Özel Günler

Dünya Göçmenler Günü Mesajları

Dünya Göçmenler Günü Mesajları her yıl olduğu gibi 18 Aralık’ta kutlanan ve dünya çapında sorunları konusunda bir farkındalık oluşturmak amacı ile paylaşımda bulunuluyor. Ülkemizde bulunan ve vatanımızı anavatanları gibi benimsemiş göçmen kardeşlerimizin günlerini kutlayacağınız Göçmenler Günü Sözleri aşağıda listeledik.

18 Aralık Dünya Göçmenler Günü Mesajları yazımız da; Göçmenler İçin Güzel Sözler, 18 Aralık Göçmen Sözleri, Gurbettekilere Mesajlar, Göçmenler Günü Sözleri, Memleket Özlemi Sözleri yer almaktadır.

Dünya Göçmenler Günü Mesajları

18 Aralık Dünya Göçmenler Günü Kutlu Olsun. Hiçbir ülkede göçmenlere ırkçı saldırıların olmaması dileğiyle.

Çelme takıp düşürenlerin değil, elinden tutup kaldıranların 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü kutlu olsun!

Göçmenler Günü vesilesiyle insan hayatının hiçe sayılmadığı, yabancı düşmanlığının olmadığı, insan haklarının korunduğu bir dünya diliyorum.

Kardeşlik misafirperverliği sergileyen devletimize ve milletimize Hamdolsun

Her göç bir hikâye, huzurlu bir yaşam mücadelesidir. Dünya göçmenler günü kutlu olsun.

Ülkemizde ve dünyanın her yerinde anavatanından ayrılıp çeşitli sebepler ile başka memleketlere göç etmek zorunda kalmış göçmenlerin ‘‘18 Aralık Dünya Göçmenler Gününü’’ en içten dileklerimle kutluyorum

Dünya Göçmenler Günü Mesajları
Dünya Göçmenler Günü Mesajları

Bugün 18 Aralık Dünya Göçmenler Günü. Evsiz, yurtsuz, göç etmek zorunda kalmış tüm insanlara esenlik ve güvenlik dilerim.

Rumeli’den gelip ANAYURDA yerleşen ve an itibariyle yine bu alanda görev yapan biri olarak Dünya Göçmenler Günü kutlu olsun

Bir vesile ile ana yurdundan göç etmek zorunda kalan Göçmen kardeşlerimiz 18 Aralık Dünya Göçmenler Günü kutlu olsun

18 Aralık Dünya Göçmenler Günü. “İlla Vatanım” diyerek her çileyi göze alan insanlarımızı şükranla hatırlıyoruz…

18 Aralık Dünya Göçmenler Günü vesilesiyle, dünyanın her köşesinde evsiz, yurtsuz, garip tüm insanlara selamlarımı, sevgilerimi yolluyorum.

Sayfalarımız; Dünya Sağlık Günü Kutlama Mesajları 

Bugün, 18 Aralık “Dünya Göçmenler Günü” Başta ülkemiz olmak üzere Dünya’nın dört bir yanında milyonlarca insan muhacir durumundadır. Tüm Göçmenlerin sorumluluğunu hissedebilmek ve onları daha iyi anlayabilmek umuduyla… Göçmenler günü tüm coğrafyalara hayır getirsin

18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü’nün, tüm dünyada göç ve göçün önlenmesi konusunda farkındalık ve duyarlığın artmasına vesile olmasını temenni ediyorum.

Farklılıklarımızla bir arada yaşayarak zenginleşiyor ve hangi ülkede doğarsak doğalım bazı kavramlarda ortaklaşıyoruz: Çocukluk, hak, ihtiyaç, barış, sevgi…

Barış ve huzurun hâkim olduğu, savaş, terör ve zulmün son bulduğu, herkesin kendi yurdunda hür ve özgür yaşadığı bir dünya için sozlervadisi.com sorumluluklarımızın olduğunu ifade ederek, ülkemizde ve dünyanın her yerinde ana vatanından kopup çeşitli sebeplerle başka memleketlere göç etmek zorunda kalmış göçmenlerin 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü’nü içtenlikle kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.


Özel Günler kategorisinde en güzel Dünya Göçmenler Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Dünya Göçmenler Günü Sözleri bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Dünya Çiftçiler Günü Mesajları , Engelliler Haftası Sözleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.