Özel Günler

Ablaya Hemşireler Günü Mesajları

Ailemizin olmazsa olmazları, hemşirelik mesleği yapan ablalarımıza bu özel günde birbirinden güzel Ablaya Hemşireler Günü Mesajları anlamlı şekilde sunuyoruz. Canımız gibi sevdiğiniz Ablalarımıza yanında olduğunu hissettirmek için Hemşireler Günü Sözleri onlar için anlamlı olacağına inanıyoruz. İşte sevgili Ablalarımıza Hemşireler Günü Smsleri…

Hemşireler Günü Mesajları yazımız da; Hemşire İle İlgili Sözler, Abla İçin Güzel Sözler, Hemşireler Günü Kutlama Sözleri, Hemşire Ablaya Sözler, Hemşire Özel Gün Sözleri, Hemşire Sözleri  yer almaktadır.

Ablaya Hemşireler Günü Mesajları

Ablam, dert ortağım, kardeşlerin en tatlısı Hemşireler günün kutlu olsun.

Sağlık personelinin en güzeli seni çok seviyorum. Hemşireler günün kutlu olsun. Ablacım.

Sevgi, şefkat ve hoşgörünün simgesi haline gelmiş güzel ablamın Hemşireler gününu kutlarım.

Mutluluğun yağmur kadar berrak ve çok olsun ablacığım, Hemşireler gününu kutlarım.

Hemşireler günün kutlu olsun. Sen benim için sadece ablam değil her şeyimsin. İyi ki ablamsım.

Toplum sağlığının korunup, gelişmesine katkı sağlayan fedakar ablam ’12 Mayıs Hemşireler Günü’ kutlu olsun.

Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Hemşireler günün kutlu olsun bir tanem.

Benim için beni her zaman en çok seven sen oldun ablacığım! Ben de her zaman seni sevdim. Hemşireler günün kutlu olsun!

İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeden sabır, özveri ile mesleğini icra eden canım ablam 12 Mayıs Hemşireler günün kutlu olsun…

Benim ablam olman sadece aramızdaki kan bağından ileri gelmiyor. Bizi kardeş yapan aramızdaki sevgidir. Seni her zaman seviyorum, Hemşireler günün kutlu olsun…

Benim güzel, canım ablacım güzel gününde her şey gönlünce olsun iyi ki hemşiresin. Hemşireler günün kutlu olsun. Mutluluk dilerim…

Üzüntümü sevince, sevincimi mutluluğa dönüştüren iyi kalpli insan canım ablam. Hemşireler günün kutlu olsun.

Diğer Sayfalarımız; Hemşireler Günü Kutlama Mesajları

Sen evimizin kraIiçesi, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika insan, Hemşireler günün kutlu olsun Ablacım.

Hemşireler gününü unuttuğumu sandın heral de ablacığım senin bu güzel günün hiçbir zaman unutmam. Hemşireler günün kutlu olsun.

Hemşireler günün kutlu olsun. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.

Annemden sonra en çok sevdiğim kadın olan canım ablam, iyi ki varsın ve ben senin kardeşinim. Zor günler en kısa zamanda biter inşallah Hemşireler günün kutlu olsun.

Sağlık sektörünün vazgeçilmez haline gelen canım ablam başarılarınla her zaman övündüm. Hemşireler günü kutlu olsun…

Bugün geride bıraktığın zor günlerin alnın hakkıyla çıkmanın mutluluğunu yaşıyorsun ve kardeşin olarak seninle gurur duyuyorum. Sen her şeyi hakkediyorsun Hemşireler günü kutlu olsun…

Empati gerektiren, özen bekleyen sabır isteyendir ”Hemşire” olmak Tıpkı sen olduğu gibi ablacım 12 Mayıs Hemşireler günü sana kutlu olsun.

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, Hemşireler günün kutlu olsun.

Hemşireler arasın en güçlüsü ve zekisi olan sensin ablacım senin gibi bir ablaya sahip olduğum için çok şanslıyım. Her zaman destek sozlervadisi.com görebildiğim, her istediğimde yanımda olan ve beni her türlü zorluğa karşı dayanıklı kılan ablacığım Hemşireler günün kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel Ablaya Hemşireler Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Hemşireler Günü Sözlerini bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 14 Mart Tıp Bayramı Mesajları , Tıp Bayramı Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.