Özel Günler

İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları

Tüm dünyada yeni yılda en güzel şekilde yansıtacağına inandığımız birbirinden güzel İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları bu sayfada sizleri bekliyor. İngilizce olarak duygularınızı ve dileklerinizi ileteceğiniz Yılbaşı Kutlama Mesajları sizlere için yeterli olacaktır.

İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları yazımız da; Yabancı Dilde Kutlama Sözleri, Dosta İngilizce Yeni Yıl Sözleri, Yeni Bir Yıl İçin İngilizce Sözler, Yılbaşı Kutlama Mesajları, Resimli Güzel Tebrik Sözleri yer almaktadır.

İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları

Happy New Year! May the coming year be full of grand adventures and opportunities. Yeni Yılın Kutlu Olsun! Önümüzdeki yıl büyük maceralar ve fırsatlarla dolu olsun.

May the New Year bring you happiness, peace, and prosperity. Wishing you a joyous 2023! Yeni Yıl size mutluluk, huzur ve refah getirsin. Mutlu bir 2023 dileğiyle !

It is time to forget the past and celebrate a new start. Happy New Year! Geçmişi unutup yeni bir başlangıcı kutlamanın zamanı geldi. Yeni Yılın Kutlu Olsun!

Happy New Year! Best wishes for peace and prosperity in 2023. Yeni Yılın Kutlu Olsun! 2023’te barış ve refah için en iyi dileklerimle .

Happy New Year! May the best day of your past be the worst day of your future. Yeni Yılın Kutlu Olsun! Geçmişinizin en güzel günü geleceğinizin en kötü günü olsun.

İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları Kısa
İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları

Wishing you health, wealth, and happiness in the New Year ahead. Önümüzdeki Yeni Yılda size sağlık, zenginlik ve mutluluk diliyorum.

Wishing a very Happy New Year to the one who adds sunshine to our family.  Ailemize gün ışığı katanlara Mutlu Yıllar dileriz.

Let the old year end and the New Year begin with the warmest of aspirations. Happy New Year! Eski yıl bitsin ve Yeni Yıl en sıcak özlemlerle başlasın. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Such as sugar, honey, I wish you to spend a year beautiful dream good years. Şeker gibi tatlı, rüya gibi güzel bir yıl geçirmenizi diliyorum iyi yıllar.

Wishing you a Happy New Year with the hope that you will have many blessings in the year to come. Önümüzdeki yıl nice nimetlere sahip olacağınız ümidiyle Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

Sayfalarımız; Yılbaşı Sözleri ve Mesajları

May this year bring new happiness, new goals, new achievements, and a lot of new inspirations on your life. Wishing you a year fully loaded with happiness. Bu yıl hayatınıza yeni mutluluklar, yeni hedefler, yeni başarılar ve birçok yeni ilham getirsin. Size mutluluk dolu bir yıl diliyorum.

May the new year bring you warmth, love, and light to guide your path to a positive destination Yeni yıl olumlu bir hedefe giden yolda size rehberlik edecek sıcaklık, sevgi ve ışık getirsin

Nights will be dark but days will be light, wishing your life to be always bright – Happy New Year. Geceler karanlık olacak ama günler aydınlık olacak, hayatınızın her zaman parlak olmasını dileyerek – Mutlu Yıllar.


Özel Günler kategorisinde en güzel İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna İngilizce Yılbaşı Sözleri bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; İngilizce Aşk Sözleri , İngilizce Kısa Aşk Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.