Türkçülük Günü Sözleri

Türkçülük Günü Sözleri
Türkçülük Günü Sözleri

3 Mayıs 1944 tarihinin anıldığı Türkçülük Günü’ne özel Türk milletini, devletini ve Türkçülüğü en güçlü şekilde aktaran Türkçülük Günü Sözleri sizlere sunuyoruz.

Türkçülük Günü Sözleri yazımız da; Türkçülük günü sözleri anlamlı, 3 Mayıs Türkçülük günü sözleri, 3 Mayıs Türkçülük günü sözleri etkinlikleri, 3 Mayıs Türkçülük günü sözleri marşı, Türkçülük günü sözleri kısa, Türkçülük sözleri atsız, Türkçü sözler tumblr yer almaktadır.

Türkçülük Günü Sözleri

Ulusum ulusların en büyüğüdür !!! Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin Tanrı Türk’e yâr olsun Türk’ün özü var olsun !!!

Bilekleri sert Yürekleri sert Dilekleri sert Onlar, Tanrıdağlı Bozkurtlar.. ”Yaşasın Irkım’ın Turan Ülküsü”

Saraylarda süremem, dağlarda sürdüğümü Bin cihana değişmem, şu öksüz Türklüğümü

Türkçülük, Türk ırkının ruhunda, kanında, beyninde yaşayan hayat prensiplerinin fikir haline gelmiş şeklidir.

Türkçülük Günü Sözleri
Türkçülük Günü Sözleri

Her davadan kutludur Turan denilen dava Herkes taraf olurken uydurdu bir safa Bizim tarafımızda dünyada ki Türk kadar Biz Türklüğün yarıyız Türkçülükte bize yar…

3 Mayıs Türk milliyetçilerine yalan ve iftiralarda bulunanların kendi iftira ve yalanlarıyla boğulduğu gündür.

Ağaç kovuğundan çıkmadık, gökten zembille inmedik, tesadüfen olmadık. Tarihte Türk’tük, halde Türk’üz, istikbalde de Türk olacağız.

TÜRK’ÜZ, TÜRKÇÜYÜZ, ATATÜRKÇÜYÜZ!

¸¸•*`❀ Vatan İle İlgili Sözler ¸¸•*`❀

Kürşad’ın narasından ‘Cenk Türküsü’ geliyor. Yolların sonu değil; ‘Bozkurtlar Diriliyor’.

Yaşadıkça Türkçüyüz !

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.

Ben, yabancı kaynaklı hiçbir fikri benimsemeğe tenezzül etmeyecek kadar millî şuur ve gurura malik bir Türk’üm. Siyasi, içtimai mezhebim Türkçülük’dür.

Hepiniz birer Türk Bayrağı’sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin

Türk olmak için önce kanı Türk olmak lazımdır. Ondan sonra dili Türk olmak lazımdır. Ondan sonra dileği Türk olmak lazımdır.

3 Mayıs Milliyetçilerin komüniste karşı DUR ! diyen toplu hareketidir.

Her iman ahlaka yürüyeceğine göre, Türkçülük’de de sağlam bir ahlakın bulunması birinci şarttır.

Dilimiz Türkçe söyler, kalbimiz Türkçe atar. Biz Türklüğün yarıyız, Tükçülük de bize yar.

Türkçülük! içimizde yeşerttiğimiz.. Dilde, işte, fikirde birliktir.. Tanrı dağlarından esen yeldir Avrupa’ya. Kerkük’tür, Tebriz’dir, Karabağ’dır.Bir Gökoğuz’un tertemiz Türkçesidir.. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/turkculuk-gunu-sozleri.html

Türk; Çin’e karşı “Kürşad” Roma’ya karşı “Attila” Bizansa karşı “Fatih” Yedi Düvele karşı “Mustafa Kemal Atatürk” dür

3 Mayıs Türkçülük Günü Sözleri

Gittikçe uyanan milli şuur karşısında gafiller ve hainler, Türk milletini daha çok aldatamayacaklardır. Kızılelma’nın yolunu kapatamayacaklardır.

Türkçüler Günü olan 3 Mayıs (1944) büsbütün ayrı bir düşüncenin sonucudur. İç düşman olan, kılık değiştirerek milletin içine giren ve hükümetin gafletinden yararlanan komünizme karşı Türkçü gençlerin bir uyarma yürüyüşüdür.

Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır.

3 Mayıs Türk milliyetçilerinin, Türk milletinin varlık davasında çektikleri ızdırabın ,elemin,gözyaşının ifadesidir.

Davalarımızın çözümü kendimize dönmek, sarsılmaz bir birlik halinde el ele vermek ve geceli gündüzlü çalışmaya girişmekle mümkündür.

Her iman ahlaka yürüyeceğine göre, Türkçülük’de de sağlam bir ahlakın bulunması birinci şarttır.

Fedakarlık insanları da, milletleri de asilleştirir, kahramanlaştırır.

Elbette Birgün Büyük TÜRK MİLLETİ’nin Önünde Bütün Dünya Devletleri Bütün Dünya Milletleri Baş Eğip Diz Vuracaktır… 3 MAYIS TÜRKÇÜLÜĞÜN DİRİLİŞ GÜNÜ

Türkçülük öyle bir şerefli bir bayraktir ki bu bayrağı vatanın her köşesinde durmadan dalgalandırmak her Türk’ün ilk ve milli vazifesidir.

Doğuştan alın yazımız ezelden beri Ülkü Turan her daim hedef ileri Düşeriz, ölürüz ama dönmeyiz geri İlle de Türk’üz ille de Türk’üz

Bir gün ülkede milliyetçi geçinen politikacılar, yöneticiler, sanatçılar, aydınlar hiç bir çıkar kaygısına düşmeden, yiğitçe, korkusuzca Türkçü söylemlerde, Türkçü tavırlarla milletin karşısına çıkarlarsa o gün Türkçülük büyük bir utkuya yaklaşır.

TÜRKLÜK bedenimiz, İslamiyet ruhumuzdur. Ruhsuz beden ceset olur.

Ağaç kavuğundan çıkmadık, gökten zembille inmedik. Tesadüfen olmadık, toplamayla oluşmadık. Tarihte Türk’tük, hala Türk’üz, istikbalde deTürk olacağız.

Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır

Ülkücülerin Türkçülük Günü Sözleri

İnsanlık âleminin en şerefli bir ailesi Türk Milletidir. Dokuz Işık demek, Türk Ülküsü demektir.

Ben, yabancı kaynaklı hiçbir fikri benimsemeğe tenezzül etmeyecek kadar millî şuur ve gurura malik bir Türk’üm. Siyasi, içtimai mezhebim Türkçülük’dür.

3 Mayıs; Türk Milliyetçilerinin bayramıdır. Türk Milletini ilimde, maneviyatta, teknikte en yükseğe çıkarma hamlesi olan 3 Mayıs Türk milliyetçilerinin sozlervadisi.com yabancı kültüre ve yabancı ideolojilere karşı baş kaldırmasıdır.

Biz Türk gençlerini bu kutlu ülküde topladığın için sana gönülden bağlı olan biz genç bozkurtlar, senin bayrağını dalgalandırmaktan asla vazgeçmeyeceğiz.

3 Mayıs büyük milletimizin ebediyete kadar yaşayacağına inanan Türk milliyetçilerinin yeniden doğuşudur.

Tanrı Dağı kadar TÜRK, Hira Dağı kaydar MÜSLÜMAN. Ne Mutlu TÜRK’ÜM diyene.

¸¸•*`❀ Yiğitlik ve Kahramanlık Sözleri ¸¸•*`❀

Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır.

Dil; bir milletin sembolüdür. O milleti bir arada tutan ve yok olmasını engelleyen biricik faktördür.

Hepiniz birer Türk Bayrağı’sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin.

Millî kalkınmamızı gerçekleştirmek, her Türk ferdini hür yapabilmek için Türk Milletini yeniden kurmak zorundayız. Vatandaşlarımız arasında parti, mezhep, ırk ve bölge farkı gözetmeksizin karşılıklı sevgi ve saygıya dayanan bağlar dokuyacağız.

Ben, yabancı kaynaklı hiçbir fikri benimsemeğe tenezzül etmeyecek kadar millî şuur ve gurura malik bir Türk’üm. Siyasi, içtimai mezhebim Türkçülük’dür.


Özel Günler kategorisinde en güzel Türkçülük Günü Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Bozkurt Sözleri , Milliyetçilik İle İlgili Sözleri

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.