Kürtçe Anneler Günü Mesajları

Kürtçe Anneler Günü Mesajı

Mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Anneler Günü için en güzel sözler, mesajlar ve şiirler arama motorlarında sorgulanıyor. Yazımız da en yeni, en modern, en farklı Kürtçe Anneler Günü Sözlerini, Kürtçe kayınvalideye anneler günü sözlerini yazımız da sizin için hazırladık. İşte Kürtçe Anneler Günü Mesajları

Kürtçe Anneler Günü Mesajları yazımız da; Anneye Kürtçe güzel sözler, Anneler günü sözleri kürtçe, Kürtçe tebrik mesajları, Kürtçe sözler, Kürtçe anneler günü tebrik Mesajları, Tebrik mesajları kürtçe yer almaktadır.

Kürtçe Anneler Günü Mesajları

Ez ji te hez dikim dayik. Roja dayikên pîroz. -Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun.


Roja dayîka pîroz be -Anneler günü kutlu olsun…


Rojê cejna dayîkan li hemo dayîkan pêroz be -Tüm annelere mutlu anneler günü


Tu şaya min î. Ez pir ji te hez dikim.Roja dayikên pîroz. -Sen benim sevincimsin Seni çok seviyorum, Mutlu Anneler Günü.


Kürtçe Anneler Günü Mesajları

Kürtçe Anneler Günü Mesajları

Tu yî ku dengê min dibihîze tu yî. Roja Dayikên Happyemiyê, Dayika min. -Sesimi duyan sensin. Anneler günün kutlu olsun, annem.


Dayika herî bedew, baştirîn a cîhanê, Roja dayikê pîroz be. -Dünyanın en güzel, en iyi annesi, Anneler Günü kutlu olsun.


Dayika min, ku hêza xwe dide min û hêviya xwe didomîne, Ez ji te hez dikim . Roja dayikên pîroz. -Bana güç veren ve umut etmeye devam eden annem seni seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.


Roja dayîkan li hemû dayîkên cîhanê pîroz be -Dünyadaki tüm anneler için Anneler Günü kutlu olsun


Ez tim pitikê we yê piçûkim ..Ez pir ji te hez dikim. Roja Dayikê pîroz be, -Ben her zaman senin küçük bebeğin olacağım .. seni çok seviyorum. Mutlu Anneler Günü,


Sayfalarımız >>> Kürtçe Nevruz Kutlama Mesajları


Kesê herî bedew, dayika herî bedew, milyaketa parêzgerê min e. Ez destên te maç dikim. Ez ji te hez dikim dayik. Roja dayikên pîroz. -En güzel insan, en güzel anne, benim koruyucu meleğim. Ellerini öpüyorum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun.


Bi navê qurbana we, bîhnfirehî, evîniyê, ez dibêjim … Silav li hemî jinên mezin û dilovan … Roja dayikên pîroz, dayika min a hêja! -Kurban, sabrınız, sevginiz adına diyorum ki … Bütün büyük ve kibar kadınlara selamlar … Mutlu Anneler Günü, sevgili annem!


Ku tevahiya cîhan li hev were, ew ê nikaribe cihê dayika me bigire. Roja dayikên pîroz, dayika min a hêja! -Bütün dünya bir araya gelseydi, annemizin yerini alamazdı. Mutlu Anneler Günü, sevgili annem!


Ezman di bin lingên dayîkan de ye. (Hadith-i sheriff) Roja dayikên xweyên hêja. -Gökyüzü annelerin ayaklarının altında. (Hadis-i şerif) Anneler günün kutlu olsun.


Her cara ku ez gazî te dikim, êşa min guhdarî dike an evîna min şîn dibe. Roja dayikên pîroz, dayika min a hêja! -Seni her aradığımda ağrım duyuluyor ya da aşkım büyüyor. Mutlu Anneler Günü, sevgili annem!


Diya min tenê tavê ye ku dinya min a evînê germ dike. Ez bi hebûna we re dilxweş im. Roja dayikên pîroz, dayika min a hêja. -Annem aşk dünyamı ısıtan tek güneş. Senin varlığından memnunum. Mutlu Anneler Günü, sevgili annem.


Ez pir ji te hez dikim. Roja Dayikê pîroz be, -Seni çok seviyorum Mutlu Anneler Günü,


Giyariya herî bedew a Xudayê min e,
Roja dayikên xweyên hêja.
Rabbimin en güzel armağanı.
Anneler günün kutlu olsun.


Diya min, tu yî ku xemgîniya min di şahiyê de vedigire. Roja dayikê pîroz be, delalê min. -Annem, üzüntümü neşeye geri getiren sensin. Anneler günün kutlu olsun canım.


Ez nikarim li yekê dinyayê bi qasî ku ji te hez dikim jê hez bikim. Roja dayika pîroz dayika min a hêja. -Seni sevdiğim kadar bir dünyada da sevemem. Sevgili anneme mutlu anneler günü.


Kürtçe Anneler Günü Sözleri

Tu ronahiya jiyana min î, diya min. Sedema tenê ya hebûna min … Roja dayikên pîroz, dayîk. -Sen benim hayatımın ışığısın, annem. Varlığımın tek nedeni … Anneler günün kutlu olsun, anne.


u bîhnfireh, germ, dilovan, cerdevan, bibexşîne. Tu dayika min î. Ez pir ji te hez dikim.Roja dayikên pîroz. -Sabırlısınız, sıcak, nazik, koruyucu, bağışlayıcısınız. Sen benim annemsin. Seni çok seviyorum, Mutlu Anneler Günü.


