Özel Günler

5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları

5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları Kadınların en önemli günlerinden biri olan Kadın Hakları Gününde farkındalık yaratmak için hazırlıyoruz. Annelere, Kız kardeşlere, Arkadaşlara günlerini kutlayacağınız Kadına Hakları Günü Sözleri arayanlar için seçenekleri arasına alınabilir.

5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları yazımız da; Kadınlar İçin Güzel Sözler, Adalet İle İlgili Mesajlar, Sevgiliye 5 Aralık Mesajları, Fedakâr Kadınlara Sözler, Kadınlar Günü Sözleri yer almaktadır.

5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları 

Dünyada her şey kadının eseridir. Dünya kadın hakları günü kutIu oIsun.

Can dostum biricik arkadaşım 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günün kutlu olsun

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın dünya kadınlar günü kutlu olsun

Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 5 Aralık Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun

Bütün kadınların 5 AraIık Dünya Kadın Hakları Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk doIu bir yaşam sürmelerini dikiyorum.

Gökyüzünün yarısını, kadınlar taşır. Dünya kadın hakları gününüz kutlu olsun.

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın Dünya kadın hakları günü kutlu olsun…

GüzeI kadın bir mücevherdir, iyi kadın ise bir hazinedir. Dünya kadın hakları günü kutIu oIsun.

Kadınlar güller gibidir, bir defa açıldılar mı, yaprakları hemen dökülmeye başlar. Dünya kadın hakları günü kutlu olsun

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Dünya kadın hakları günü kutlu olsun…sevgili Anneciğim..

Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun

Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutIuIukIarın ardındaki kahramandır. Dünya Kadın Hakları Gününüz kutIu oIsun

Şuna inanmak Iâzımdır ki, dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir. Dünya kadın hakIarı günü kutIu oIsun.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerIi kadınlarımızın 5 AraIık Dünya sozlervadisi.com Kadın Hakları Günü kutIu oIsun 

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü” nü kutluyorum.

Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verildiği günün Yıldönümünü kutlarken bizlerin de Atatürk’ün bizlere verdiği değerlere layık olmamızı, haklarımızı almak için var gücümüzle mücadeleye devam etmemizi diliyor, bu çok önemli ve değerli günümüzü kutluyorum.

Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır kadın. 5 Aralık dünya kadın hakları gününüz kutlu olsun

Her kadın bir annedir. Ve her erkeğin annesine gösterdiği saygıyı diğer kadınlara da göstereceği bir dünyada yaşama dileğiyle. Dünya Kadın Hakları Günün kutlu olsun

Kadına şiddetin olmadığı ve kadının sadece bir cinsiyet değil anne olduğunun, eş olduğunun, kardeş olduğunun daha çok bilindiği günler geçirmek dileğiyle. Dünya Kadın Hakları Günümüz Kutlu Olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel 5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kadın Hakları Mesajlarını bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.