Eşimizin biricik Anneleri ve aynı zamanda sizlerin de Kaynanası olan yeni yılda güzel bir sene geçirmelerini dilemek, yeni yılın onlara uğur getirmesini istemek için Kaynanaya Yeni Yıl Mesajları kullanabiliriz. Tüm bu temennileri bir araya toplayacağınız en güzel Kaynanaya Yılbaşı Mesajları sizler için derledik!

Kaynanaya Yeni Yıl Mesajları yazımız da; Biricik Kaynanaya Yeni Yıl Mesajları, Güzel Kaynanaya Yeni Yıl Mesajları, Kaynanaya Yeni Yıl Mesajları Duygusal, Kaynanaya Yeni Yıl Mesajları Kısa, Kaynanaya Yeni Yıl Mesajları Resimli yer almaktadır.

Kaynanaya Yeni Yıl Mesajları

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim Kaynanacığım. Güzel bir yıl dilerim……

Her zaman benim yanımda olmayı bildin canım kaynanam, seninle birlikte geçen yıllar benim yaşamımdaki en güzel yıllar oldu. Yeni yılı da seninle geçirmek dileği ile  hep birlikte yeni yıllara!

Yeni yıl yeni hayaller getirir, benim tek hayalim seninle bir ömür birlikte olmak Kaynanacığım. Yeni yılın kutlu olsun!

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dilerim Kaynanacığım.

Kaynanaya Yeni Yıl Mesajları Anlamlı

Kaynanaya Yeni Yıl Mesajları

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum Kaynanacığım..

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları www.sozlervadisi.com müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler seninle olsun canım Kaynanam. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanı ve tüm yılın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Gücüme güç, umuduma umut katan kaynanacığım. Seni çok ama çok seviyorum. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Sana duyduğum sevgi öylesine güzel, öylesine derin ki kaynanacığım. Dilerim yeni yıl sana mutluluk getirir. Yılbaşın kutlu olsun güzel Kaynanacım.

Her üzüldüğümde, her çıkmaza girdiğimde bana yol gösteren Kaynanacığım. Yılbaşın kutlu olsun

Her yeni günün bir öncekinden daha güzeI, arzuIarına uygun ve mutIuIuk getirecek şekiIde oImasını diIerim bir tanecik kaynanacım. Yeni Yılın Kutlu olsun https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/kaynanaya-yeni-yil-mesajlari.html

Yeni yılın kutIu oIsun canım kayın vaIidem. AIIah hep gönIüne göre versin, İnşallah.

Allah herşeyi gönlüne göre versin inşallah canım kayın validem Yeni yılın kutIu oIsun

En yakın arkadaşım, sırdaşım, Kaynanacım… Bana her zaman bir anneden fazlası oldun. İyi varsın Yeni yılın kutIu oIsun

Sana daha nice mutIu yıIIar, ömür boyu huzurIu, stressiz ve mutIu bir yaşam diIiyorum. Yeni yılın kutIu oIsun sevgiIi kayın vaIidem.

Ellerin üzerimden hiç gitmesin, hayatımın her anında bana böyle gülümseyerek güç ver kaynanacım. Seni çok seviyorum, Yeni yılın kutIu oIsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yıl diIeğiyIe. MutIu yeni yıllar Kaynanacım.

Bana her zaman iyi gelen kadın, bana her zaman güç veren kadın… Bana bir can veren kadın. Benim kaynanam olduğun gün güneşler açmış olmalı gökyüzünde. Gecemi aydınlatıp, günümü güzelleştiren kaynanam. Yeni yılın kutIu oIsun.

Başka kaynanalar nasıl bilmem ama benim kaynanam bir tane. Yeni yılın kutIu oIsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Yeni yılın kutIu oIsun benim biricik KAYNANACIĞIM.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumIar çoğaIdıkça yaşamın daha çok aydınIanacaktır. Yeni ışığın kutIu oIsun canım kayın vaIidem.

BeIki çok uzaktayım, yanında değiIim ama biImeIisin ki kaIbimin en derin yerindesin canım kaynanacım. Yeni yılını en içten diIekIerimIe kutIarım.


Özel Güler kategorisinde en güzel Kaynanaya Yeni Yıl Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Yılbaşı Sözleri ve Mesajları , İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları

Share this:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.