14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Herkes hayatı boyunca tadabileceği en güzel duygulardan biridir aşk, aşık olmak, aşık olup o kişiyle sevgililik hayatı geçirmek ve mutluluğunu evlilikle bitirmek işte sevgilinizi etkileyecek Sevgililer Günü Mesajları ile birlikteyiz.

14 Şubat Sevgililer Gününde eşinizi, Kız arkadaşınızı kısacası sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilmeniz için çok özel Sevgililer Günü mesajlarını derledik. Sevgililer Gününde, siz de eğer eşinizin yüzünü güldürmek istiyorsanız, sayfamız içinde bulunan sözlerden en beğendiğinizi kopyalayarak sevdiğiniz kişiye gönderebilirsiniz. İşte, en güzel 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları yazımız da; Sevgililer günü sözleri kısa, Romantik sevgililer günü mesajları uzun, Komik sevgililer günü sözleri, Sevgililer gunu mesaji erkege yer almaktadır.

Sevgilime Sevgililer Günü Mesajları

“Ve.. Hayat..” Birilerinin… Tüm Kalbiyle.. Senin Yanında Olduğunu Bildiğinde.. Güzelleşiyor… 14 Şubat sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım


Allah herkese gün geçtikçe artan mutluluklar versin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Ömrümüz aşk ve sevgi tadında geçsin her yılımız bugünkü kadar özel ve güzel olması dileğile sevgililer günümüz kutlu olsun


Herşey Onla Güzel.. Gün Onunla.. Gecem Onunla… Uyanmak Onunla.. Dünyam Onunla Güzel.. Bu güzelliği yaşatan sevgilime 14 Şubat sevgililer günümüz kutlu olsun


14 Şubat Sevgililer Günü Aşk Mesajları

Güzel Olan.. Her Günü Seninle Tekrar Tekrar Yaşamak Erimek Yarını Olmayan Zamanlarda Durdurmak Bir Yerde Bütün Saatleri Mevsimlere Dur sozlervadisi.com Diyebilmek Kar Yağarken Çiçek Açtırmak Ağaçlara Güneşi Bir Akşam Saatinde Tutup Bırakmamak Güzel Olan.. Sevmek Seni bu sevgiyi yaşatan aşkım 14 Şubat sevgililer günümüzü kutlarım


Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var… Sevgililer günümüz kutlu olsun!


“Küçücük.. Sebeplerimiz Olsun.. Mutlu Olmak için..”…. Mesala.. Sevmek gibi.. …. Bugün.. Günlerden Sen.. Ve.. Ben.. 14 Şubat Sevgililer günümüz kutlu olsun


Sana.. Sevgim.. Şımarık Bir Çocukmuş.. Her.. Düştüğünde zır zır Ağlayan.. Büyüyüp.. Bana.. Sımsıkı Sarıldığında Anladım.. 14 Şubat Sevgililer günümüz kutlu olsun


Bu.. Dünyanın Cenneti.. Neresidir Deseler.. Karşılıksız.. Çıkarsız.. Seven.. Bir İnsanın “Kalbi” Derim… 14 Şubat Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım


Sevgilim.. Öyle Derin ki Gözlerin.. Aşk Rengi Bildiğin.. Sevgilim.. Ellerin de Ellerim.. Seninle.. Yazıldım.. Seninle.. Okundum.. Yine Gelsem Bu Dünya”ya.. Senin Olurdum.. Sevgililer günümüz kutlu olsun bebeğim


Bir.. Dua”da Buluşuruz Belki.. Belki.. Aynı Anda Kaldırırız Ellerimizi Semaya.. Dua”larımızın.. Kabul Olduğu Bir Gün Olsun.. Sevgililer günümüz kutlu olsun https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/14-subat-sevgililer-gunu-mesajlari.html


Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!


Sen.. Ömrümün Sahibi.. Sen Canımın taa içisin.. 14 Şubat Sevgililer günümüz kutlu olsun


“Sen”le.. Olduğum Her Gün.. Dünyanın En Güzel Günü..”. Sevgililer günümüz kutlu olsun


Sevilip.. Sevdiğiniz Bir Gün Olsun.. “Ben Bu Günde Çok Seviyorum Seni” Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!


