Güzel Sözler

Sünnet Davetiyesi Sözleri

Sünnet Davetiyesi Sözleri erkekliğe ilk adımı atacak olan sevgili küçük yavrularımız için ve düğün cemiyeti yapacaklar için yazımız da listeledik. Sünnet Davetiyesi Cümleleri beğenerek düğün cemiyetine güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Sünnet Davetiyesi Sözleri yazımız da; Düğün İle İlgili Sözler, Davetiye İçin Güzel Mesajlar, Sünnet Düğünü İçin Mesajlar, Komik Sünnet Çocuğu Sözleri, Davetiye Mesajları yer almaktadır.

Sünnet Davetiyesi Sözleri

1; Oğlumuz ………….. Diyor ki! Beni seven herkesi sünnet Düğünüme bekliyorum.

2; Başa gelen çekilir fazla olan kesilir bizi candan sevenler sünnet düğünümüze gelir.

3; Oğlumuz ……….. Diyor ki; Ey Muhammed’in ümmeti, Sevgili Peygamberimizin (s.a.v.) Sünneti, Müslümanların güzel adeti, Sıram geldi sünnet oluyorum. Beni sevenleri sünnetime bekliyorum.

4; Ailemin tek oğluyum, babamın sağ koluyum Büyüdüm adam oluyorum, laf aramızda birazcık korkuyorum. Sünnet düğünüme hepinizi bekliyorum…

5; Çok ağladım dinlemediler, artık büyüdün, ayıp olur dediler. mecbur oldum boyun eğmeye, ne olur dostlar gelin sünnetimde beni teselli etmeye

6; Başıma kondu bir fes aniden oldum prens teslimim sünnetçi amca istediğin kadar kes.

7; Öyle bir köprü ki geçmem gerek Türk oğlu türküm değilim ürkek gelin görün olacağım sünnet herkes görsün nasıl olunurmuş erkek.

8; Oğlumuz ……… Sünnet Düğünümde siz nezih dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

9; İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı oğlumuzun Sünnet Merasimine bekliyoruz.

10; Oğlumuz ………… erkekliğe ilk adımı atacağı bu özel günde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.

11; Azıcık ucundan dediler beni tam erkek ettiler ALLAH’ın İzniyle sizi sünnet düğünümüze bekliyoruz.

12; Oğlumuz ………. Diyor ki; Kesiyorlar gülüyorum Kızlara müjde Delikanlı oluyorum Akraba ve dostlarımızı Sünnet düğünüme bekliyorum.

13; Biricik Oğlumuz ……….….. Diyor ki, Halalar, teyzeler, amcalar Gelin beni yalnız koymayın Kesecekmiş aman şaka sanmayın Sünnetim var, yalnız bırakmayın Biraz korkuyorum yanlış anlamayın.

14; Biraz korkum olacak Biraz rengim solacak Sünnetçi amca gelip Bir parçacık çalacak Bu mutlu gün içimizde ebediyen kalacak Biliyorum en bahtiyar Annem ile Babam olacak.

15; Oğlumuz ……….. diyor ki: Ben bir küçük yavruyum her işimde doğruyum ailemin sünnet olacak tek oğluyum sizleri de düğünüme beklerim.

16; Evimin tek oğluyum babamın sağ koluyum çok sevgili büyüklerim artık ben de sünnet oluyorum sizi de sünnetime bekliyorum.

17; Deryalarda balıklar kızlar beni sayıklar bu pirincin taşını sünnet olmak ayıklar.

18; Oğlumuz …….. Diyor ki; Sünnet sünnet dediler, Başımın etini yediler, Sünnet olmazsan eğer, Sana kız yok dediler. İşte sünnet oluyorum, Hepinizi Düğünüme Bekliyorum.

19; Oğlumuz ……… Sünnet Düğünü’nde siz değerli dostlarımızla birlikte bu mutlu anımızı paylaşmak istiyoruz.

20; Hz. Peygamber’ in emridir sünnet Bana da nasip oldu bu mürvet Duyanlar duymayanlara duyursun Arzu eden herkes sünnetime buyursun.

Davetiye Sözleri kategorisinde en güzel Davetiyesi Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımız sağlayan yorum kutusuna güzel Davetiyesi Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Dini Düğün Davetiyesi SözleriEvlilik Davetiyesi Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.