Dini Sözler

Dosta Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan Bayramın da herkes eşine dostuna, yakınlarına akrabalarına Dosta Ramazan Bayramı Mesajları gönderecekler. Sizin için en güzel kısa, uzun, komik olarak derledik. Sevdiklerinize gönderebileceğiniz Bayram Sözleri sizler için güzel bir seçenek olacak.

Ramazan Bayramı Mesajları yazımız da; Arkadaşa Bayramı Sözleri, Dosta Güzel Sözler, Sevdiklerime Değişik Bayram Kutlamaları, Kardeşe Kısa Bayramı Sözleri, anlamlı Ramazan Bayramı Sözleri yer almaktadır.

Dosta Ramazan Bayramı Mesajları

Rahmet deryasında gönüllerin sevgiye ve dostluğa dönüştüğü Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Dostlarım.

Yüzümüzde küçücük bile olsa tebessüm oluşturan dostları olmalı insanın Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Unutulmaz anılarla dolu şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğiyle , Ramazan bayramınız kutlu olsun.

Tüm insanlığa barış ve Huzur getirmesi dileği ile Ramazan Bayramınız Kutlu olsun.. Sevdiklerinizle, Nice bayramlar dilerim.

Küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellerinden öperim…. İyi Güzel Mutlu Bayramlar dilerim..Allah sizi sevdiklerinizden ayırmasın dostum…

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Dosta Ramazan Bayramı Mesajları
Dosta Ramazan Bayramı Mesajları

Şu güzel günlerde yüzümüze yansıyan nefretten, ayrıştırmadan uzak, sevgi ve kardeşlik duygularının bayram sonrasında da kaybolmaması dileğiyle… Ramazan bayramınız kutlu olsun… Dostum…

Bayram coşkusunu her zaman yaşatan, her bayramı unutulmaz kılan herkese helal olsun. Ramazan Bayramımız mübarek olsun!

Dualarım sizinle bir dahaki Ramazan Bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile Ramazan Bayramınız hayırlı olsun.

Esir Türk yurtlarının da özgürce bayram kutlayacağı günlerin tez gelmesi dileğiyle. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun…

Ümmet coğrafyasının özgürlüğüne kavuştuğu günleri görmek duasıyla.. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun..

Bugün Bağdat’a, Şam’a, Musul’a, Kerkük’e, Gazze’ye, Asya’ya, Afrika’ya ve bizleri bekleyen tüm gönül coğrafyamıza selam olsun. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Bizleri önce Ramazan’a ardından Ramazan Bayramına kavusturan Rabbimize sonsuz şükürler olsun. Ramazan bayramınız mübarek olsun. Dostum…

Bekletmeyin sevenlerinizi, Kucaklaşmaktır Bayram, Yüreğinizin kolları yokmu! Haydi davranın Bayramınız Bayram olsun.

Şeker tadında bir bayram Geçirmeniz dileğiyle Ramazan bayramınız Mübarek olsun Sevdiklerinizle nice bayramlar…

Tasalar sevince, hüzünler neşeye dönüşüyor. En güzel anıları www.sozlervadisi.com birlikte paylaşabileceğimiz zamanlara.. Hayırlı Ramazan Bayramı olsun inşallah.

Elveda ey şehri Ramazan Hoşgeldin müminler için Bayram. Bütün İslam aleminin bayramının her zaman bayram tadında olması duasıyla Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Zulümden, zalimlerden, kuklalardan, kandan, şiddeten, sömürüden, terörden, fitneden, fesattan arınmış bir İslam Coğrafyası özlemiyle, umuduyla Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun…

Barış ve kardeşliğin hakim olduğu bir Ülke’de sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir hayat geçirmeniz temennisi ile Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun. Herkese İyi Bayramlar.

Milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Rabbim, infakın, sadakanın, paylaşmanın, dayanışmanın bayramını, hem ruh dünyamızda hem toplumsal anlamlarıyla idrak edebilmeyi nasip etsin.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Dosta Ramazan Bayramı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna anlamlı Ramazan Bayramı Sözlerini bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Cuma Gecesi İçin Mesajlar , Dini Whatsapp Profilleri 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.