Özel Günler

Kıbrıs Barış Harekatı Kutlama Mesajları

Kıbrıs Adası’nda Türklerin uğradığı baskı ve zulmü ortadan kaldırmak amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) gerçekleştirilen Kıbrıs Barış Harekatı’nın üzerinden 47 yıl geçti. Vatandaşlar ise Kıbrıs Barış Harekatı Kutlama Mesajları bu özel günde en çok arananalar arasında yer alıyor. İşte en güzel Kıbrıs Harekatı Sözleri..

Kıbrıs Barış Harekatı Kutlama Mesajları yazımız da; Kıbrıs barış harekatı kutlama mesajları yeni, Kıbrıs barış harekatı kutlama mesajları etkili, Kıbrıs barış harekatı kutlama mesajları ayşe, Kıbrıs barış harekatı kutlama mesajları anlamlı, Kıbrıs barış harekatı kutlama mesajlarıKıbrıs barış harekatı kutlama mesajları fece, Türk halkının güvenliği harekatı mesajları yer almaktadır

Kıbrıs Barış Harekatı Kutlama Mesajları

“Cesursan gel, al” demiştin! Türk’üm, cesurum, geldim, aldım! Kıbrıs Barış Harekatının 47. yıl dönümü kutlu olsun!!

Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. Yılı’nda şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Vatan size minnettar.

Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. yıldönümü ve KKTC’nin 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlu olsun.

‘Ayşe Tatile Çıksın’ parolasıyla başlayan Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. Yıldönümünde şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize uzun ömürler diliyoruz.

Türk topraklarını düşmanlara terk etmeyen gazi ve şehitlerimizi saygıyla ve minnetle anıyor; Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. yılını kutluyoruz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin “20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı”nı kutlar, Kıbrıs’a 47 yıl önce barışı getiren, Kıbrıs Barış Harekatı Şehitlerimiz ile tüm Şehitlerimizi rahmet, Kahraman Gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/kibris-baris-harekati-kutlama-mesajlari.html

Ay yıldızlı bayrağımızı Kıbrıs semalarında dalgalandıran, İstiklâl marşımızı Kıbrıs’ın göğünde yankılandıran aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle yâd ediyorum. Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 47. yıl dönümü kutlu olsun.

Biz milliyetçiliği Beşparmak Dağları’na yazdık” diyen Kıbrıs fatihi Bülent Ecevit’i,bu davaya hizmet etmiş tüm neferleri ve şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum. Ruhları Şad Mekanları Cennet Olsun.

Tüm ada halkına barış götürmek için başlatılan ve kısa sürede adada huzur ortamını tesis ederek başarıya ulaşan Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. yıldönümü kutlu olsun. Yakın coğrafyamızda kalıcı barış ve huzurun hakim olmasını dileriz.

20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46.Yılı Kutlu Olsun… Şehitlerimizi ve bugün hayatta olmayan gazilerimizi rahmetle anıyorum, hayatta olanlara saygılarımı sunuyorum.

1878’de II. Abdülhamid’in İngilizlere kaptırdığı Kıbrıs’ın üçte birini Cumhuriyet Türkiye’si “Ayşe tatile çıksın” diyerek 1974’te geri aldı. Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. yıldönümü kutlu olsun. Şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz...

Kıbrıs Barış Harekatı Kutlama Mesajlar Kısa

Kod adı “Toros”, kod adı “Bozkurt” olanlara selam olsun. Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. yıldönümü kutlu olsun.

Kıbrıs Türk halkına yönelik insanlık dışı zulümleri ve acıyı dindirmek amacıyla gerçekleştirilen Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 47. yıldönümünde Kıbrıs Barış Harekâtı Şehitlerimizle birlikte tüm şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi şükranla anıyorum.

Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. yıldönümü, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlu olsun.!

