Özel Günler

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları içerik olarak aşkın öne çıktığı ölçüde olursa daha da etkinleşecek ve güzelleşecek. Sevgililerin bu günlerde göndereceği mesajlar kalp kazanmada etkili olacaktır. Bu aşamada sizler için bir Sevgililer Günü Sözleri güzel bir seçenek olacaktır.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları yazımız da; Aşkıma Özel Gün Sözleri, Romantik Aşk Sözleri, Sevgililer İçin Anlamlı Sözler, 14 Şubata Özel Mesajlar, Sevgililer Günü Sözler yer almaktadır.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları 

Sen.. Ömrümün sahibi.. Sen canımın taa içisin.. 14 Şubat Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Senle.. Olduğum her gün.. Dünyanın en güzel günü… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Allah herkese gün geçtikçe artan mutluluklar versin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Kalbimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer günün kutlu olsun!

Hayatım, sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle. 

Var olan herşey de sevgiyi gören, yaşayan ve yaşatanların günü bugün..14 Şubat Sevgililer günü kutlu olsun

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları
14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Sevilip.. Sevdiğiniz bir gün olsun.. “Ben bu günde çok seviyorum seni” Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

Sevmek.. Ve.. Sevilmek.. Yanyana olunca.. Bir BAŞKA GÜZEL.. Sevgililer günümüzü en içten duygularımla kutlarım

Derlerime ortak ettiğim sırlarımı paylaştığım neşemle sevinen üzüntümle üzülen… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Aldığımız.. Her nefes.. Verilmiş bir armağandır bize.. Nefesimiz.. Ve.. Umudumuz bol olsun. Sevgililer günü’nüz kutlu olsun.

Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun, neşe, mutluluk, sevinç içinde, aşk dolu geçsin.

Bir güzele, güzelliğini hatırlatmak isterdim. aynalardan evvel… Dünyanın en güzeli sevgililer günün kutlu olsun.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım.

Ömrümüz aşk ve sevgi tadında geçsin her yılımız bugünkü kadar özel ve güzel olması dileğiyle sevgililer günümüz kutlu olsun.

Dünyanın.. En.. Dokunaklı eylemidir.. Bir.. Kalbi.. Sevip.. Orada yerin olduğunu bilmek.. O da senin kalbin 14 Şubat Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun! https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/14-subat-sevgililer-gunu-mesajlari.html

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı… Sevgililer günün kutlu olsun!

Diğer Sayfalarımız; Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var… Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Çiçek dalda sen yɑnımda koklanınca güzel dünya aşktan başka her şey yalan yaşadıkça. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Dünyada birçok insan var www.sozlervadisi.com kimi şu anda gülüyor kimi şu anda ağlıyor. Dünyanın bütün güzelliklerini hak eden biri varki oda şu anda mesajımı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Mevsimleri bir günde, tüm yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.


Özel Günler kategorisinde en güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Sevgililer Günü Sözleri bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Sevgililer Günü Sözleri  ,  Sevgililer Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.