İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları

İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları Kısa
İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları

Yeni Yılda arkadaşlar ve aileyle vakit geçirmek ve geçmişe bakmak için güzel bir nedendir. Yeni Yıl Dileklerinizi ifade etmek ve geçen yılın sizin için ne anlama geldiğini özetlemek için aşağıdaki İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları göz atın.

İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları yazımız da; İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları Arkadaşa, İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları Sevgiliye, İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları Komik, İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları Kısa, İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları Resimli yer almaktadır.

Kısa İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları

Wishing you a Happy New Year with the hope that you will have many blessings in the year to come. Önümüzdeki yıl nice nimetlere sahip olacağınız ümidiyle Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

Nights will be dark but days will be light, wishing your life to be always bright – Happy New Year. Geceler karanlık olacak ama günler aydınlık olacak, hayatınızın her zaman parlak olmasını dileyerek – Mutlu Yıllar.

Let the old year end and the New Year begin with the warmest of aspirations. Happy New Year! Eski yıl bitsin ve Yeni Yıl en sıcak özlemlerle başlasın. Yeni Yılınız mutlu olsun!

İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları
İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları

On this New Year, I wish that you have a superb January, a dazzling February, a Peaceful March, an anxiety-free April, a sensational May, and joy that keeps going from June to November, and then round off with an upbeat December. Bu Yeni Yılda, mükemmel bir Ocak, göz kamaştırıcı bir Şubat, Huzurlu bir Mart, endişesiz bir Nisan, sansasyonel bir Mayıs ve Haziran’dan Kasım’a kadar devam eden ve ardından iyimser bir Aralık ile sona eren neşenin olmasını diliyorum. .

May this year bring new happiness, new goals, new achievements, and a lot of new inspirations on your life. Wishing you a year fully loaded with happiness. Bu yıl hayatınıza yeni mutluluklar, yeni hedefler, yeni başarılar ve birçok yeni ilham getirsin. Size mutluluk dolu bir yıl diliyorum.

Wishing every day of the new year to be filled with success, happiness, and prosperity for you. Happy New Year. Yeni yılın her gününün sizin için başarı, mutluluk ve refahla dolu olmasını diliyorum. Yeni Yılınız mutlu olsun. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/ingilizce-yilbasi-kutlama-mesajlari.html

May the new year bring you warmth, love, and light to guide your path to a positive destination Yeni yıl olumlu bir hedefe giden yolda size rehberlik edecek sıcaklık, sevgi ve ışık getirsin

On the road to success, the rule is always to look ahead. May you reach your destination and may your journey be wonderful. Happy New Year. Başarıya giden yolda kural her zaman ileriye bakmaktır. Gideceğiniz yere ulaşın ve yolculuğunuz harika olsun. Yeni Yılınız mutlu olsun.

¸¸•*`❀ Yılbaşı Sözleri ve Mesajları ¸¸•*`❀

Another year has passed, another year has come. I wish for you that, with every year, you achieve all of your dreams. May God pour love and care on you. Happy New Year. Bir yıl daha geçti, bir yıl daha geldi. Her yıl tüm hayallerinizi gerçekleştirmenizi diliyorum. Tanrı sana sevgi ve ilgi versin. Yeni Yılınız mutlu olsun

As we step into another www.sozlervadisi.com year I’d like to thank you for lifting me up every time when I am down and encouraging me to move forward. Have a beautiful year! Başka bir yıla adım atarken, her düştüğümde beni ayağa kaldırdığınız ve ilerlemeye teşvik ettiğiniz için size teşekkür etmek isterim. Güzel bir yıl geçirin!

Life changes, but my New Year wish for you remains the same—I wish you happiness, good health, and well-being from the bottom of my heart! Hayallerinize kanat vererek, gelecek yılı güvenle ve cesaretle beklemenizi dilerim! Hayatınızı sonuna kadar yaşayın, Mutlu Yıllar!

Wishing a very Happy New Year to the one who adds sunshine to our family.  Ailemize gün ışığı katanlara Mutlu Yıllar dileriz.

My sister, my first friend, my constant support: In the coming year, I wish you all of the blessings you truly deserve. I love you, Sis. Kız kardeşim, ilk arkadaşım, sürekli desteğim: Önümüzdeki yıl, gerçekten hak ettiğiniz tüm nimetleri diliyorum. Seni seviyorum kızkardeşim.

Wishing you 12 months of success, 52 weeks of laughter, 365 days of fun, 8,760 hours of joy, 525,600 minutes of good luck, and 31,536,000 seconds of happiness. 12 ay başarı, 52 hafta kahkaha, 365 gün eğlence, 8.760 saat neşe, 525.600 dakika iyi şans ve 31.536.000 saniye mutluluk diliyorum.

I’ve been waiting 365 days to say “Happy New Year” since I had so much fun saying it last year. Happy New Year, Friend.  Geçen sene çok eğlendiğimden beri 365 gün “Mutlu Yıllar” demek için bekliyordum. Mutlu Yıllar Arkadaşım.

Happy New Year. Here is a wish for the New Year from someone who is adorable, handsome, and intelligent and wants to see you smiling always. Yeni Yılınız mutlu olsun. Sevimli, yakışıklı, zeki ve sizi her zaman gülümserken görmek isteyen birinden Yeni Yıl dileği.

Happy New Year and good luck in the next year! We’ll both need it! Happy New Year and good luck in the next year! We’ll both need it!

Such as sugar, honey, I wish you to spend a year beautiful dream good years. Şeker gibi tatlı, rüya gibi güzel bir yıl geçirmenizi diliyorum iyi yıllar.


Özel Günler kategorisinde en güzel İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; İngilizce Aşk Sözleri , İngilizce Kısa Aşk Sözleri

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.