Özel Günler

5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları

5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları kadınların en önemli günlerinden biri olan Kadın hakları gününde farkındalık oluşturmak için hazırlıyoruz. Annelere, kız kardeşlere, arkadaşlara günlerini kutlayacağınız Kadına hakları günü sözleri arayanlar için seçenekleri arasına alınabilir.

5 Aralık kadın hakları günü mesajları yazımız da; Kadınlar için güzel sözler, Adalet ile ilgili mesajlar, Sevgiliye 5 Aralık mesajları, Fedakar kadınlara sözler, Kadınlar günü sözleri yer almaktadır.

5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları

Hakkını savunan tüm kadınlar 5 Aralık Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun.

En kıymetli varlıklarımız kadınların 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun.

Bizi biz yapan değerIi kadınlarımızın 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun.

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun.

İyi kadın ise bir hazinedir. Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun.

Bütün kadınların 5 AraIık Dünya Kadın Hakları Gününü Kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk doIu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun…Sevgili Anneciğim..

5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları
5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları

Çoğu zaman değil, her zaman hayatın can damarıdır kadın. 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun.

Her kadın bir annedir. Ve her erkeğin annesine gösterdiği saygıyı diğer kadınlara da göstereceği bir dünyada yaşama dileğiyle. Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun.

Can dostum biricik arkadaşım 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun.

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Gününüzü Kutluyorum.

Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verildiği günün yıldönümünü kutlarken bizlerin de Atatürk’ün bizlere verdiği değerlere layık olmamızı, haklarımızı almak için var gücümüzle mücadeleye devam etmemizi diliyor, bu değerli günümüzü kutluyorum.

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı’nı tanıyan yasanın kabul edilişinin yıldönümü kutlu olsun.

İnsanlığın anası tüm dünya kadınlarının ‘5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü’ kutlu olsun.

5 Aralık Dünya kadın hakları günü ve Türkiye’de kadınlara seçme-seçilme hakkının tanınmasının yıldönümü kutlu olsun!

Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının verilişinin yıldönümüde; sevgi,şefkat,asalet,hoşgörü ve özverinin simgesi kadınlarımızın 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun…

Gökyüzünün yarısını, kadınlar taşır. Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun..

Diğer Sayfalarımız; Anneler Günü Sloganları

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Dünya Kadın Hakları Gününü Kutlu Olsun…

Dünyada herşey kadının eseridir. Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun…

Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutIuIukIarın ardındaki kahramandır. Dünya Kadın Hakları Gününü Kutlu Olsun..

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün www.sozlervadisi.com öncülüğünde Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı verilişinin yıl dönümü ve 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü kutlu olsun!

Toplumun ve ailenin temelini oluşturan kadınların, hayatın her alanında olmasını daima destekledik ve bundan sonraki süreçte de desteklemeye devam edeceğiz. 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü kutlu olsun.

Hayatın her alanına değer katan tüm kadınlarımızın 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk Kadınına Seçme ve Seçilme hakkının verilişinin yıldönümü kutlu olsun.


Özel günler kategorisinde en güzel 5 Aralık kadın hakları günü mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kadın hakları mesajlarını bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları , Eşe Anneler Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.