmazlar çünkü babamla tanışmadılar! Babalar Günün kutlu olsun!

Doğum günün kutlu olsun. Sevgimi anlatamayacak kadar seni çok seviyorum canım babacım.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor babacığım. Doğum günün kutlu olsun.

Bana sevmeyi öğreten adam. Senin sayende iyi oluyorum, yalnız senin sevginle iyileşiyorum. Canım babam, sevginin üzerimden hiç gitmeyeceği nice yılların olsun.

Babaya Doğum Günü Sözleri Kısa
Babaya Doğum Günü Sözleri

Senin sesini duymadığım bir günüm, sevgini hissetmediğim bir anım olmasın. Doğum günün kutlu olsun Babam.

Hayatta tutunacak en büyük dalım sen oldun her zaman. En yakın arkadaşım, yoldaşım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Özündeki iyiliği bana da aktardığın ve beni mükemmel bir evlat olarak yetiştirdiğin için sana müteşekkirim. Benim canım Babam doğum günün kutlu olsun.

Bu Dünya ya gözlerimi açar açmaz beni sevgisiyle karşılayan ve bunu bugüne kadar başarıyla sürdüren canım babam bugün senin günün, Babalar günün kutlu olsun.

Sevgili Babacığım sen bizim gül kokulu şekerden www.sozlervadisi.com tatlı canımızdan değerli biricik babamızsın seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba. Doğum günün kutlu olsun.

Bana her zaman inandığın için teşekkürler Baba. Her zamana sana layık olmaya çalışacağım. Seni çok seviyorum Baba. Doğum günün kutlu olsun!

İyi ki Varsın iyi ki doğdun canım babam. Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin, sen bize değil biz sana kurban olalım.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Doğum günün kutlu olsun canım Babacım.

Huzur ve dert ortağım nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni çok seviyorum Babacığım.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım Babacığım.

Sevgili Bαbαcığım gurbet uzαk olsα dα sevgin o kαdαr yαkın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Nice nice yαşlαrα. İyi ki doğdun Bαbαcığım.

Babaya Doğum Günü Sözleri
Babaya Doğum Günü Sözleri

Biricik aşkım canım babam. Doğum günün kutlu olsun. Bana en güzel armağan şimdi yanı başında olmaktı, hasretle öperim. Uzaklarda, hep aklımda ve de kalbimde olduğunu sakın unutma.

Tek Aşkım. Sen hep benimle oldun, beni hiç bırakmadın. Şimdi biliyorum ki yeni yaşında da beni bırakmayacaksın. Doğum günün kutlu olsun Babam.

Bugün benim en mutlu günlerimden birisi, gözlerime bakarsan bunu anlayabilirsin. Bugün senin doğum günün canım Babam.

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma sen dünyanın en iyi babasısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın! Nice yıllara…

Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum Babacağım. Doğum günün kutlu olsun.


Doğum Günü kategorisinde en güzel Babaya Doğum Günü Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizler de sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Doğum Günü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Ağabeye Doğum Günü Mesajları , Anneye Doğum Günü Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.