Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye doğum gününde söyleyebileceğiniz en anlamlı sözleri bu sayfamızda bulabilirsiniz. Aşka dair bu sözleri çok seveceksiniz. Sizler de sevgiliye doğum gününde söylenilen sözleri yorum kısmında yazabilirsiniz.. İşte, Sevgiliye Doğum Günü Sözleri;

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri yazımız da; Sevgiliye doğum günü sözleri kısa, Uzaktaki sevgiliye doğum günü sözleri, Sevgiliye doğum günü sözleri romantik, Sevgiliye doğum günü sözleri anlamlı, Sevgiliye uzun doğum günü mesajları whatsapp yer almaktadır.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

İyiki seni tanımışım, doğum günün kutlu olsun

Sen dünyandaki her şeyin en iyisini hak ediyorsun doğum günün kutlu olsun

Doğum günün kutlu olsun güzel adam iyi ki varsın

Doğum günün kutlu olsun güzelim benim nice güzel yaşlara seni çok seviyorum

Doğum günün kutlu olsun bitanem seni hep sevdim hep seviyorum hepte sevicem

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Doğum günün kutlu olsun musmutlu günler getirsin yeni yaşın, çiçekler açsın kalbindeee

Doğum günün kutlu olsun dünyanın en güzel gülüşüne sahip olan adam Umarım yüzündeki gülümseme hiçbir zaman solmaz. Her zaman mutlu ol

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Sen içindeki mutluluğu, yüreğindeki sevdayı, tenindeki ıslaklığı, sakın kaybetme. Hüzünlerin ve acıların daha fazlası gelse de, kahırların ağıtları sel olup aksa da, bedeninden yaşadıklarına inat, seni seven birinin olduğunu hatırlayıp gülümse olmaz mı? Çünkü bugün doğum günün senin bir tanem… 

¸¸•*`❀ Sevgiliye Doğum Günü Mesajları ¸¸•*`❀

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Sensizlik susuz yaşamak kadar imkansız. Sensizlik tedavisi olmayan ölümcül hastalıklar gibi. Yaşamıma anlam katan en değerli varlığımsın. İyi ki doğdun.

Seninle birlikte yaşamak boş bir defteri en güzel şiirler ile doldurmak gibi her görüldüğü zaman mutlu gülümsemenin nedenisin. İyi ki doğdun aşkım, seni çok seviyorum.

Benim yanımda değilsin ama hep aklımdasın.  Doğum günün senin bir tanem…

Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten. Doğum günün senin bir tanem…

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Romantik Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Dokunamayacak kadar uzak olsan da, sevebileceğim kadar yakınsın bana. İyi ki doğdun sevgilim.

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun, ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düştüğüm o yer dudakların olsun. Doğum günün senin bir tanem…

Sarı giyer güneş olursun, mavi giyer deniz olursun, siyah giyer matem olursun, kim bilir belki bir gün, beyaz giyer benim olursun. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim. https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/sevgiliye-dogum-gunu-sozleri.html

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni. Nice güzel yaşlara seni çok seviyorum

Üstüne Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim yazdığım bir kâğıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. İster yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kâğıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım. Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun..

Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim? Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice nice yıllara güzel melek.

Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere…

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni. İyi ki doğdun.. Hayatı

Sevgiliye Etkili Doğum Günü Sözleri

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı. Doğum günün benin bir tanem…

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben her yerdeyim… Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem…

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine. Doğum günün benin bir tanem…

¸¸•*`❀ Aşkıma Etkileyici Sözler ¸¸•*`❀

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyeceği kadar özelsin. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Ben senin sadece güzel günlerinde yanında değilim kötü gününde de yanındayım sevgilim seni değişmem hiçbir şeye unutma sevgilim. Nice güzel yaşlara seni çok seviyorum.

Sen çatlayan dudağımda bir sozlervadisi.com damla su, içimdeki yasama tutkusu, avuçlarıma düsen kar tanesi. Sen, sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin. Nice güzel yaşlara seni çok seviyorum

Eğer mutluluğun bir kokusu olsaydı, bu senin kokun olurdu. Nice nice yıllara güzel melek.

Dünyaya bin kez daha gelecek olsam, bin kez daha arar, bulur, severim seni. Doğum günün kutlu olsun bir tanem…

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Seninleyken kendimi dünyanın en iyi insanı gibi hissediyorum. Nasıl bir iyilik yaptım, ne yaptım da seni verdi hayat bana? Hediye gibisin sevgilim, iyi ki varsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Sevgiliye Kısa Doğum Günü Sözleri

Gözlerinin içine baktığımda ne dert kalıyor ne de tasa. Bunca sene seni sevmeyi beklemiş sanki kalbim. Sabrımın hediyesi gibi geldin, hoş geldin sevgilim. Nice güzel yaşlara seni çok seviyorum

Hayatım boyunca hiçbir şeyden bu kadar emin olmamıştım. Ancak gözlerinin içine baktığımda sonsuzluğa bir kez daha inanıyorum. Seni Seviyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun aşkım

Adın öylesine derin kazınmış ki kalbime, her nefeste seni anıyorum. Kaç yıl yaşarsam yaşayım, sonsuza dek kalbimi ısıtacak bu sevdanın başladığı o anı, gözlerimin içine ilk kez bakışını asla unutmayacağıma söz veriyorum sevgilim. Nice güzel yaşlara seni çok seviyorum

Sevgiliye Duygusal Doğum Günü Sözleri
Sevgiliye Duygusal Doğum Günü Sözleri

Sevmek yaşamaksa, seninle yaşamayı isterim, ayrı kalmak özlemekse sadece senden ayrı kalmak istemem her zaman yanında olmak isterim iyi doğdun aşkım.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. İyi ki doğdun her şeyim.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Seninle her mevsim çiçek bahar. Yürüdüğün yollar hep çiçek. Bu şehir güzelse eğer, sen içinde yaşadığın içindir. Bu adam mutluysa eğer, sen sevdiğin içindir. Doğum günün kutlu olsun bir tanem…

Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz. Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.


Doğum Günü kategorisinde en güzel Sevgiliye Doğum Günü Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajları , Derin Aşk Mesajları

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.