1 Temmuz Kabotaj Bayramı Mesajları deniz hakimiyetimizin tasdik edildiği güne ve yabancı devletlerin ticaret hakimiyetini son bulmasına özel olarak hazırladık. Kabotaj Bayramı devletimiz için öneminin hatırlatılması ve gelecek nesillere iletilmesi açısında önem taşır. İşte Kabotaj Bayramı Sözleri…

1 Temmuz Kabotaj Bayramı Mesajları yazımız da; Denizler İle İlgili Sözler, Ticaret Üzerine Sözler, Kabotaj Ne Demektir, Kabotaj İle İlgili Sözler, 1 Temmuz Bayramı Mesajları yer almaktadır.

1 Temmuz Kabotaj Bayramı Mesajları

Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Coşkuyla Kutluyoruz.

Unutulmaya yüz tutmuş Kabotaj bayramınızı kutlarım.

Kabotaj ( bir devletin denizlerinde egemen olması) Bayramınızı kutlarım.

Cumhuriyetimizin önemli kazanımlarından 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlu Olsun.

Gelecekte denizci bir millet olacağımıza olan tüm inancımla, Denizcilik ve Kabotaj Bayramınızı kutlarım.

Yerli ve milli gemilerimizle sozlervadisi.com denizlerdeyiz. Kabotaj Bayramı kutlu olsun. Bu vesileyle bütün denizci şehitlerimize Alllah’tan rahmet diliyorum.

1 Temmuz Kabotaj Bayramı Mesajları

1 Temmuz Kabotaj Bayramı Mesajları

Kabotaj Bayramı kutlu olsun Denizlerimizde özgürce bayrak açan Donanmamızın leventlerine selam olsun.

Köklü bir geçmişi olan denizcilik sektörünün; taşımacılık, ulaşım, imalat ve turizm gibi alanlarındaki gelişmesini sürdürmesini dileyerek Kabotaj Bayramınızı Kutlu Olsun.

Denizlerimizin millileştiği, karasularımızın bağımsızlığını ilan ettiği günün yıl dönümünde Kabotaj Bayramı kutlu olsun.

Türk Denizlerinde Türk’ün Egemen Olmasının Bayramı Olan 1 Temmuz Kabotaj Bayramınız Kutlu Olsun.

Üç tarafı denizlerle çevrili güzel ülkemizin 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlu olsun.

Karasularımızın bağımsızlığının ve egemenliğinin tescillendiği Kabotaj Yasası’nın kabulü olan Kabotaj Bayramı kutlu olsun.

1926’da kabul edilerek yürürlüğe giren Kabotaj Kanunu ile Milli Mücadele’nin sonrasında kazanılan bağımsızlık ve hakimiyetin 96.yıl dönümünü kutluyorum .

Türkiye’de kurtuluş mücadelesinin ardından kapitülasyonların kaldırıldığını, denizlerde ve limanlarda yabancı gemilere ayrıcalığa son verilmesinin  96. yıl dönümünü kutlarım.

Atamızın öncülüğünde 1 Temmuz 1926’da yürürlüğe giren Kabotaj Kanunu “Mavi Vatan”ımızın güvencesidir. Nice yıllara.

Türkiye’nin, kendi kara sularında egemenlik ve bağımsızlığını ilan ettiği Kabotaj Bayramı kutlu olsun.

Büyük Önderimiz Atatürk’ün “Denizciliği, Türk’ün büyük milli ülküsü olarak benimsemeli ve az zamanda başarmalıyız” sözünü rehberliğinde Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Yıldönümünü kutluyorum.

Temiz denizlerde güvenli denizcilik için, tüm kamu ve özel kuruluşların üzerlerine düşen sorumluluktan kaçınmayacağına olan inancımla, Kabotaj ve Denizcilik Bayramınızı büyük bir onur ve gururla kutlarım.

Kabotaj Bayramı Mesajları

Yabancı firmalar değil biz taşıyorsak bu Kabotaj hakkının sayesindedir. Okuyan herkese teşekkür eder, tekrardan kabotaj bayramınızı kutlarım.

Kabotaj Kanunu ile kendi kara sularımızda egemenlik ve bağımsızlığımızın ilanı olan, 1 Temmuz Kabotaj ve Denizcilik Bayramı’mız kutlu olsun.

Kabotaj Bayraminizi kutlarim. Memlekette olsaydim yagli direkten bayrak kapma yarismasina katilirdim. Iyi bayramlar.

1 Temmuz Kabotaj Bayramı Mesajları

1 Temmuz Kabotaj Bayramı Sözleri

Denizcilik sektörünün gelişmesinde emeği geçenler ile tüm denizcilerimizin Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Denizcilikte istediğimiz seviyelere ulaşmak temennisiyle, tüm denizcilik camiasının ve halkımızın “1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı”nı kutluyor, saygılarımı sunuyorum.

Büyük Önderimiz Atatürk’ün “Denizciliği, Türk’ün büyük milli ülküsü olarak benimsemeli ve az zamanda başarmalıyız” sözünü kendimize rehber edinerek, denizcilik sektörünün gelişmesi için üstün çaba göstereceğiz. Kabotaj Bayramınız Kutlu Olsun


Özel Günler kategorisinde en güzel Kabotaj Bayramı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kabotaj Bayramı Sözlerini bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 19 Mayıs Bayram Kutlama Mesajları , Anneler Günü Sözleri Kısa

Share this:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.