Özel Günler

Eşe Anneler Günü Mesajları

Anneler Gününün gelmesi ile Eşe Anneler Günü Mesajları bambaşka bir hal alabilir, bu özel gün eşinizi sevindirmek için tam zamanı. İşte Eşe Anneler Günü Sözleri ile eşinize bu güzel günde onu mutlu edebileceğinizi unutmayın. Çünkü ufak bir söz çok kapı açar.

Eşe Anneler Günü Mesajları yazımız da; Anneye Güzel Mesajlar, Aşkıma Romantik Sözler, Eşime Çok Güzel Sözler, Duygusala Eş Sözleri, Karıma Anneler Günü Sözleri, Eş İçin Güzel Sözler yer almaktadır.

Eşe Anneler Günü Mesajları

Tüm anneler birer melektir senin olduğun gibi karıcığım. Anneler günün kutlu olsun.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Canım karıcığım Anneler Günün kutlu olsun

Seninle başladı gülmek, seninle yaşamda yol almayı öğrendim. Biricik eşim. Anneler günün kutlu olsun.

Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Anneler günün kutlu olsun. Canım eşim.

Yüreğimi ve buselerimi sevginin pembe zarfına koydum ve sana bıraktım karıcım. Anneler günün kutlu olsun.

Seni seviyorum karıcığım. Nerede olduğumuz, neler hissettiğimiz, neler yiyip içtiğimiz hiç fark etmeksizin benim tek değişmeyenim… İyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Eşe Anneler Günü Mesajları
Eşe Anneler Günü Mesajları

Sensiz ben olmazdım. Bu kadar basit. Seni bütün kalbimle seviyorum. Anneler Günü kutlu olsun! Hayatımın.

Büyüyen bir hayalin içinde yol alır gibi, nice Anneler Günlerin olsun ki seninle aşkla kutlayalım. Anneler günün kutlu olsun. Papatyam.

Arkadaşlığın, ailemize olan bağlılığın ve sevgin HAYATIMI TANIMLIYOR. Hayat senin yüzünden harika! Hayatımın Anneler Günü kutlu olsun!

Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dileğim değil, Şafak sökerken ettiğim duamsın. Hep öyle kalacaksın. Anneler günün kutlu olsun. Canım eşim

Her sabah gözlerini görebilmek www.sozlervadisi.com arzusu olmasa içimde, ne zorluklara katlanırdım ne de hayatın çilesine. Seni çok seviyorum canım eşim. Anneler günün kutlu olsun.

Okuduğum en güzel kitapsın sen canım karıcım. Seni öyle seviyorum ki bunu kelimeler tarif edemez. Dünyanın en güzel eşinin, Anneler Günü kutlu olsun.

Hayata açılan pencerem, beni elimden tutup mutluğu yaşatanamsın. İyi ki varsın karıcım, iyi ki çocuklarımın annesisin. Anneler günün kutlu olsun

Yalnız benim olduğun için değil sozlervadisi.com seninle gurur duyduğum ve senden çok şey öğrendiğim için de şanslıyımcanım eşim. Seni her şeyden çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Diğer Sayfalarımız; Sevgiliye Tatlı Rüyalar Mesajları

Bana hayal kurmayı sevdiren varlığın… Beni huzurlu kılan gözlerin… Beni yaşama sevinci ile dolduran gülüşün… İyi ki varsın karıcığım. Anneler günün kutlu olsun.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin karıcım. Anneler günün kutlu olsun.

Canım eşim her zaman ki gibi gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Anneler günün kutlu olsun.

Sen muhteşem bir eş ve mükemmel bir annesin. Olağanüstü bir kadınsın. Senin hayatımda olman hayatımı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Anneler günün kutlu olsun hayatım!

Evi baba kurar, ama anne onu “yuva” yapar. Sıcacık yuvamız, sıcacık ailemiz için sana binlerce kez teşekkür ediyorum. Canım aşkım. Anneler günün kutlu olsun. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/ese-anneler-gunu-mesajlari.html

Canım eşim, güne her gün mutlu başlama sebebim olduğun için teşekkürler. Her günümü daha değerli hale getiriyorsun. Bu hayatta sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Anneler günün kutlu olsun çocuklarımın anası.

Verilebilecek en güzel hediyeydi sevgin, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en deriniydi. Sesini duyabilmek büyük mutluluk, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana karıcım, Anneler Günü kutlu olsun! Hayatımın.


Özel Günler kategorisinde en güzel Eşe Anneler Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Anne Günü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Anneler Günü Mesajları , Kaynanaya Anneler Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.