Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajları

Şehit Annelerine Güzel Mesajlar

Vatan için toprağa düşmüş tüm şehit annelerimiz için hazırladığımız yazımız da en duygusal mesajları bulacaksınız. Eli öpülesice Anneler çocuklarını yirmi yaşına kadar büyütmüş ve hiç düşünmeden vatan toprağına vermiş Annelerine Anlamlı Mesajlarımızı sunuyoruz.

Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajları yazımız da; Şehit Annelerine Mesajlar, Şehit Annelerine duygusal Mesajlar, Şehit Annelerine Özel Mesajlar, Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajları yer almaktadır.

Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajları

Ölürsek şehit, kalırsak gazi! Kahraman şehitlerimizin Annelerinin Anneler gününü kutlarım.


Sizler çocuklarınızı vatan için yaşatıp şehit verdiniz; Sizler kalplere fethettiniz annecim. Anneler gününüzü kutarım.


Bazı günler sessiz yaşanmali, onları üzmeden tüm şehit Annelerinin Anneler günü kutlu olsun.


“Sütüm sana helal olmaz, saldırmazsan düşmana oğul” diyerek canından bir parça olan evladını vatana kurban veren şehit ve gazi annelerinin “Anneler Günü” kutlu olsun.


Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajları

Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajları

En çok da bu vatan yaşasın diye evlatlarını şehit veren Annelerimizin anneler günü kutlu olsun..


Başımızın tacı bütün tüm Şehit Annelerinin Anneler Gününü kutluyorum.


Ülkemizi bekası için büyüterek bu vatana şehit veren mükemmel ötesi şehit Analarının Anneler günü kutlu olsun.


Cennet annelerin ayakları altındadır. Yiğidin seni cennette bekliyor GÜZEL ANAM. Anneler günü kutlu olsun.


Başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere, tüm Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun. Bir gün değil, her gün SİZLERİN olsun..


” Kadın vardır yiğit doğurur, oymağı devlet eder.” Yiğit doğuran ve vatan için evladını şehit veren tüm Anaların ellerinden öpüyorum.. Anneler Gününüzü kutluyorum.


Sayfalarımız >>> Şehitler Haftası Mesajları


Sizin gibi Annelerin hakkı ödenmez,sizler benim için çok özelsiniz. Sen şehit Ananısın Annecim. Bütün şehit Annelerinin Anneler günü kutlu olsun.


Evlat deyince canı, şehidi haklına gelen tüm şehit Annelerinin günü kutlu olsun


En çok da sizlerin Anneler günü kutlu olsun şehitlerimizin ANALARI.. Allah sizlerden razı olsun..


Karşılıksız sevgileri ve fedakârlıklarıyla her zaman baş tacımız olan ve haklarını hiçbir şekilde ödeyemeyeceğimiz başta şehit ve gazi sozlervadisi.com anneleri olmak üzere tüm annelerin “Anneler Günü” kutlu olsun.


Kelimeler boğazıma düğümlendi yine Cümlelerin eksikliğinden mi acımın dilsizliğinden mi ? Hangi cümle ile anlatabilirim ki seni! Usulca kutlayın Anneler gününü olurmu ? Bütün Şehit Annelerin Anneler günü kutlu olsun.


Faziletli, Saliha Anneler, evlâtlar için büyük bir rahmet ve berekettir şehidim aynı senin ANNEN gibi. Başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere tüm saliha Annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum


Bir gün değil her gün kıymet bilin Şehit Annelerinin Anneler gününüz kutlu olsun İyi ki varsınız


Şehit Annelerine Özel Mesajlar

Şehit Annelerine Özel Mesajlar

Tüm eli öpülesi şehit annelerinin ellerinden öpüyorum sizler cenneti taşıyan güzel yüreklere sahipsiniz. Anneler gününüz kutlu olsun https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/sehit-annelerine-anneler-gunu-mesajlari.html


Cennet’in ayaklarının altında olduğu müjdelenen; başta Şehit Anneleri olmak üzere tüm Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.


Başta evladını şehit vermiş anneler olmak evladı ile imtihan olmuş bütün canların Anneler günü kutlu olsun. Rabbim annelere her daim huzur versin


Güçlü kalpleriyle, sağlam duruşlarıyla hayatın her alanında olan tüm Şehit Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!


Evladını karşılıksız olarak bu vatana şehit vermiş bütün Şehit Annelerinin Anneler günü kutlu olsun.


Perdeyi araladığınızda, Güneşi esirgemiyorsa gökyüzü, O güzel günlerin bedelini ödeyen şehitler vardır bir de onların kılına bile zarar görmesinden üzüntü duyan anneleri vardır. İyi sizler varsınız. Anneler gününüz kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Anneler Günü Mesajları , En Güzel Dua Sözleri

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.