Kurumsal Yılbaşı Mesajları

0
9
views

Yeni yıla kurum arkadaşları için birbirinden değişik Kurumsal Yılbaşı Mesajları yollayabilirsiniz. Her özel günde olduğu gibi yeni yılda da güzel dileklerde bulunacağımız kısa mesajlar, uzaktaki mesai arkadaşınıza ya da sevdiğimiz insanlara gönderebilmek için hazırladık. 2022 Yeni Yıl Mesajları sitemizde yer alan dileklerden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal Yılbaşı Mesajları yazımız da; Kurumsal Yılbaşı Mesajları Arkadaşa, Kurumsal Yılbaşı Mesajları Anlamlı, Kurumsal Yılbaşı Mesajları Kısa, Kurumsal Yılbaşı Mesajları İş Arkadaşına, Yeni Kurumsal Yılbaşı Mesajları yer almaktadır.

Yeni Kurumsal Yılbaşı Mesajları

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl dilerim canım arkadaşım.

Yeni yıl sağlık, huzur, mutluluk, para getirsin. Getirmezse salla gitsin. Daha 2023 var 2024 var.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm mesai arkadaşlarımın yeni yılı kutlu olsun.

2022’de şirketimiz için yaptıklarını asla unutmayacağız. İyi ki ailemizdesin! Yeni yılda da hep birlikte başarılı projelere imza atmamız dileğiyle…

2022’nin kurumumuza başarı, sevgi, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. En içten dileklerimle yeni yılınızı kutluyorum.

Her zaman yüzünde gülücüklerin olacağı, hiçbir zaman mutsuzluk yaşamayacağınız, kafanızda hiç dert olmayacağı yeni güzel bir iş hayatına yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşamanızı istiyorum, nice yıllara!

Her yeni yıl bir başka güzel.. yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Ay, güneş ve yıldızlar gibi, hayalleriniz her zaman parıldamaya devam etsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

Şirketimizdeki üstün başarılarınızdan dolayı 2022’de size daha fazla başarı dilemeye gerek duymuyoruz. Mutlu, huzurlu ve en önemlisi de sağlıklı olacağınız yeni bir yıla girmemiz umuduyla…

Geçmişte canımızı sıkan her şeyi bir kenara bırakıp yeni yılda tertemiz bir sayfa açalım. 2022 hepimize uğur getirsin.

2022 senin yılın olsun! Kariyerinizin zirvesinde bir yıl dilerim!

Şirketimizde çalışanlar bizim geleceğimiz. Geleceğimizi aydınlattığın için teşekkür ederiz. 2022 yılında tüm başarılar sizi bulsun, iyi seneler.

Elvеda 2021, Hoşgеldin 2022. Bizе şans gеtir, başarı gеtir. Yеni yılınız kutlu olsun.

Gelecek yıl tüm kurumumuza faydalı bir yıl olsun. Mutlu seneler.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri www.sozlervadisi.com unutturacağı, şirketimizde başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Mutlu seneler.

Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Şirketimiz Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Yeni yılda attığın her adımda başarı yanında yürüsün. Hayatının huzur dolacağı, aşkının seni doyuracağı, cebinin bollaşacağı bir sene diliyorum.

Bu yıl ağzınızın tadını bozmadan geçireceğiniz günleriniz, sevdiklerinizle toplayacağınız anılarınız olsun. Yeni sene sizin için en güzel zamanlarını hazırlasın. Mutlu yıllar.

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2022 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgının bir an önce bitmesini, yeni yılın sağlıklı ve keyifli geçmesini temenni ediyorum.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar sizinle olsun. Mutlu yıllar…

Etrafınızın her zaman en sevdiğin insanlarla çevrili olduğu, mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim. Yeni yılın kutlu olsun!

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Firmamızın bir adım daha atlaması için verdiğiniz emeklerle her saniye daha iyiye gidecek bir sene diliyor, sevdiklerinizin yanınızdan hiç eksilmemesini temenni ediyoruz. Yeni yılınız kutlu olsun.

Ülkemiz ve firmamız için güzel bir yıl olmasını diliyor, sevdiklerinizle en güzel zamanlarınızı geçirmenizi temenni ediyoruz. Mutlu yıllar.

Yeni yılımız kutlu olsun… Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.


Özel Güler kategorisinde en güzel Kurumsal Yılbaşı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Yılbaşı Sözleri ve Mesajları , İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here