Mübarek kurban bayramında en değerlinize Annelerimize gönderebileceğiniz Anneye Kurban Bayramı Mesajları ile onları bu özel günde mutlu edebilirsiniz. Annesinden uzak olanların elini öpemeseniz de onları ufak bir mesaj ile de bayramlarını kutlamak çok anlamlı olacaktır. İşte sizlere en güzel güzel Bayram Sözleri…

Anneye Kurban Bayramı Mesajları yazımız da; Dini Bayram Sözleri, Anneanne İçin Sözler, Kurbanlık Sözleri, Dualı Bayram Mesajları, Anne İle İlgili Güzel Sözler, Anneye Kurban Bayramı Sözleri yer almaktadır.

Anneye Kurban Bayramı Mesajları

Kalbimin çiçeği güzel Annem Kurban Bayramını kutlarım o güzel ellerinden öperim.

Kurban Bayramı’n kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun Annem…

Benim canım, melek annem iyi ki senin yavrunum Kurban bayramın kutlu olsun.

Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kurban bayramın kutlu olsun.

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Kurban bayramın kutlu olsun.

Anneye Kurban Bayramı Mesajları

Anneye Kurban Bayramı Mesajları

Bir fener gibi yolumu aydınlatan, düştüğümde nasıl kalkmam gerektiğini bana gösteren ve bana sevmeyi öğreten ilk öğretmenim, annem. Kurban bayramın kutlu olsun

Damağını, ruhunu ve çevreni tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban Bayramı dilerim canım Annecim.

Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi Anne. Kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel Annem Kurban bayramın mübark olsun … Seni çok ama çok seviyorum.

Eğer bana gözlerinle değil sozlervadisi.com kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anneciğim . Kurban bayramın mubarek olsun. İyi ki varsın.

Dilerim kurban bayramın da mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Kurban bayramın mubarek olsun annem.

Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Anne. Kurban bayramın kutlu olsun SENİ DELİLER GİBİ SEVİYORUM.

Bu Kurban Bayramı mesajını dünyadaki en iyi, olağanüstü ve anlayışlı annesine gönderiyorum. Seni seviyorum anne.

Diğer Sayfalarımız; Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri

Bana mutluluğu anlat deseler;Annem yaşıyor” der susarım. Anneciğim benim, Kurban bayramın kutlu olsun.

Kаrşılıksız sеvginin, fеdakârlığın eş anlamlı kelimesi Annem. Kurban bayramın mubarek olsun. Benden hiç ayrılmayasın Anacım.

Güneş kadar sıcak; kar tanesi kadar berrak; sozlervadisi.com yağmur kadar saf ve temiz bir kurban bayramı dileğiyle Kurban bayramın mubarek olsun. Bir tanecik Annem.

Allah’ım hepimiz çocukları olarak Annemizden razıydık. Sen de ondan razı ol. Kurban bayramın kutlu olsun Anneciğim.

Anne, bana olan inancından dolayı sana teşekkür etmek istiyorum. Herkes vazgeçtiğinde bana sonuna kadar destek olan tek kişisin. Kurban bayramın mubarek olsun.

Yanımızdan ayrılalı seneler oldu fakat evdeki varlığın asla eksilmedi bu sebeple hep kalbimdesin canım annem. Kurban Bayramın kutlu olsun canım Annem.

Benim canım Annem, sana sevgimi anlatmaya kelimeler yetmez. Canımdan çok seviyorum seni ve hayatım boyunca da seni her geçen gün artarak sevmeye devam edeceğim. Kurban bayramın mubarek olsun benim canım Annem.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Anneye Kurban Bayramı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kurban Bayramı Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Komik Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri 

Share this:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.