Sevgiliye Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Sevgiliye 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Eşinize, sevgilinize ya da güzel duygular beslediğiniz kişiye Sevgiliye Dünya Kadınlar Günü Mesajları göndermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları ile SEVGİLİNİZİ çok kolay bir biçimde mutlu edebilirsiniz. Bu sözler içerisinde en popular olanlar doğumdan ölüme kadar SEVDİĞİNİZE kalbinizde bulundukları yeri anlatan sözlerdir.  Bu mesajları hoş bir biçimde Whatsapp uygulaması vasıtası ile gönderebilirsiniz.

Sevgiliye Dünya Kadınlar Günü Mesajları yazımız da; Sevgiliye Dünya kadınlar günü mesajları yazılar, Eşe Sevgiliye Dünya kadınlar günü mesajları, Sevgiliye Dünya kadınlar günü mesajları güzel, Sevgiliye Dünya kadınlar günü mesajları resimli, Sevgiliye Dünya kadınlar günü mesajları görseller yer almaktadır.

Sevgiliye Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Aşkım, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyorum, 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutluyorum. 

Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O’da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün Kutlu Olsun! 

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim.

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, en güzel günler seninle olsun. Kadınlar günün kutlu olsun.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum, çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.

Seninle birlikte olmak harika bir rüya gibi. Gözlerinin sıcaklığı, utanman, benim dünyamı canlı utuyor. Söz veriyorum benim bütün hayatım boyunca kalbimde başka birinin yeri olmayacak. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Aşkın kalbime ektiğim bir tohumdu önce. Sevgim le suladım fidan oldu. Şimdi ise içimde sadece sen varsın, ben sen oldum hayatım. 8 Mart Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.

Ben sana gül demem sevdiğim, gülün ömrü az olur. Ben sana “nefesim” derim, çünkü her anım sensin. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!  Aşkım

Sayfalarımız >>> Anneye Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Tüm mesafelere inat..  Her gece gelip üzerini örtüyorum. Sevdim, seviyorum, seveceğim seni hep meleğim… Kadınlar günün kutlu olsun canım

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… Kadınlar günün kutlu olsun.

Değişmeyen tek şey, değişimin kendisiymiş. Benim aşkım da sana karşı asla değişmeyecek sevgilim. Kadınlar günün kutlu olsun. Bebeğim https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/sevgiliye-dunya-kadinlar-gunu-mesajlari.html

Işığı en güzel alan yere koydum seni…Yüreğime… Kadınlar günün kutlu olsun.

Gül dediğin nedir ki, solar gider, ateş dediğin nedir ki, kül olur gider, gün dediğin nedir ki, geçer gider, ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter! 8 Mart Kadınlar Günün Kutlu Olsun!  Aşkım

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin. 8 Mart Kadınlar Günün Kutlu Olsun Küçük serçem

İstediğin kadar uzağa git ! Hep aynı gökyüzünü paylaşacağız . Kadınlar Günün Kutlu Olsun

Ellerimde sevginin sıcaklığı, gözlerimde hep hayalin kalbime vurur sevdası, her gece yıldızlarda bulurum gözlerinin ışıltısını, seviyorum seni hayatımın anlamı. 8 Mart Kadınlar Günün Kutlu Olsun! 

Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Seni sevmişem bir kekliğin sesini üzmekten sakınır gibi seni sevmişem gururlu dağ çiçeklerini göğsüme takınır gibi. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!  Aşkım

Benim için ağlama sevgilim, gözyaşlarına kıyamam senin. Üzülme seni öylesine seviyorum ki dünyalara değişmem neşeni. Kadınlar Günün Kutlu Olsun

Ne kadar güzel Olursa Olsun Gözlerin, Ne kadar Çekici Olsa da Sözlerin, Ben Senin Kalbini Sevdim Ey Sevdiğim.. !! Kadınlar Günün Kutlu Olsun Aşkım

Az önce buradan bir rüzgar geçti.Nereye dedim? özlenen ve beklenen her yere dedi.Aklıma sen geldin.Sana bir tutam sevgi gönderdim dışarıya çık birazdan gelecek. Kadınlar Günün Kutlu Olsun Biriciğim

Sevgiliye Kadınlar Günü Mesajları

Bazen her şeyin özelliğini yitirdiğini düşündüğüm anlarda gözlerin geliyor gözlerimin önüne ve o zaman kendime diyorum ki daha yaşamak için çok sebebim var aşkım. Önemli Kadınlar Günün Kutlu Olsun Aşkım

