Özel Günler

1 Temmuz Kabotaj Bayramı Mesajları

1 Temmuz Kabotaj Bayramı Sözleri

1 Temmuz Kabotaj Bayramı Mesajları deniz hakimiyetimizin tasdik edildiği güne ve yabancı devletlerin ticaret hakimiyetini son bulmasına özel olarak hazırladık. Kabotaj Bayramı devletimiz için öneminin hatırlatılması ve gelecek nesillere iletilmesi açısında önem taşır. İşte Kabotaj Bayramı Sözleri

1 Temmuz Kabotaj Bayramı Mesajları yazımız da; Denizler İle İlgili Sözler, Ticaret Üzerine Sözler, Kabotaj Ne Demektir, Kabotaj İle İlgili Sözler, 1 Temmuz Bayramı Mesajları yer almaktadır.

1 Temmuz Kabotaj Bayramı Mesajları

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlu Olsun

Türk denizlerinde Türk’ün egemen olmasının bayramı kutlu olsun!

Karasularımızın bağımsızlığını ilan ettiği günün yıl dönümü Kabotaj Bayramı kutlu olsun.

Unutulmaya yüz tutmuş Kabotaj bayramınızı kutlarım.

Kabotaj Kanunu ile Milli mücadelenin sonrasında kazanılan bağımsızlık ve hakimiyetin 97.yıl dönümünü kutluyorum

Güvenli denizcilik için, tüm kamu ve özel kuruluşların üzerlerine düşen sorumluluktan kaçınmayacağına olan inancımla, Kabotaj ve Denizcilik Bayramınızı büyük bir onur ve gururla kutlarım.

Kabotaj Bayramı kutlu olsun Denizlerimizde özgürce bayrak açan Donanmamızın leventlerine selam olsun

1 Temmuz Kabotaj Bayramı Mesajları
1 Temmuz Kabotaj Bayramı Mesajları

1 Temmuz 1926’da yürürlüğe giren Kabotaj Kanunu “Mavi Vatan” ımızın güvencesidir. Nice yıllara

Bayrağımızı Dünyanın dört bir tarafında dalgalandıran, Ülkemizin gelişmesine katkı sunan tüm Denizcilerimizin 97. Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlu Olsun…

Denizlerimizde millî egemenliğimizin sembolü olan 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramımızı yürekten kutluyorum.

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlu olsun! Mavi Vatanımızda; hak, alaka ve menfaatlerimizi korumaya, şanlı Al Bayrağımızı dalgalandırmaya devam edeceğiz.

Denizlerimizdeki bağımsızlığımızın tescili, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlu olsun.

Bugün, Türk denizciliğinin ve milli ekonomimizin gelişmesinde önemli bir yer tutan Kabotaj Kanununun yürürlüğe girmesinin 97. yılı. 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramımız kutlu olsun.

Kara sularımızdaki egemenliğimizin tescillendiği 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlu olsun. Deniz şehitlerimizi de bu vesileyle saygı ve minnetle anıyorum. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/1-temmuz-kabotaj-bayrami-mesajlari.html

Türkiye’de kurtuluş mücadelesinin ardından kapitülasyonların kaldırıldığını, denizlerde ve limanlarda yabancı gemilere ayrıcalığa son verilmesinin 97. yıl dönümünü kutlarım.

Sayfalarımız; Dünya Kalp Günü Mesajları

Denizcilikte istediğimiz seviyelere ulaşmak temennisiyle, tüm denizcilik camiasının ve halkımızın “1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramını kutluyor, saygılarımı sunuyorum.

Karasularımızda hâkimiyet ve istiklalimizi dünyaya ilan ettiğimiz, Denizcilik ve Kabotaj Bayramımızın 97. yıldönümünü kutluyor; köklü geleneği ve büyük tarihi geçmişi olan Türk Denizciliğinin gelişiminde emeği geçenlere ve tüm denizcilerimize en içten selamlarımı sunuyorum.

Denizcilik sektörünün gelişmesinde emeği geçenler ile tüm denizcilerimizin Denizcilik ve Kabotaj Bayramını kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Yaşasın denizlerimizde ki bağımsızlığımız. Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlu olsun.

Türk denizciliğini en ileri seviyeye sozlervadisi.com taşımak için var gücüyle çalışan tüm denizcilerimizin 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramını kutluyorum.

Üç tarafı denizlerle çevrili güzel vatanımızın kendi kara sularında egemenliğinin tescili olan Denizcilik ve Kabotaj Bayramımız kutlu olsun

Kabotaj hakkımız ve denizlerdeki bağımsızlığımız, özgürlüğümüzün ve milli egemenliğimizin temel teminatlarından biridir. Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel Kabotaj Bayramı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kabotaj Bayramı Sözlerini bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 19 Mayıs Bayram Kutlama Mesajları , Anneler Günü Yazıları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.