5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları

0
411
views
5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları

Kadın Hakları Günü Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınların en önemli günlerinden olan Kadın Hakları Gününün anlam ve önemini belirtmek ve duyarlılık kazandırmak için sizlere  5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajlarını hazırladık. Tüm bayan kardeşlerimize 5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajlarını Fecebook, Twıttır ve Watsapptan gönderebilirsiniz. İşte sevdiğinize, eşinize gönderebileceğiniz birbirinden güzel 5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları. İşte sayfamız…

5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları yazımızda ; Kadın Hakları İle İlgili Sloganlar, Kadınla İlgili Felsefi Sözleri bulabilirsiniz. 5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajlarını sevdiklerinize sunabilirsiniz. 5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları Facebook, Sevgiliye 5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajlarını bulmanız mümkün.

Diğer Bir Sayfamız: 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü nü milletçe anıyoruz eyvallah da! Anmaktan öteye geçmek, ancak kadınlarımızın değerini/yerini anlayıp gereğini yapmakla olur.

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın dünya kadınlar günü kutlu olsun

Sen o kadar bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlarca bir şey söylenir. Kadınlar günün kutlu olsun…

Dünyada her şey kadının eseridir. Dünya kadın hakIarı günü kutIu oIsun.

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Gününü kutluyorum.

Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 5 Aralık Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü”nü kutluyorum.

Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 5 Aralık dünya kadın hakları günümüz kutlu olsun

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü kutlu olsun https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/5-aralik-kadin-haklari-gunu-mesajlari.html

Havayı geldiği gibi, rüzgarı estiği gibi, kadını da olduğu gibi kabul edin. Dünya kadın hakları günü kutlu olsun. Dünya kadın hakları günü kutlu olsun

Sözde değil özde hakların verildiği, kadına şiddetin olmadığı ve kadının sadece bir cinsiyet değil anne olduğunun, eş olduğunun, kardeş olduğunun daha çok bilindiği günler geçirmek dileğiyle. Dünya Kadın Hakları Günümüz Kutlu Olsun.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Kadın Hakları günün kutlu olsun biricik meleğim.

Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar.. Peygamberimizin “Cennet Annelerin Ayakları Altındadır” sözünün muhatabı olan tüm Dünya Kadınlarının 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun..

Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 5 Aralık dünya kadın hakları gününüz kutlu olsun

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Gününde, www.sozlervadisi.com saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Can dostum biricik arkadaşım 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günün kutlu olsun

Güzel kadın bir mücevherdir, iyi kadın ise bir hazinedir. Dünya kadın hakları günü kutlu olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Sen o kadar bir şey söyIemeden gidersin ki; üstüne miIyonIarca bir şey söyIenir. KadınIar günün kutIu oIsun…

5 AraIık, dünyada kadınIarın eşitIik, kaIkınma ve daha huzurIu yaşam özIemIerini diIe getirdikIeri gündür. KadınIarımızın bu anIamIı gününü yürekten kutIuyorum.

KadınIarımızın bu anIamIı gününü yürekten kutIuyorum.

Kadınlar güller gibidir, bir defa açıldılar mı, yaprakları hemen dökülmeye başlar. Dünya kadın hakları günü kutlu olsun.

Emek veren, acı çeken, özIem duyan, hakkını savunan tüm kadınIar 5 AraIık Kadın HakIarı Günü KutIu OIsun

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde  en güzel 5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajlarını  hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları  ,  İşçi Bayramı Mesajları

Share this:

Facebook Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here