Anneye Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Dünya Kadınlar Günü nedeniyle annelerimize bu özel günü hatırlatmak ve onu sevindirmek için güzel bir mesajla kutlayabilirsiniz. Sizler için derlemiş olduğumuz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü en güzel mesajlarını yazımız da bulabilirsiniz…

Anneye Dünya Kadınlar Günü Mesajları yazımız da: Kadınlar günü ile ilgili yazılar, Sevgiliye kadınlar günü mesajı, Kadınlar günü mesajları resimli, Kadın hakları günü ile ilgili sözler, İslami kadınlar günü mesajları bulabilirsiniz.

Türkiye’de Kadınlar Günü

Türkiye’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ilk kez 1921 yılında “Emekçi Kadınlar Günü” olarak kutlanmaya başlandı. 1975 yılında ve onu izleyen yıllarda daha yaygın, ve yığınsal olarak kutlandı, kapalı mekanlardan sokaklara taşındı.

Birleşmiş Milletler Kadınlar On Yılı” programından Türkiye’nin de etkilenmesiyle, 1975 yılında “Türkiye 1975 Kadın Yılı” kongresi yapıldı. 12 Eylül 1980 Askeri Darbesi’nden sonra dört yıl süreyle herhangi bir kutlama yapılmadı. 1984′ten itibaren her yıl çeşitli kadın örgütleri tarafından “Dünya Kadınlar Günü” kutlanmaya devam ediliyor.

Anneye Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Varlıklarıyla, hayatı yaşamaya değer kılan; Annelerin 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun !


Kadınlar Zayıftır Ama, Anneler Çok Güçlü Kuvvetlidir.! Varlıkları hayatımızı güzelleştirmekle geçiren, ayakları altında cennetle olan.. Başta annem olmak üzere bütün Anne ve Anne adaylarının anneler günü kutlu olsun!


Bütün Anne’lerin Kadınlar günü Kutlu olsun


Bir Anne tüm dünyayı değiştirebilir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.


Anneye Anlamlı Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Kadın ANNE Kadın AŞK Kadın HAYAT Hayattan Kadını Alırsanız Geriye Ne Kalır ki…. Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun..


Her kadın bir manifestodur, bir isyan, bir özlem, bir şiir ve bir Anne’dir. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun.


ANNE Adayları ve ANNE Olmak İsteyen Bütün Kadınların ANNELER Günü Kutlu Olsun… Hiç bir Evlat ANNE Acısı, Hiç bir ANNE DE Evlat Acısıyla yanmasın. Çocuklarına hem ANNE hem BABA olan Kadınlar Sizin Gününüz İKİ KERE KUTLU OLSUN


8 mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun ATA’larımız ne Doğru demiş Anne gibi Yar olmaz ……


8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya annelerine sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun


Dünya emekçi kadınlar günü sozlervadisi.com kutlu olsun… Onlar kutsaldır hepsi anne yada adayıdır sevdamız delikanlılığımız yaşantımız her şeydirler…


Sayfalarımız >>> 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları


Dünyamızı güzelleştiren, hayatımıza değer katan başta şehit anne ve eşlerinin vede tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.


Bir annenin  ne dediğine değiI, ne demek istediğine kuIak ver. Çünkü onIar, kimse kırıImasın diye bazı şeyIeri söyIemezIer. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun


Cennet Annelerin ayaklarının altındadır sözünden yola çıkarak tüm annelerin ve anne adaylarının 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.


Anneler İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.


Hayatın her alanında olduğu gibi toprağa da anne sefkatiyle dokunup hayat veren kadınlarımızın Dünya Çiftçi Kadınlar Günü kutlu olsun.


”ANNE, Melek gibidir. Bedeni olmasa da ruhu yeter.” Tüm elleri öpülesi annelerimiz başta olmak üzere, tüm emekçi kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.


Her kadınlar günü bana önce annemi çağrıştırır. Her kadın annedir, anne emektir, emek sevgidir. Günümüz kutlu olsun.


