Özel Günler

3 Mayıs Türkçülük Günü Mesajları

Türkçülük Günü, her yıl 3 Mayıs tarihinde gururla kutlanıyor. Bu özel günde; Türk milletini, devletini ve Türkçülüğü en güçlü şekilde aktaran 3 Mayıs Türkçülük Günü Mesajları sizler ile buluşturuyoruz… Kendini Türk hisseden herkes için Türkçülük Günü Sözleri…

3 Mayıs Türkçülük Günü Mesajları yazımız da; Milliyetçilik Sözleri, Ülkücü Hareket Mesajları, Türkler İçin Sözler, 3 Mayıs İçin Mesajlar, Türkçülük Günü Sözleri, Bozkurt Sözler yer almaktadır.

3 Mayıs Türkçülük Günü Mesajları

3 Mayıs Türkçüler Günü Kutlu Olsun…Ne Mutlu Türküm Diyene…

Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir. 3 Mayıs Türkçülük gününüz kutlu olsun.

Türklüğünün gurur ve şuurunda olan tüm Turan sevdalılarının 3 Mayıs Türkçülük Günü kutlu olsun.

Turan eller var olsun Düşmanlar kahrolsun Tanrı Türk’e yar olsun Türkçülerin Günü 3 Mayıs kutlu olsun.

Türkçülük tek günlük değil ömürlüktür. Damarlarında taşıdığı asil kandan gurur duyan herkesin Türkçülük Günü Kutlu Olsun.

Ne mutlu Türk’üm diyene! Ne mutlu bunu ruhunda hissedebilene! 3 Mayıs Türkçülük Günü kutlu olsun!

3 Mayıs Türkçülük Günü Mesajları
3 Mayıs Türkçülük Günü Mesajları

Türk olmak zordur, dünya ile mücadele edersin. Türk olmamak daha zordur, Türklerle mücadele edersin. 3 Mayıs Türkçülük Günü kutlu olsun

Damarlarında dolaşan asil Türk kanını taşımaktan şeref duyan tüm Oğuz soyluların 3 Mayıs Türkçülük Günü’nü kutluyorum.

Dünyaya tekrar gelsem sadece bir şeyin aynı olacak, ne olsun deseler Türklüğüm derdim… 3 Mayıs Türkçülük Günü kutlu olsun.

Türk Devleti’nin yenilmez, zinde hayat gücü ve Türk Milleti’nin teminatı ve istikbali gençliktir. 3 Mayıs Türkçülük gününüz kutlu olsun.

Büyük Milletimizin ebediyete kadar yaşayacağına inanan Türk Milliyetçilerinin doğum günü olan 3 Mayıs Türk Milliyetçilerinin günü kutlu olsun.

Savunduğumuz nokta hayasız bir ayrımcılığı kollamak değil, Türk’e düşman olan soysuzlara karşı durmaktır ! 3 Mayıs Türkçülük Günü Kutlu Olsun.

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir. 3 Mayıs Türkçülük gününüz kutlu olsun.

Münafıkların ve Kafirin hasmı Mazlumun ve doğrunun dostu Dünya adaletinin hakimi Hakk’a tapan Türk’ün Türkçülük günü kutlu olsun!

Diğer Sayfalarımız; Milliyetçilik İle İlgili Sözleri 

Saraylarda süremem, Dağlarda sürdüğümü. Bin cihana değişmem, Şu öksüz Türk’lüğümü 3 Mayıs “Türkçülük Günü” kutlu olsun..

Türkçülük kutsal bir inançtır, taviz verilmeyecek kadar kutsal Türkçülük şuurunu yaşayanların ırkının yüksek değerini bilip, Türkün kudretini güneşin doğuşu gibi bekleyenlerin Türkçülük toyu kutlu olsun.

Bu anlamlı günde ömrünü Türk Milliyetçiliği idealine adamış, Türk Milleti uğurunda mücadele edip can vermiş şanlı tarihimizin şerefli ve sozlervadisi.com onurlu Türk büyüklerini rahmetle ve minnetle anıyorum.

İçlerinde milli şuur ve iman ateşi bir an olsun sönmeyen ve Türk milliyetçiliği tarihinin altın sayfalarını oluşturan ülkü devleri, başta Başbuğumuz Alparslan Türkeş, H. Nihal Atsız ve daha birçok Türk milliyetçisini rahmet ve minnetle anıyoruz.

Türk milliyetçilerinin mücadele tarihine altın harflerle yazılan bu anlamlı günü kutluyor, Başbuğ Alparslan Türkeş başta olmak üzere zorlu bir dönemde adını tarihe yazdıran bütün dava büyüklerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhları şâd, mekânları cennet olsun.

Biz Türk’üz, Türkçüyüz ve daima Türkçü kalacağız. Bizim için Türkçülük bir kan meselesi olduğu kadar bir vicdan ve kültür meselesidir. Biz azalan veya azaltan Türkçü değil, çoğalan ve çoğaltan Türkçüyüz. Ve her vakit bu istikamette çalışacağız. 3 Mayıs Türkçülük Günü kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel 3 Mayıs Türkçülük Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Türkçülük Günü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Bozkurt Sözleri , Türkçülük Günü Sözleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.