Özel Günler

Sarıkamış Şehitleri Mesajları – 22 Aralık Anma Günü

Sarıkamış Şehitleri Mesajları 110 yıl önce Sarıkamış’ta donarak şehit olan ecdadımızı anmak için milyonlarca kişi araştırma yapıyor. Ülke için şehit olan askerimizi unutmayan vatandaşlar şehitlerimizin acısını yüreğinde taşıyor. Bu anma günüde Şehit Sözleri duygularımızın paylaşılmasında etkili olacaktır. 22 Aralık Sarıkamış şehitlerimizi anma günüdür.

Sarıkamış Şehitleri Mesajları sayfamız da; Duygusal Şehit Sözleri, Sarıkamış Harekatı Sözleri, Kafkas Cephesi Mesajları, Şehitlere Anlamlı Sözler, Resimli Sarıkamış Sözleri, Sarıkamış Türkü Sözleri yer almaktadır.

Sarıkamış Şehitleri Mesajları

110. Sene-i devriyesinde şehit düşen 90 bin askerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Umarız bizden razı olurlar.

110 yıl önce bugün Sarıkamış’ta kardan kefenlere bürünen aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum Ruhları şâd olsun

Korkusuzca ölüme yürüyen kefensiz kahramanlarımızı unutmadık, unutmayacağız! Minnet, dua ve saygıyla.

Sarıkamış’ta bu vatan için gözünü kırpmadan şehadete yürüyen şanlı askerlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Namus bildikleri vatan toprağı için donarak can veren Sarıkamış şehitlerimizi rahmet, minnet anıyoruz. Ruhları şâd olsun.

Ve yine geldik sadece bir günlük anılan tarihi güne Sarıkamış 90.000 ana kuzumuzu Rahmetle anıyoruz. Mekânları cennet olsun

Korkusuzca ölüme yürüyen kefensiz kar çiçeklerini unutmadık, unutmayacağız! Minnet ve saygıyla.

110 yıl önce Sarıkamış’ta vatan uğruna donarak şehit olan, ölümsüzleşen Mehmetçiklerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.

22 Aralık 1914 Dağda soğuktan donanlara selam olsun Vatanı satanlara değil…. Ruhları şad mekanları cennet olsun.

22 Aralık 1914′ te Vatanı için Donarak Hakk’a yürüyen Sarıkamış Şehitlerimizi, Rahmet, Saygı ve Minnetle anıyoruz. Ruhlarınız şad mekanlarınız Cennet olsun

Bugün üşüyor musunuz? Onlar “VATAN İÇİN” donuyordu. . Mekanları cennet olsun… 22 Aralık 1914.Onları düşünüp kışa kış demeyin!

Sakin üşüyorum demeyin kar altında donarak cennete giden Mehmetçiklerimiz var Rahmetle anıyoruz Rabbim peygamber efendimizin Komşusu eylesin şehitlerimizin Âmin

Sayfalarımız; 9 Eylül İzmirin Kurtuluşu Kutlama Mesajları

Allah-u Ekber dağlarında şu mukaddes vatan için donarak can verip şehit olan 60 bin askerimize Allah’tan rahmet diliyorum… Allah şehitlerden razı olmuştur. İnşallah bizden de razı olur!

22 Aralık 1914’de “Bugün bizden vatan razı olacak; nefer şehit, ordu gazi olacak. ” sözleri ile şehadete yürüyen Sarıkamış şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz.

Sarıkamış Harekatı’nın 110. yıl dönümünde vatanları uğruna kahramanca şehadete yürüyen Aziz Şehitlerimizi Rahmet ve Minnetle anıyoruz.

Bundan 110 yıl önce 90 bin yiğit vatan evladı, kar demedi, kış demedi, soğuk demedi, geri dönmeyi bir an bile düşünmedi; yılın en soğuk günlerinde vatan uğruna, millet uğruna Hakk’a yürüdü. Sarıkamış şehitlerimizin ruhları şad olsun. Rabbim tüm şehitlerimizden razı olsun.

Bedenleri karlar altında kaldı ama yüreklerindeki cesaretin ateşi bir milletin bağımsızlık yolunu açtı. Bilinsin ki, o ateş bizim gönüllerimizde hiç sönmeyecek! Sarıkamış’ta Türk milleti için gözünü kırpmadan şehadete yürüyen kahramanlarımızı rahmetle anıyorum.

110 yıl önce bugün Allah Ekber dağlarında istiklal ve istikbalimiz için Hakk’a yürüyen; vatan ve millet sevgisinin fedakarlığın, inancın ve kahramanlığın destanını yazan Sarıkamış şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.


Özel Günler kategorisinde Sarıkamış Şehitleri Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Şehitlere Sözleri bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Sözleri , Şehitler İçin Mesajlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.