14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

0
270
views
14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Herkes hayatı boyunca tadabileceği en güzel duygulardan biridir aşk, aşık olmak, aşık olup o kişiyle sevgililik hayatı geçirmek ve mutluluğunu evlilikle bitirmek işte sevgilinizi etkileyecek Sevgililer Günü Mesajlarıyla birlikteyiz.

14 Şubat Sevgililer Gününde eşinizi, kız arkadaşınızı kısacası sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilmeniz için çok özel Sevgililer Günü mesajlarını derledik. Sevgililer Gününde, siz de eğer eşinizin yüzünü güldürmek istiyorsanız, sayfamız içinde bulunan sözlerden en beğendiğinizi kopyalayarak sevdiğiniz kişiye gönderebilirsiniz. İşte, en güzel 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları.

Diğer Sayfamız: Komik Sevgililer Günü Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Üniversitede aşk başkadır 🙂 sevglisi olan olmayan herkesin 14 Şubat sevgililer günü kutlu olsun.

Tüm sevip sevilenlerin 14 Şubat sevgililer günü kutlu olsun. Nice mutluluklarımız bir ömür boyu sürmesi.

Var olan herşey de sevgiyi gören,yaşayan ve yaşatanların günü bugün..14 Şubat Sevgililer Günü Kutlu Olsun

Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun, neşe, mutluluk, sevinç içinde, aşk dolu geçsin

Her anını aşkla dolduranların 14 Şubat Sevgililer Günü kutlu olsun!

Sevgilinizi pahalı hediyelerle değil, sevginizle şımartmanız dileğiyle 14 Şubat Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun

Hayatım, sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle. 

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan www.sozlervadisi.com gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/14-subat-sevgililer-gunu-mesajlari.html

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var… Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!


Özel Günler kategorisinde  en güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Sevgililer Günü Sözleri  ,  Sevgililer Günü Mesajları

Share this:

Facebook Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here