Özel Günler

Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri Mesajları

Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri Mesajları ecdadımızın temellerinin atıldığı bugüne özel hazırladığımız çok özel mesajlar. Türklüğün yazıldığı bu günler kullanılacak Yörük Şenlikleri Sözleri ile toplumda milliyetçilik duygularının kazanılmasında etkili olacaktır. Bu yıl 741 ‘ıncısını kutlayacağımız Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Söğüt Şenlikleri’nde elbette bizlere bu cennet vatanı armağan eden şanlı ecdadımıza rahmet ve minnet dileklerimizi iletiyoruz.

Ertuğrul Gazi’yi Anma Söğüt Şenlikleri Mesajları yazımız da; Söğüt Şenlikleri İle İlgili Sözler, Ertuğrul Gazi Sözleri, Kuruluş İçin Sözler, Kısa Türklük Sözleri, Osmanlı Sözleri yer almaktadır.

Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri Mesajları

Atamız Ertuğrul Gazi ‘yi rahmet ve minnetle yâd ediyorum…

741 yıldır bitmeyen aşkla, bu topraklar için can veren şehitlerimizin ruhu şad olsun.

Ecdadımızın yüzyıllar önceki bağımsızlık fikri milletimiz için bugün de aynı tazeliğini korumaktadır. 741. Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri’ni tebrik ediyorum.

Bir obadan bir devlet çıkartan, 3 kıta 7 iklime hakim kılan ecdadımızı rahmet, minnet, hürmetle yad ediyoruz.

400 çadırlık bir beylikten cihan devletinin temelini atan Ertuğrul Gazi’yi vefatının 741. sene-i devriyesinde rahmetle anıyorum.

Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri Mesajları
Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri Mesajları

741. Ertuğrul Gazi yi Anma ve Yörük Şenlikleri vesilesiyle Ertuğrul Gazi ve milletin, devletin bekası için mücadele etmiş tüm cesur yürekli, kahraman ecdadımızı rahmet ve minnetle anıyorum…

741.Söğüt Ertuğrul Gazi anma ve Yörük şenlikleri kutlu olsun. 740 yıldır bitmeyen aşkla, bu topraklar için can veren şehitlerimizin ruhu şad olsun.

Ertuğrul Gazi’yi anma ve Yörük şenliklerinin 741. cisi  hayırlara vesile olmasını diliyor, kahraman ecdadımızı saygıyla yad ediyoruz…

741.Söğüt Ertuğrul Gazi Anma Şenlikleri maziden geleceğe- ecdad dan toruna ilelebet sürecek sürdüreceğiz nesilden nesille taşıyacağız. Bu yolu kutsal bildik sevdik sevdalandık.

Söğüt bir ruhtur. Bu ruh olduğu müddetçe güçlü olacağız. Yaşadığımız coğrafya gereği her an bu ruha ihtiyacımız var. Bu nedenle her yıl Söğüt’te düzenlenen Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri çok önemlidir ve bu önemini hep koruyacaktır.

741. Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri’ni tebrik ediyorum. Ertuğrul Gazi’yi ve Anadolu’nun yiğit komutanlarını ve erenlerini rahmet ve minnetle yad ediyorum. Ecdadın mirasına yeniden diriliş ruhuyla sahip çıkacağız.

Hayalleri daima BÜYÜK olmuş, Er gibi Er Komutan gibi Komutan Gazi gibi Gazi Ertuğrul Gazi Atamızı anma etkinliklerini gönülden kutluyoruz

Bu topraklarda Ertuğrul Gazi ’nin temelini attığı, milletimizin asırlardır üzerine titreyerek bugünlere getirdiği emaneti, ALLAH’ın izniyle, bizden sonraki nesillere daha ileriye taşımış bir şekilde teslim etmekte kararlıyız.


Özel Günler kategorisinde en güzel Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Anma ve Yörük Şenlikleri Mesajlarını bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Türk Bayrağı İle İlgili Sözler Bozkurt Sözleri 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.