Mübarek günlerde en değerlinize Annelerimize gönderebileceğiniz Anneye Kurban Bayramı mesajları ile onları bu mübarek günde mutlu edebilirsiniz. Elini öpemeseniz de onları ufak bir mesaj ile de bayramlarını kutlamak çok anlamlı olacaktır.

Anneye Kurban Bayramı Mesajları yazımız da; Anneye kurban bayramı mesajları kısa, Anneye kurban bayramı mesajları komik, Anneye kurban bayramı mesajları facebook, Anneye kurban bayramı mesajları resimli, Anneye kurban bayramı mesajları duygusal bulabilirsiniz.

Anneye Kurban Bayramı Mesajları

Allah’ım hepimiz çocukları olarak annemizden razıydık. Sen de ondan razı ol. Kurban bayramın kutlu olsun anneciğim.

Damağını, ruhunu ve çevreni tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban Bayramı dilerim canım Anenecim

Kurban Bayramı’n kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun annem…

Yanımızdan ayrılalı seneler oldu fakat evdeki varlığın asla eksilmedi bu sebeple hep kalbimdesin canım annem. Kurban Bayramın kutlu olsun canım annem.

Anneye Kurban Bayramı Mesajları

Anneye Kurban Bayramı Mesajları

Bana mutluluğu anlat deseler;Annem yaşıyor” der susarım. Anneciğim benim, Kurban bayramın kutlu olsun

Benim canım, melek annem iyi ki senin yavrunum Kurban bayramın kutlu olsun

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem Kurban bayramın mübark olsun … Seni çok ama çok seviyorum.

Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum anne. Kurban bayramın kutlu olsun SENİ DELİLER GİBİ SEVİYORUM

Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kurban bayramın kutlu olsun

Anne, bana olan inancından dolayı sana teşekkür etmek istiyorum. Herkes vazgeçtiğinde bana sonuna kadar destek olan tek kişisin. Kurban bayramın mubarek olsun

¸¸•*`❀ Anneler Günü Şiirleri ¸¸•*`❀

Gözümün nuru canım annem bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Kаrşılıksız sеvginin, fеdakârlığın eş anlamlı kelimesi annem. Kurban bayramın mubarek olsun. Benden hiç ayrılmayasın anacım.

Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anneciğim . Kurban bayramın mubarek olsun. İyi ki varsın.https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/anneye-kurban-bayrami-mesajlari.html

Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Dilerim kurban bayramın da mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Kurban bayramın mubarek olsun annem.

Güneş kadar sıcak; kar tanesi kadar berrak; sozlervadisi.com yağmur kadar saf ve temiz bir kurban bayramı dileğiyle Kurban bayramın mubarek olsun. Bir tanecik Annem.

Benim canım annem, sana sevgimi anlatmaya kelimeler yetmez. Canımdan çok seviyorum seni ve hayatım boyunca da seni her geçen gün artarak sevmeye devam edeceğim. Kurban bayramın mubarek olsun benim canım annem.

Bir fener gibi yolumu aydınlatan, düştüğümde nasıl kalkmam gerektiğini bana gösteren ve bana sevmeyi öğreten ilk öğretmenim, annem. Kurban bayramın kutlu olsun

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Kurban bayramın kutlu olsun

Bu Kurban bayramı mesajını dünyadaki en iyi, olağanüstü ve anlayışlı annesine gönderiyorum. Seni seviyorum anne.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Anneye Kurban Bayramı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Komik Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri 

Share this:

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.