Özel Günler

Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajları

Genç yaşta oğlunu vatana için toprağa vermiş annelerimiz bu özel gününde Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajları yazımızda listeledik. Annelerimiz için yapsak azdır ele yavrusu şehit olmuş Anneler daha başka bu amaç ile sayfamız sizlere…

Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajları yazımız da; Anneler İçin Sözler, Anneye Duygusal Mesajlar, Şehitler İçin Sözler, Şehit Annelerine Güzel Sözler, Gazi Annesine Anneler Günü Sözleri yer almaktadır.

Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajları

Üzülme Annem, senin 82 Milyon evladın var.

Başımızın tacı bütün tüm Şehit Annelerinin Anneler Gününü kutluyorum.

Evlat deyince canı, şehidi haklına gelen tüm şehit Annelerinin günü kutlu olsun.

En çok da sizlerin Anneler günü kutlu olsun şehitlerimizin ANALARI.. Allah sizlerden razı olsun..

Ölürsek şehit, kalırsak gazi! Kahraman şehitlerimizin Annelerinin Anneler gününü kutlarım.

Evladını karşılıksız olarak bu vatana şehit vermiş bütün Şehit Annelerinin Anneler günü kutlu olsun.

Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajları
Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajları

Bazı günler sessiz yaşanmali, onları üzmeden tüm şehit Annelerinin Anneler günü kutlu olsun.

En çok da bu vatan yaşasın diye evlatlarını şehit veren Annelerimizin anneler günü kutlu olsun..

Bir gün değil her gün kıymet bilin Şehit Annelerinin Anneler gününüz kutlu olsun İyi ki varsınız.

Sizler çocuklarınızı vatan için yaşatıp şehit verdiniz; Sizler kalplere fethettiniz annecim. Anneler gününüzü kutlarım.

Cennet’in ayaklarının altında olduğu müjdelenen; başta Şehit Anneleri olmak üzere tüm Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere, tüm Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun. Bir gün değil, her gün SİZLERİN olsun..

Tüm eli öpülesi şehit annelerinin ellerinden öpüyorum sizler cenneti taşıyan güzel yüreklere sahipsiniz. Anneler gününüz kutlu olsun https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/sehit-annelerine-anneler-gunu-mesajlari.html

Başta evladını bizler için, vatanı için yitirmiş elleri öpülesi annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin bu güzel günü kutlu olsun..

Diğer Sayfalarımız; Şehitler Haftası Mesajları

Başta evladını şehit vermiş anneler olmak evladı ile imtihan olmuş bütün canların Anneler günü kutlu olsun. Rabbim annelere her daim huzur versin.

Cennet annelerin ayakları altındadır. Yiğidin seni cennette bekliyor GÜZEL ANAM. Anneler günü kutlu olsun.

Güçlü kalpleriyle, sağlam duruşlarıyla hayatın her alanında olan tüm Şehit Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!

Ülkemizi bekası için büyüterek bu vatana şehit veren mükemmel ötesi şehit Analarının Anneler günü kutlu olsun.

Annelik; Dünyaya çocuk getirmek değil cennete çiçek yetiştirmektir.. Tüm annelerin, anne olmak isteyenlerin ve hasretle anılan melek annelerin; Anneler Günü Kutlu Olsun.

Elleri tetikte Vatan Nöbeti tutan yiğit www.sozlervadisi.com kardeşlerimizin Tezkere Haberini Beklerken, Acı Haberlerini alan Şehit ve Gazi Annelerimiz başta olmak üzere, Hastalıkla mücadele, eden tüm sağlık çalışanı Annelerimizin Anneler Günü ‘nü yürekten kutluyorum…

Usulca kutlayın Anneler gününü. Anne hasreti çekenlere nispet yapar gibi değil. Öksüzlerin canını acıtmadan.. Yarasına tuz basmadan Olumu ? Başta şehit ve gazi Anneleri olmak üzere tüm annelerimizin ve de canım Annemin anneler Günü kutlu olsun. İyi ki varsınız.

Başta şehit anneleri olmak üzere iyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı olan Bizleri bu dünyaya getiren, her türlü fedakarlığa katlanarak büyüten annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Şehitlerin Annelerine Anneler Günü Mesajları
Şehitlerin Annelerine Anneler Günü Mesajları

Anneler doğurur, büyütür, yaşatır ve hep başucumuzda olur. Gölgemizden dahi yakında, her zor anımızda yanımızdadır. Başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ahirete irtihal eden annelerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum.

“Sütüm sana helal olmaz, saldırmazsan düşmana oğul” diyerek canından bir parça olan evladını vatana kurban veren şehit ve gazi annelerinin “Anneler Günü” kutlu olsun.

Sizin gibi Annelerin hakkı ödenmez,sizler benim için çok özelsiniz. Sen şehit Ananısın Annecim. Bütün şehit Annelerinin Anneler günü kutlu olsun.

Perdeyi araladığınızda, Güneşi esirgemiyorsa gökyüzü, O güzel günlerin bedelini ödeyen şehitler vardır bir de onların kılına bile zarar görmesinden üzüntü duyan anneleri vardır. İyi sizler varsınız. Anneler gününüz kutlu olsun.

Karşılıksız sevgileri ve fedakârlıklarıyla her zaman baş tacımız olan ve haklarını hiçbir şekilde ödeyemeyeceğimiz başta şehit ve gazi sozlervadisi.com Anneleri olmak üzere tüm Annelerin “Anneler Günü” kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde duygusal Şehit Annelerine Anneler Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Anne Günü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Anneler Günü Mesajları , En Güzel Dua Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.