Özel Günler

Dünya Göçmenler Günü Mesajları

Dünya Göçmenler Günü Mesajları her yıl olduğu gibi 18 Aralık’ ta kutlanan ve dünya çapında sorunları konusunda bir farkındalık oluşturmak amacı ile paylaşımda bulunuluyor. Göçmen kardeşlerimizin günlerini kutlayacağınız Göçmenler günü sözleri aşağıda listeledik.

Dünya göçmenler günü mesajları yazımız da; Göçmenler için güzel sözler, 18 Aralık göçmen sözleri, Gurbettekilere mesajlar, Göçmenler günü sözleri, Memleket özlemi sözleri yer almaktadır.

Dünya Göçmenler Günü Mesajları

18 Aralık Uluslararası göçmenler günü kutlu olsun!

Göçmen kardeşlerimizin 18 Aralık Dünya göçmenler günü kutlu olsun..

Evsiz, yurtsuz, göç etmek zorunda kalmış tüm göçmenlerin Dünya göçmenler günü kutlu olsun..

Göçmenler günü vesilesiyle insan hayatının hiçe sayılmadığı, insan haklarının korunduğu bir dünya diliyorum.

Her göç bir hikâye, huzurlu bir yaşam mücadelesidir. Dünya göçmenler günü kutlu olsun.

Türkiye tarihin hiçbir döneminde mazluma sırtını dönmemiştir. İnançlarımız, kültür ve değerlerimiz bizlere yardımlaşmayı, mağdura el uzatmayı emreder. Dünya Göçmenler Günü Kutlu Olsun.

Dünya Göçmenler Günü Mesajları
Dünya Göçmenler Günü Mesajları

Çelme takıp düşürenlerin değil, elinden tutup kaldıranların 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü kutlu olsun!

18 Aralık Dünya Göçmenler Günü Kutlu Olsun. Hiçbir ülkede göçmenlere saldırıların olmaması dileğiyle.

18 Aralık Dünya Göçmenler Günü vesilesiyle, www.sozlervadisi.com dünyanın her köşesinde evsiz, yurtsuz tüm insanlara selamlarımı, sevgilerimi yolluyorum.

Ülkemizde ve dünyanın her yerinde anavatanından ayrılıp çeşitli sebepler ile başka memleketlere göç etmek zorunda kalmış göçmenlerin 18 Aralık Dünya Göçmenler Gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Tüm göçmenlerin sorumluluğunu hissedebilmek ve onları daha iyi anlayabilmek umuduyla… Göçmenler günü tüm coğrafyalara hayır getirsin

İnsan dünyada göçmendir .Allah kimseyi imansız , sevgisiz, insansız bırakmasın. 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü kutlu olsun!

Sayfalarımız; Dünya Sağlık Günü Kutlama Mesajları 

Tarihi geleneklerimizden aldığımız güçle, baskı ve zulümden kaçanlar için tüm imkanlarımızı seferber etmeyi sürdürüyoruz. Uluslararası Göçmenler Günü kutlu olsun!

18 Aralık Uluslararası Göçmenler Gününün, tüm dünyada göç ve göçün önlenmesi konusunda farkındalık ve duyarlığın artmasına vesile olmasını temenni ediyorum. Uluslararası Göçmenler Günü kutlu olsun!

Rumeli’den gelip Anayurda yerleşen ve an itibariyle yine bu alanda görev yapan olarak Dünya Göçmenler Günü kutlu olsun.

Ana yurdundan göç etmek zorunda kalan göçmen kardeşlerimiz 18 Aralık Dünya Göçmenler Günü kutlu olsun.

Ülkemizde ve dünyanın her yerinde ana vatanından kopup çeşitli sebeplerle başka memleketlere göç etmek zorunda kalmış göçmenlerin 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Gününü içtenlikle kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.


Özel günler kategorisinde en güzel Dünya göçmenler günü mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Göçmenler günü sözleri bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Dünya Çiftçiler Günü Mesajları , Engelliler Haftası Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.