Bir evladımı, bir de seni kendimden vazgeçecek kadar seviyorum sevgilim. Sen olmadan hayat benim için yok hükmünde. Kadınlar Günün Kutlu Olsun

Ben her zaman nerede olursam olayım, Ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin, Seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam, Ama şunu iyi bil ki SENİ SEVİYORUM… Kadınlar Günün Kutlu Olsun Aşkım

Ben sevgiyi kir çiçeği gibi elimde değil, hançer gibi yüreğimde saklıyorum.. Kadınlar Günün Kutlu Olsun

Güneş sisteminde ki en güzel gezegensin sen. Sana ulaşmak için kâinatın sonuna dahi giderim. Senin için can vermem gerekirse sevgilim. Hiç düşünmeden ömrümü yoluna sererim. Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

Başkaları için tek kelime anlam ifade etmeyebilirsin. Benim için ise tüm kelimelerle kurulan güzel cümlelerin hepsisin.

Benim sana aşık olduğumu anlatmak için bir şiirimi yoksa bir masal mı yazsam.Ama ben sana iki kelime yazıyorum. SENİ SEVİYORUM. Kadınlar Günün Kutlu Olsun Aşkım

Sayfalarımız >>> 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler kadınlar günün kutlu olsun…

Sen benim gün ışığımsın. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlığını hissettiğim, beni ben yapan değerli kadınıma bu özel gününü yürekten kutlarım.

Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canim.. Kadınlar günün kutlu olsun.

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan… Bil ki unutulmadın… Kadınlar günün kutlu olsun!

Sevgisi  için emek veren, özlem duyan ve çok seven tüm kadınların günü kutlu olsun.

Her kadın bir çiçektir senin olduğun gibi. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Hakkı ödenemeyecek olan kadınımsın birtanem 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

Aşkıma Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Sevilen bir kadın, dünyanın en güzel kadınıdır. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Canım aşkım, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım

Sensiz bu dünya eksik, sensiz kalbim bomboş… İzin ver her zaman olduğu gibi dünya gülümsemenle aydınlansın! Kadınlar Günün kutlu olsun.

Sevgiliye 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Sen hayatımdaki en değerli varlıksın. Beni sözleriyle rahatlatan tek kişiydin. Dünyanın tüm sıkıntıları beni çepeçevre sardığında, her şey bitmişken, sen oradaydın. Gözyaşlarımı silen sendin ki bu bizi daha da yakınlaştırdı. Hayat sensiz anlamsız olurdu. Sen tekrar ayağa kalkmama yardımı olan kişiydin. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun!

Seni it gibi sevdiğimi anlaman için, illa ki bir tarafını mı ısırmalıyım? Aç kulaklarını dinle işte güzelce söylüyorum. Seni çok ama sozlervadisi.com çok seviyorum. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Bir rüya gibi çıktın karşıma, her anımda yaşadım seni doya doya, bitmez içimde ki bu aşk sana seviyorum seni yeminliyim sana. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Kusursuz bir kul görmek istersen aynaya bak. Orada gördüğün bu dünya güzeli kadın, kâinatın sekizinci harikasıdır benim için. Kadınlar Günün Kutlu Olsun Aşkım

Yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için.

Dünyanın en güzel enstrümanı bile, senin sesinden güzel olamaz benim için. Sen ruhumu dinlendiren melodimsin aşkım.

Bugünde seni yazdım yarınlarıma, umutlarıma bağladım seni, ufuklara yazdım adını sen oldun hayatımın anlamı, bir umut ile başlayan bu aşkı cennete çevirdin seviyorum seni aşkım. Kadınlar günün kutlu olsun

Acılarımı bile tatlandırıyor aşkın. Yıkıma terkedilmiş kalemin bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisin. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Sen benim en kıymetlimsin, En güzel vazgeçilmezimsin.
Sevmekle bitmeyenimsin, Sen benim hakikatlimsin.
En derin, en içimdesin, Sen benim en güzel derdimsinKadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Öyle kolayca kırma kalbimi, unutma o kalbi seni de beni de sonsuz seven Allah yarattı. Allah aşkına sev beni. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun!


Özel Günler kategorisinde en güzel Sevgiliye Dünya Kadınlar Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; 5 Aralık Kadın Hakları Günü MesajlarıKadına Şiddete Hayır Slagonları

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.