Sevmek.. Ve.. Sevilmek.. Yanyana Olunca.. Bir Başka Güzel.. Sevgililer günümüzü en içten duygularımla kutlarım


“Ben.. Sevdanın.. Her Halini.. Maglubunu.. Galibini.. Anladım Yaşayınca Seninle “… Ve.. Yine.. Diyoki.. Gülüşün.. İçime Dolar.. Kalbinden.. Kalbime..  Kalplerimiz hiç ayrılmasın Sevgililer günümüz kutlu olsun biricik aşkım!


Sen.. Diyorum Adam..Sen.. Sabahlar.. Ve.. Şafaklar Kadar Güzelsin.. Sen.. Ülkemin Yaz Geceleri Gibisin.. Duymasa da.. Kimse.. Şair Gönlümün.. Sende Karar Kıldığını.. Bütün.. Şiirleri.. Sana.. Yazdığımı.. Sen Bil Yeter.. Aşkların aşkı Sevgililer günümüz kutlu olsun


Sen.. Benim Her Gece Efkarım.. Sen Benim.. Gözümde ki Yaşım.. Sigara Dumanım.. Sen Benim.. Damarımda ki Kanım.. Anlımda ki Yazım.. Sevgililer günümüz kutlu olsun


Dünyanın.. En.. Dokunaklı Eylemidir.. Bir.. Kalbi.. Sevip.. Orada Yerin Olduğunu Bilmek.. O da Senin Kalbin 14 Şubat Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım


14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

“Sen.. Benim Şiir”im Ol.. Beraber Yaşlanamazsak Bile.. Beraber.. Ezberlenelim..” Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım


Derlerime Ortak Ettiğim Sırlarımı Paylaştığım Neşemle Sevinen Üzüntümle Üzülen… Sevgililer günümüz kutlu olsun


Aldığımız.. Her Nefes.. Verilmiş Bir Armağandır Bize.. Nefesimiz.. Ve.. Umudumuz Bol Olsun. Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun.


Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!


Kalbimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer günün kutlu olsun!


14 Şubat Mesajları

Hayatım, sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle. 


Parlayan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun


Biraz daha sen istiyorum yokluğunda kapatamadığım yɑralarım için senin için kaybettiğim benliğime tekrar kavuştuğum için bana biraz sen lazım sadece sen. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.


Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!


Çiçek dalda sen yɑnımda koklanınca güzel dünya aşktan başka her şey yalan yaşadıkça. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.


Var olan herşey de sevgiyi gören,yaşayan ve yaşatanların günü bugün..14 Şubat Sevgililer Günü Kutlu Olsun


Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.


Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun, neşe, mutluluk, sevinç içinde, aşk dolu geçsin


Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.


Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.


Bazı insanların sesinde mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.


Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.


En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!


Mevsimleri bir günde, tüm yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle. 


Meleğim, Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için deliriyorum. 


O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.Sevgililer günün kutlu olsun!


Sevgilinizi pahalı hediyelerle değil, sevginizle şımartmanız dileğiyle 14 Şubat Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun


14 Şubat Günü Mesajları

Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyormu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni SEVMEK… Sevgililer günün kutlu olsun! Aşkım


Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı… Sevgililer günün kutlu olsun!


Dünyada birçok insan var kimi şu anda gülüyor kimi şu anda ağlıyor. Dünyanın bütün güzelliklerini hak eden biri varki oda şu anda mesajımı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!


Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer günümüz kutlu olsun, daha nice yıllara… 


Bir güzele, güzelliğini hatırlatmak isterdim. aynalardan evvel… Dünyanın en güzeli sevgililer günün kutlu olsun.


Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!


Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı. Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ɑğlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.


Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. Canım Sevgililer günün kutlu olsun.


Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!


Sevgılıler opusurken neden gozlerını kapatır bılır mısın? Cunku gozlerıyle degıl de kalplerıyle gormek ısterler. Yanı hıssetmek ısterler. Ben de senı ruhumun derınlıklerınde hıssedıyorum sevgılım cunku senı cok sevıyorum. Sevgılıler gunumuz kutlu olsun!


Özel Günler kategorisinde en güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Sevgililer Günü Sözleri  ,  Sevgililer Günü Mesajları

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.