Tu bûye stêrka polar a jiyana min. Li ku derê ez biçim, min bi evîna te di bin ronahiyê de xew kir. Roja dayikên pîroz. -Sen benim hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim, ışıktaki sevginizle uyuyorum. Anneler günün kutlu olsun.


Li welatek ku jina pir zehf e; Rûmeta min e ku ez jin im. Roja jinan a Sersaxî ji hemû jinên me re, nemaze dayika min û hemû dayikan re. -Kadınların çok savunmasız olduğu bir ülkede; Kadın olmak benim için onurdur. Tüm kadınlar, özellikle annem ve tüm anneler için Mutlu Kadınlar Günü.


Kürtçe Anneler Günü Tebrik Mesajları

Kürtçe Anneler Günü Tebrik Mesajları

Dayik tê wateya rêwîtiyek hişk, şevên bê xew û qurban. Zêdekirina jiyanê li ser jiyana zarokê xwe re ew e ku li ber xwe bide. Ez roja dayikan hemû dayikên ku jiyana xwe ji zarokên xwe re didin diyar dikim pîroz dikim. -Annelik kuru bir yolculuk, uykusuz geceler ve fedakarlık demektir. Çocuğunuzun hayatına hayat katmak vazgeçmektir. Anneler Günü’nde hayatlarını çocuklarına adayan tüm anneleri kutluyorum.


Dayik mîna gulan in, hûn dizanin ew her dem ji bo we hene û ew ji we re difikirin. Roja dayikên pîroz, dayika min a hêja. -Anneler çiçek gibidir, bilirsin hep senin için oradalar ve seni düşünüyorlar. Mutlu Anneler Günü, sevgili annem. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/kurtce-anneler-gunu-mesajlari.html


Ez hêvî dikim ku her rojek nû ya ku dê pêşeroja xwe biafirîne dê li gorî xwestekên we rojên berê xweştir bibin û ji we re xweşbîn bibin. Roja dayika te pîroz be, dêya min ajaldar. -Umarım geleceğinizi yaratacak her yeni gün dileklerinize göre önceki günlerden daha iyi olur ve sizi mutlu eder. Mutlu anneler günü, sevgili annem.


Her tişt hêjayî hezkirina te ya bêdawî ye .. Dayika min … Ez pir li te digerim .. pir bêriya te dikim. Roja dayikê pîroz be, delalê min., milyaketê min tenê. -Her şey sonsuz sevginize değer .. Annem … Seni çok arıyorum .. Seni çok özlüyorum. Anneler günün kutlu olsun canım. Tek meleğim.


Dayika minê hêja ku hêsirên min rehet dike, min tîne jiyanê û bi jiyanê ve girêdide. Roja dayikên pîroz. -Sevgili annem gözyaşlarımı yatıştırır, beni hayata getirir ve beni hayata bağlar. Anneler günün kutlu olsun.


Sayfalarımız >>> Kürtçe Sevgiliye Aşk Sözleri


Yesterdayro, îro û sibê .. Min her gav ji we hez kir, ez ê her gav ji we hez bikim. Ya me evînek bêdawî, xwedayî ye. Ez ji te sozlervadisi.com dikim dayik. Roja dayikên pîroz. -Dün, bugün ve yarın .. Seni hep sevdim, hep seveceğim. Bizimki sonsuz, ilahi bir aşktır. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun.


Dayîk, taca serê malbate ye. Ez roja dayîkan xwe û roja hemû dayîkên cîhanê pîroz dikim -Anne ailenin taç mücevheridir. Anneler Günü’nü ve dünyanın tüm annelerinin gününü kutluyorum


Dîya min, ronîya çavê min, tac a serê min, hevîya jiyana min, xemgîna dilê min… Ez ji te hezdikim! Roja te ya dayîkan pîroz be -Annem, gözlerimin ışığı, kafamın tacı, hayatımın uyumu, kalbimin kederi Ve seni seviyorum! Mutlu Anneler Günü


Ez bi hebûna we re dilxweş im. Ez ji te hez dikim dayik. Roja dayikên pîroz. -Senin varlığından memnunum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun.


Dayika min a şîrîn a tenê, ez her dem serbilind bûm ku ez zarokê te me. Ez destên te maç dikim.Ez ji te hez dikim dayik. Roja dayikên pîroz. -Tek tatlı annem, çocuğunuz olmaktan her zaman gurur duydum. Ellerini öpüyorum, seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun.


Indî li dinyayê kes nikare bi qasî we ji min hez bike. Spas dikim dayik ji bo ku evîna rast bide min. Ez pir ji te hez dikim. Roja dayikên pîroz, mîrê min. -Dünyadaki hiç kimse beni senin kadar sevemez. Bana gerçek aşkı verdiğiniz için teşekkür ederim anne. Seni çok seviyorum Anneler günün kutlu olsun, efendim.


Yekane ku ez bawer dikim ku hûn ji min zêdetir ji min hez dikin, DIKIRIN Ez destên we maç dikim. Ez ji te hez dikim dayik. Roja dayikên pîroz. -İnanabileceğim tek şey beni benden daha çok sevdiğin, ellerini öpüyorum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun.


Derdikeve ku gotina herî xweşik di hiş û mejiyê min de navê te ye. Roja dayikên pîroz. -Görünüşe göre aklımdaki ve beynimdeki en güzel kelime senin adın. Anneler günün kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel Kürtçe Anneler Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Anneler Günü Mesajları , Engelliler Haftası Sloganları

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.