Şahsım ve TSK adına, 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. yıldönümünü kutlar, şahsınıza ve Kıbrıslı soydaşlarımıza sağlık ve başarılar diler, Kıbrıs Türkü’nü canları ve kanları pahasına özgürlüğüne kavuşturan ve bugünlere gelmesine imkan sağlayan aziz şehitlerimizi saygıyla anar, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunarım

Biz milliyetçiliği sokak duvarlarına değil, Kıbrıs’ın topraklarına yazdık. 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. yıldönümünde Bülent Ecevit’i ve Aziz Şehitlerimizi saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.

Yurdumun Mersin’den öte bir devamı var Irkımın Akdeniz’de bir sevinci var Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. Yılı Kut’lu Olsun.

Denktaş’ın azmi, Ecevit’in kararlılığı, Türk Mukavemet Teşkilatı ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin cesareti ile birleşen Necip Türk Milletinin hürriyet aşkı 1974’te yeni bir destan yazdırdı. Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. Yılı Kut’lu Olsun. Zerre katkısı olan herkesin ruhu şâd olsun.

Ayşe’nin tatile çıkışının 47. yılı kutlu olsun…

47. yıldönümün de binbir yokluk içinde Kıbrıs Barış Harekatı’na teşebbüs eden siyasileri, askeri planlayıcı ve icracıları, Kıbrıs Türklüğünün mukavemetçilerini, şüheda ve gazileriyle hepsini rahmet ve minnetle anıyorum

Ambargoya, ABD’ye ve Avrupa’ya rağmen yapılan onurlu ve haklı harekat.. Kahraman şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

“Beşparmak’a kına yaktım kanımla, Gelin ettim şerefimle, şanımla, Kıbrıs için şaka olmaz benimle, Ben Kıbrıs’ı candan aziz sayarım, Göz dikenin gözlerini oyarım…” Ozan Arif

Barış Harekatı Mesajları

Biz aslında savaş için değil, barış için, yalnız Türkler’e değil, Rumlar’a da barış getirmek için Ada’ya gidiyoruz… /Bülent Ecevit

Kıbrıs Barış Harekatı, bazı şeylerin sonu bizlerinse başlangıcı oldu! Geçmişte olduğu gibi bugün ve yarın için de yerli, milli ve daha güçlü teknoloji üretimiyle daha büyük zaferler kazanmak için çalışacağız. Kıbrıs Barış Harekatı şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz.

Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. yıldönümü kutlu olsun. Türkiye’nin diplomatik ve askeri gücünü dünyaya gösterenlere selam olsun.

Kahraman Türk Ordusunun gururu Kıbrıs Barış Harekatı nın 47. yıldönümü kutlu olsun. Şehitlerimizin ruhları şad olsun, gazilerimize Allah hayırlı bir ömür nasip etsin..

Ayşe tatile çıkalı tam 47 yıl oldu. Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 47. yıl dönümünde şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. yılı Kut bulsun.Türk Sancağı’nın dikili olduğu heryer Türk vatanıdır.Kıbrıs tarihte Türk’tü.Türk olarak kalacak

Yüce TÜRK Milletinin Son büyük DESTANI Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. yılı Kutlu olsun Başaramayacaksınız KIBRIS Türk tür Türk kalacaktır

Katil EOKA’nın, Türkiye’yi hedef alarak “cesursan gel al” yazdığı duvara, 20 Temmuz 1974’de Kıbrıs’a giden Mehmetçik “cesursan gel al demiştin, Türküm, cesurum, geldim, aldım” yazmıştır. 47. yıl dönümünde şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

20 Temmuz 1974 günü Mehmetçiğin Girne’den Anadolu’ya gönül köprüleri kurduğu Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. Yıl Dönümünde şehit ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

Kıbrıs dolaylarında yeni zaferlere imza atma duası ile… Kıbrıs Barış Harekâtının 47. yıldönümünde şehitlerimize rahmet, gazilerimize minnetle…

Kıbrıs Barış Harekâtı 47. Yılında Barış için risk alıp cesur kararlar verenleri, gözlerini kırpmadan canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi, gazilerimizi saygıyla, sevgiyle, rahmetle anıyoruz.


Özel Günler kategorisinde  en güzel Kıbrıs Barış Harekatı Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; İstanbul’un Fethi Mesajları , Atatürk’ ün 19 Mayıs İle İlgili Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.