Kurban Bayramı İçin Kutlama Mesajları

0
107
views
Kurban Bayramı İçin Kutlama Mesajları

Sevdiklerinizi bu bayramda unutmadığınızı göstermek mutluluklarını ve sevinçlerini paylaşmak için bayram mesajlarımızdan faydalanabilir bu mübarek günde eş dost ve akrabalarınızın yüzünü güldürebilirsiniz. İşte Kurban Bayramı’nda güvenle paylaşabileceğiniz Kurban Bayramı Mesajları…

Kurban Bayramı İçin Kutlama Mesajları yazımız da; Değişik Bayram mesajları, Kurban Bayramı mesajları resimli, Bayram mesajları, En yeni Bayram mesajları 2020, Kurbanlık alanlara sözler yer almaktadır

Kurban Bayramı İçin Kutlama Mesajları

Varlığıyla beni mutlu eden. Ve varligimla mutlu olan herkesin KURBAN BAYRAMI Kutlu olsun…!


Kurban Bayram’ımız kutlu olsun. Çocuklarımızın yüzünde mutluluk hiç eksik olmasın.


Başta Şehit ve Gazi Aileleri olmak üzere, Sosyal medya üzerinden, Acıyı tatlı yı paylaştığımız, Dostlarımız ın KURBAN BAYRAMI KUTLU OLSUN


Kurban ne ettir, Ne de tatil KURBAN.. İbrahim’ce bir adanış, İsmail’ce bir teslimiyettir..! İSLAM ALEMİNİN KURBAN BAYRAMI Kutlu olsun.


Kurban Bayramı Mesajları

İbrahimi bir itaat ve İsmaili bir teslimiyetle bir ömür geçirmemiz duasıyla Kurban Bayram’ımız kutlu olsun.


Her anınızın bayram tadında yaşandığı bir Türkiye olsun. Tüm Dostların KURBAN BAYRAMI kutlu olsun.


Mübarek Kurban Bayram’ınız Kutlu Olsun. Allah’a adanmışlık ruhunu idrak etmek dileğiyle nice bayramlara…


Sevdiklerinizle, ailenizle Kurban Bayram’ımız kutlu, dualarımızı kabul olsun. Sağlıklı, mutlu, huzurlu nice Bayram’lara


Kurban Bayram’ı herkese kutlu olsun; iyilik, barış, adalet ve refah getirsin !


“Allahu ekber Allahu ekber, Lâ ilâhe illallahu vallahu ekber. Allahu ekber ve lillahi’l-hamd” TÜM İSLAM ALEMİNİN KURBAN BAYRAMI KUTLU OLSUN.


Tek bayrak altında, tek vatan toprağında…. Tüm İslam aleminin Kurban Bayram’ı kutlu olsun….. Allah birliğimizi daim etsin……


Aklı, mantığı, ilimi önde tutan ve rehberi şeytan olmayan bütün müslümanların mübarek Kurban bayramı kutlu olsun.


Kurban Bayramı tüm İslam Alemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar..


Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce allah’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle kurban bayramınızı Kutlarım.. https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/kurban-bayrami-icin-kutlama-mesajlari.html


Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım yüce Allah”a. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.


Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!


Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun


Gönüller bir olsun bu mübarek sozlervadisi.com ayda düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah”ın yolunda, hayırlara vesile olsun bu mutlu gün tüm Müslümanlara Kurban Bayramı”nız mübarek olsun canım dostlarıma.


Kurban Bayramı Mesajları

Türk olmayı onur, Müslümanlığı gurur sayanların, bol yıldızlı değil ayyıldızlı bayrak altında saf tutanların, KURBAN BAYRAMI kutlu olsun


HERKESİN KURBAN BAYRAMI KUTLU OLSUN……. Sevdikleri yanında olmayanlar,bir dahaki bayramda Sevdiklerininzle olmanız temennisiyle


Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.


Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun.  Kurban Bayramı’nız kutlu olsun.


Kurban İçin Kutlama Mesajları

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!


Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..


Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.


Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.


Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun… Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…


Yalnızlık ne uçsuz bucaksız okyanuslarda tek başına yol almak ne de bir çöl ortasında tek başına olmaktır. Yalnızlık sevdiklerinden uzak bayramlarda yalnız kalmaktır. Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Çılgınca Esen Rüzgar, Kavurucu Güneşli terleten günler, Yıldızlarla Dolu Bir Dünyadır Bayramlar, Ramazan Bayramınız Mübarek olsun herşey istediğiniz Gibi Olsun inşallah.


Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah”a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun…


Umutlarımızın hep yaşıyor olması, hoşgörünün bizleri kucaklaması, sağlıklı gülücüklerin bizi adres edinmesi, devletimizin baki kalması, yokluk ve kıtlığın bizden uzak olması, ayrılıkçı terörün bitmesi, gelecek nesillerimize yaşanası bir ülke bırakmamız; dilek ve temennileri ile; Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. Hayırlı bayramlar…


Kurban Bayramı Sözleri

Allah katında kurbanlarımızın makbul olmasını diler ve bayramın getirdiği kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma ruhu ile tüm dünyanın barış, huzur ve esenlik içinde yaşamasını Cenabı Hak’tan niyaz ederim


Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınız yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!


Şeker tadında bir Kurban Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar….


Yürekten bir dua, tatlı bir tebessüm, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun, Kurban Bayramınız mübarek olsun..


Kurban Bayramı Kutlama Mesajları

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.


İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.


Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.


Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun…


Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun!


Kurban Bayramı vesilesiyle sağlıklı, huzurlu, esenlik dolu günler geçirmenizi diliyorum


Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınızı Kutlarız..


Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın.Kurban Bayramınız Kutlu Olsun…


Ruh’ta ve beden’de rahatlık olmadıkça ‘Döşek’ rahat olmuş neye yarar. Rabbim cümlemize ‘İç Huzuru’ versin. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun…


Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!


Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Kurban Bayramını kutluyorum…Resimli Kurban Bayramı Mesajları , Bayram Tebrikleri , Kurban Bayramı İle İlgili…

<< Resimli Kurban Bayramı Mesajları >>


Dini Sözler kategorisinde en güzel Kurban Bayramı İçin Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Komik Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri 

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here