Elleri öpülesi kadınlar vardır, biz onlara “Anne” deriz. Tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın Anneler günü kutlu olsun…


Annelere Duygusal Kadınlar Günü Mesajları

Bir dünya kadınlar günü temennisi; “Anne ne olur, eksilme hiç başımızdan.” 8 Mart Kadınlar gününüz kutlu olsun.


Tüm kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun. En başta senin olmak üzere ZÜBEYDE ANNE


Kadın olmak zor zanaat!! Tüm Kadınların ve Annelerin Kadınlar Günü kutlu ve mutlu olsun!!


Anne olabilecek bir bedene kıyan ellerden,kadınları sadece seks objesi gibi görenlerden hesap sorulsun. 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun.


Anneye Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Dünyanın en büyük mucizesini gerçekleştirip anne olabilen yüce varlık..8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz kutlu olsun..


Hakaret ve şiddet yerine, sevgi ve şefkati hak eden, modern, özgür, anne olabilmenin kutsallığıyla doğmuşların ‘Kadınlar Günü’ kutlu olsun..


Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli annelerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun 


Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum anne.. Kadınlar günün kutlu olsun.


Hayatimda beni çeken tek kadın olan annemin kadınlar günü kutlu olsun. İyi ki varsin Anne.


Mücevher gibidir, bir annenin gözyaşIarı. Onlar damladıkça, sizin değeriniz düşer. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü canı gönülden kutlarım. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/anneye-dunya-kadinlar-gunu-mesajlari.html


Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili annecigim..


Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun..


Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm annelerin 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun


Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum


Annelere ancak asalet ve şeref sahibi kimse değer verir Onları ancak kötü ve aşağılık kimseler hor görür.Dünya Kadınlar Günü”nüz kutlu olsun.


Analarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.


Anneler olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan annelerin dünya kadınlar günü kutlu olsun.


Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.


Canım Güzel Annem dokundun her yer parlıyor sen benim her şeyimsin hayatımın anlamı en güzel insan seni seviyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun..


Annelere Kadınlar Günü Sözleri

Ne yapsam hakkını asla ödeyemem.Hasta oldum geceni gündüzüne kattın başımda bekledin.Ben üzüldüm,sen ağladın .Her derdime deva oldun.Cennet kokulu annem sen hep benimle kal… Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.


Sahip olunabilecek en değerli mücevherdir benim annem Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.


Gücüme güç, umudumɑ umut kɑtɑn ɑnnem, Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.


Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun. Annem


Anneye Güzel Dünya Kadınlar Günü Mesajları

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya ANNELERİNE sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.


Sen benim, yalnız bir gün değil bir ömür başımın tacısın. Hayatıma kattıkların için, bana mert bir kardeş verdiğin için ve bizi bu kadar çok sevdiğin için sana sonsuz teşekkürler. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.


Ateşe dogru yururken arkama bakip gozyasindaki sicakligini hissedebildigim tek insan ANNEM Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.


Dünyanın en iyi niyetli ve de en çocuk ruhlu insanıdır benim annem. sonsuza kadar koşulsuz seveceğim tek kadındır Kadınlar Günün kutlu olsun.


Sayfalarımız >>> Anne İle İlgili Güzel Sözler


Bakmaya kiyamadigim en değerli varlık …. canımın içi gözümün nuru anneler Kadınlar Günün kutlu olsun.


Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem. Kadınlar Günün kutlu olsun.


Kokusuyla Misk-i Amberleri bile kıskandıran benim mis kokulu anneciğim seni çok seviyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun..


Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun…


Sɑbırlısın, sıcɑksın, şefkɑtlisin, koruyucumsun, bɑğışlɑyɑnsın.. Annemsin. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun…


Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgiyi tarif et desen bana, herhalde sadece “anne” derdim.. Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her Saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim icin çok özelsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun..


Bir toplumu yücelten anneler ve yetiştirdikleri çocuklardır. Annelerimizin hakkını teslim edelim, fedakarlıklarını karşılıksız bırakmayalım. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun..


Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun..


Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik anneme sevgilerimle. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun..


Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem. Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun..


Özel Günler kategoresinde en güzel Anneye Dünya Kadınlar Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Dünya Kadınlar Günü Mesajları , Kadına Şiddete Hayır Slagonları

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.