Özel Günler

Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günü Mesajları

Dünyanın her köşesinde şiddet gören kadınlarımız için farkındalık oluşturmak için Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günü Mesajları ile buradayız. Maalesef son günlerde şiddet olaylarının çokça yaşandığı günümüzde uygulanacak önlemler yanında Şiddete Hayır Farkındalık Günü Sözleri ile de destek olunabilir.

Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günü Mesajları yazımız da; Şiddet Hayır İle İlgili Sözler, İstismara Karşı Mesajlar, 25 Kasım Farkındalık Günü Mesajları, Kadına Güzel Sözler yer almaktadır.

Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günü Mesajları

Hakkı ödenemeyecek olan kadınlarımız için 25 Kasım Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günün de farkındalık oluşturması dilerim.

Kadınlar geleceğin mimarı kişilerin ilk öğretmenleridir sağlıklı bir toplum inşaasında kadın temel taştır hepsinin farkındayız.

25 Kasım Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günün de Kadına Şiddete Hayır… Bir kadına şiddet uygulamak sizin güçlü bir insan olduğunuzu göstermez. Bilakis insan olamadığınızın ispatıdır…

Mukaddes emanetimiz şiddet görmüş kadınlarımıza 25 Kasım Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günün de farkındalık oluşturması dilekleri ile saygılarımı sunarım.

Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günü Mesajları
Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günü Mesajları

Kadına yönelik şiddet sadece kadınların değil, hepimizin sorunudur. Hep birlikte karşı durmak gerekir. 25 Kasım Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günün de Kadına Şiddete Hayır…

Hayatımızın her bir anına dokunan, anlamlandıran kadınlarımızın şiddete maruz kalmamalarını 25 Kasım Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günün de farkındalık oluşturması dilerim saygılarımla.

Cehalet, kadından çok korkar, çünkü kadın öğrenirse, çocuklarına da öğretir. Kadın öğrenirse, toplum öğrenir. Öğrenen toplum, yükselir.. 25 Kasım Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günün de tek yüreğiz.

Sayfalarımız; Kadına Şiddete Hayır Sloganları

25 Kasım Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günün de saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına şiddetten uzak sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

25 Kasım farkındalık günün de bunun önemini farkına varılması dilekleriyle Minicik cocuklar, minicik hayvanlar, savunmasız insanların sesi olun artık!

Şiddet, yetersiz kimsenin son barınağıdır. 25 Kasım Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Gününün öneminin fark edilmesi dilekleri le tüm kadınlarımıza saygılarım sunarım.

Doğumundan, Ölümüne kadar, Hayatın her evresinde seni Bir gölge gibi yalnız bırakmayan, Anne, Eş veya Evlat Yani Dünyanın en şefkatli varlığı 25 Kasım Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günün de farkındalık oluşturması dilekleri ile saygılarımı sunarım.

Kanunlarla caydırıcılık mümkün ama her şeyden önemlisi eğitim, 25 Kasım Kadına Şiddete Hayır Farkındalık Günün de bunun önemini farkına varılması dilekleriyle bun önemli günde kadınlarımızı saygı ile anıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.