Dini Sözler

Miraç Kandili Mesajları

Mübarek Recep ayının 27. Gecesine denk gelen bir özel güne daha sayılı saatler kaldı. Müslüman alemi için en değerli günlerden birisi sayılan bu önemli gün öncesi Miraç Kandili Mesajları trend listesinin başında yer alıyor. Sevdiklerini mutlu etmek isteyen kişiler dua dolu Kandil Sözleri araştırıyor. Kandil Sözleri sayesinde sizde kolaylıkla büyüklerinizi mutlu edebileceksiniz.

Miraç Kandili Mesajları yazımız da; Dini Miraç Kandili Mesajları, Kandili Sözleri Kısa, Miraç Gecesi Kandil Mesajları, Dualı Kandil Mesajları, Anlamlı Kandili Sözleri, Miraç Kandili Sözleri yer almaktadır.

Miraç Kandili Mesajları

Oku Yaradan Rabbinin adıyla oku Miraç Kandiliniz Mübarek olsun.

Mirackandili tüm ulusumuza ve müslüman alemine kutlu olsun.

Çok şükür onun ümmeti, çok şükür senin kulun olduk. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun..

Allah’ım, bozgunculuktan, nifaktan ve kötü ahlâktan sana sığınırım. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun!

Size duâ eden insanların kıymetini bilin. Yer de, gök de duâ üzerine..! Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Bu gecenin, hayrı, bereketi af ve afiyeti Ümmeti Muhammed’e taşısın İNŞAALLAH Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Miraç Kandili Mesajları
Miraç Kandili Mesajları

Tüm İslâm aleminin Miraç Kandili’ni en içten dileklerimizle kutlar,Cenab-ı Allah’tan hayırlara vesile olmasını dileriz.

Bütün amel eylem ve hayatımızın miraç ruhu ile geçmesi dileği ile miraç kandiliniz mübarek olsun

Gel, Ey MUHAMMED, bahardır. Dudaklar ardında saklı Aminlerimiz vardır! .. Hacdan döner gibi gel, Miraç’dan iner gibi gel, Bekliyoruz yıllardır.

Bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç kandiliniz mübarek olsun…Amin

Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Miraç gecesinin ülkemiz ve İslam aleminin de miracı vesilesi olması duasıyla.Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun!

Miraç Kandilinin İslam aleminin yeniden dirilişine vesile olması dileğiyle, kandiliniz mübarek, dualarınız mübarek olsun.

Miraç Kandiliniz mübarek olsun. Tüm İslam alemine hayırlar getirsin, mazlum soydaş ve dindaşlarımızın muzafferiyetine vesile olsun.

Diğer Sayfalarımız; Üç Aylar Kutlama Mesajları

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bazen yenik düştük zamana, esiri www.sozlervadisi.com olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Allah’ım! fayda vermeyen ilimden, korkmayan kalpten, doymayan nefisten ve kabul edilmeyen duadan sana sığınırım. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun!

Miraç Kandilinin İslam aleminin yeniden dirilişine vesile olması dileğiyle, kandiliniz mübarek, dualarınız mübarek olsun.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın, kalbiniz nur, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek gecenin ülkemize, İslam âlemi ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden dilerim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun… https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/mirac-kandili-mesajlari.html

Ya Rabbim Sen affedicisin, affetmesini seversin. Sen bizleri bu mübarek gecenin hürmetine affı mağfiret eyle. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

Ya Rab! Bizi Regaib gecesiyle yola koyulan, Miraç gecesiyle yoğrulan, Kadir gecesiyle dimdik doğrulan kullarından eyle! Miraç Kandiliniz mübarek olsun.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Miraç Kandili Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kandil Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Hz. Muhammed (s.a.v) Sözleri ,  Ramazan Ayı Mesajları 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.