Özel Günler

Kürtçe Anneler Günü Mesajları

Kürt kardeşlerimizi kendi dilinde kutlayacakları Kürtçe Anneler Günü Mesajları sevgili Annelerine gönderecekleri bir seçenek olarak sizlere sunduk. Son zamanlarda Kürtçe dilinde Anne İle İlgili Sözler zaten arananlar arasında da yer alıyor. İşte en yeni, en modern, en farklı Kürtçe Anneler Günü Sözleri…

Kürtçe Anneler Günü Mesajları yazımız da; Anneler İçin Kürtçe Sözler, Anneler Günü Sözleri, Kürt Anneler Anneler Günü Sözleri, Kürtçe Tebrik Mesajları, Kürt Kardeşlerimize Sözler yer almaktadır.

Kürtçe Anneler Günü Mesajları

Roja dayîka pîroz be -Anneler günü kutlu olsun…

Rojê cejna dayîkan li hemo dayîkan pêroz be -Tüm Annelere mutlu anneler günü

Ez pir ji te hez dikim. Roja Dayikê pîroz be, -Seni çok seviyorum Mutlu Anneler Günü.

Ez ji te hez dikim dayik. Roja dayikên pîroz. -Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun..

Roja dayîkan li hemû dayîkên cîhanê pîroz be -Dünyadaki tüm Anneler için Anneler Günü kutlu olsun..

Diya min, tu yî ku xemgîniya min di şahiyê de vedigire. Roja dayikê pîroz be, delalê min. -Annem, üzüntümü neşeye geri getiren sensin. Anneler günün kutlu olsu canım.

Kürtçe Anneler Günü Mesajları
Kürtçe Anneler Günü Mesajları

Ez nikarim li yekê dinyayê bi qasî ku ji te hez dikim jê hez bikim. Roja dayika pîroz dayika min a hêja. -Seni sevdiğim kadar bir dünyada da sevemem. Sevgili anneme mutlu anneler günü.

Ez bi hebûna we re dilxweş im. Ez ji te hez dikim dayik. Roja dayikên pîroz. -Senin varlığından memnunum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun..

Tu yî ku dengê min dibihîze tu yî. Roja Dayikên Happyemiyê, Dayika min. -Sesimi duyan sensin. Anneler günün kutlu olsun, annem.

Dayika herî bedew, baştirîn a cîhanê, Roja dayikê pîroz be. -Dünyanın en güzel, en iyi annesi, Anneler Günü kutlu olsun.

Ez tim pitikê we yê piçûkim ..Ez pir ji te hez dikim. Roja Dayikê pîroz be, -Ben her zaman senin küçük bebeğin olacağım .. seni çok seviyorum. Mutlu Anneler Günü,

Dayika min, ku hêza xwe dide min û hêviya xwe didomîne, Ez ji te hez dikim . Roja dayikên pîroz. -Bana güç veren ve umut etmeye devam eden annem seni seviyorum. Anneler günün kutlu olsun…

Tu şaya min î. Ez pir ji te hez dikim.Roja dayikên pîroz. -Sen benim sevincimsin Seni çok seviyorum, Mutlu Anneler Günü.

Diğer Sayfalarımız; Kürtçe Sevgiliye Aşk Sözleri

Her cara ku ez gazî te dikim, êşa min guhdarî dike an evîna min şîn dibe. Roja dayikên pîroz, dayika min a hêja! -Seni her aradığımda ağrım duyuluyor ya da aşkım büyüyor. Mutlu Anneler Günü, sevgili annem!

Derdikeve ku gotina herî xweşik di hiş û mejiyê min de navê te ye. Roja dayikên pîroz. -Görünüşe göre aklımdaki ve beynimdeki en güzel kelime senin adın. Anneler günün kutlu olsun…

Kesê herî bedew, dayika herî bedew, milyaketa parêzgerê min e. Ez destên te maç dikim. Ez ji te hez dikim dayik. Roja dayikên pîroz. -En güzel insan, en güzel anne, benim koruyucu meleğim. Ellerini öpüyorum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun..

Ku tevahiya cîhan li hev were, ew ê nikaribe cihê dayika me bigire. Roja dayikên pîroz, dayika min a hêja! -Bütün dünya bir araya gelseydi, annemizin yerini alamazdı. Mutlu Anneler Günü, sevgili annem!

Tu bûye stêrka polar a jiyana min. Li ku derê ez biçim, min bi evîna te di bin ronahiyê de xew kir. Roja dayikên pîroz. -Sen benim hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim, ışıktaki sevginizle uyuyorum. Anneler günün kutlu olsun..

Li welatek ku jina pir zehf e; Rûmeta min e ku ez jin im. Roja jinan a Sersaxî ji hemû jinên me re, nemaze dayika min û hemû dayikan re. -Kadınların çok savunmasız olduğu bir ülkede; Kadın olmak benim için onurdur. Tüm kadınlar, özellikle annem ve tüm anneler için Mutlu Kadınlar Günü.

Tu ronahiya jiyana min î, diya min. Sedema tenê ya hebûna min … Roja dayikên pîroz, dayîk.. -Sen benim hayatımın ışığısın, annem. Varlığımın tek nedeni … Anneler günü kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel Kürtçe Anneler Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Anne Günü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Anneler Günü Mesajları , Engelliler Haftası Sloganları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.