Babaya Doğum Günü Sözleri

Babaya Doğum Günü Sözleri Kısa

Babalar çok özel kişilerdir. Baba harika bir güç, sıcaklık, şefkat ve sevgi kombinasyonudur. Babaya göndereceğiniz Babaya Doğum Günü Sözleri nasıl olmalı buna siz karar vereceksiniz tabi ki aşağıda yazdığımız daki sözlerle

Babaya doğum günü sözleri yazımız da; Babaya doğum günü sözleri komik, Babaya doğum günü sözleri kısa, Babaya doğum günü sözleri anlamlı, Babaya doğum günü sözleri şiiri, Kızdan babaya doğum günü sözleri yer almaktadır.

Babaya Doğum Günü Sözleri

Kendi gibi kalbide güzel olan insan doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum iyi ki varsın

Doğum günün kutlu olsun. Sevgimi anlatamayacak kadar seni çok seviyorum canım babacım

İlk ɑdımlɑrımı ɑtɑrken ellerimden tutuyordun. Şimdi fɑrk ediyorum ki bɑbɑcığım, ellerimi hiç bırɑkmɑmışsın… Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum… Doğum günün kutlu olsun babacığım. Allah seni başınızdan eksik etmesin… Hep birlikte mutlu, güzel senelere..

Tek AŞKIM. Sen hep benimle oldun, beni hiç bırakmadın. Şimdi biliyorum ki bu yaşında da beni bırakmayacaksın. DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BABAM.

Babaya Doğum Günü Sözleri

Babaya Doğum Günü Sözleri

İyi ki Varsın iyi ki doğdun canım babam. Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin, sen bize değil biz sana kurban olalım.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Doğum günün kutlu olsun canım babacım.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacağım. Doğum günün kutlu olsun

Ben büyüdüğümde sαdece senin gibi olmαk istiyorum… Hαrikα bir bαbα, hαrikα bir kocα, hαrikα bir αrkαdαş ve hαrikα bir insαn. Mutlu yıllαr bαbα.

Sevgili bαbαcığım gurbet uzαk olsα dα sozlervadisi.com sevgin o kαdαr yαkın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Nice nice yαşlαrα. İyi ki doğdun bαbαcığım.

¸¸•*`❀ Anneye Doğum Günü Sözleri ¸¸•*`❀

Bazı insanlar kahramanlara inanmazlar çünkü babamla tanışmadılar! Babalar Günün kutlu olsun!

Hayatımın filminin süper kahramanı sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

Huzur ve dert ortαğım nice nice yαşlαrα. İyi ki doğdun bαbαcığım.

Bana her zaman inandığın için teşekkürler baba. Her zamana size layık olmaya çalışacağım. Seni çok seviyorum baba. Doğum günün kutlu olsun!

Bugün benim en mutlu günlerimden birisi, gözlerime bakarsan bunu anlayabilirsin. Bu gün senin doğum günün canım babam.

Babaya Doğum Günü Sözleri

Babaya Doğum Günü Sözleri

Peygamber efendimiz ana-babanın gönüllerini alan onlara güzel davrananlara müjdeler olsun. Dünyada ömürlerinin bereketini görenler anasının ve babasının rıza ve dualarını alanlardır. İyi ki doğdun babaların babası. Duaların bizden eksik olmasın.

Sen dünyadaki en muhteşem babasın. Eğer bu gün babalar günü olsaydı sana bir kravat hediye ederdim. Ama doğum günün bu yüzden sana bütün sevgimi, saygımı ve duygularımı sana bağlayacak bağları vermek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı canımızdan değerli biricik babamızsın seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun.


Doğum Günü kategorisinde en güzel Babaya Doğum Günü Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Kürtçe Doğum Günü Mesajları , Ağabeye Doğum Günü Mesajları

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.