Özel Günler

Jandarma Kuruluş Yıldönümü Mesajları

Jandarma Kuruluş Yıldönümü Mesajları Türk Silahlı Kuvvetlerimizin önemli bir parçası olarak, toplumun huzur ve güvenliğini sağlayan Jandarma teşkilatımız için hazırladık. Jandarma emniyet ve asayiş ile kamu düzeninin korunmasını sağlayan, diğer kanun ve nizamların verdiği görevleri yerine getiren, silahlı genel kolluk kuvveti olarak ülkenin her karış toprağını korumaktadır. Bu güzide teşkilatımız mensubu ve yakınları için yazımız güzel bir seçenek olacak. İşte Jandarma Teşkilatımızın 183. kuruluş yıldönümüne özel Jandarma Kuruluş Yıldönümü Sözleri…

Jandarma Kuruluş Yıldönümü Mesajları yazımız da; Kahraman Komando Sözleri, Jandarma Askerler İçin Sözler, 14 Haziran Jandarma Günü Mesajları, Kuruluş Tebrik Sözleri yer almaktadır.

Jandarma Kuruluş Yıldönümü Mesajları

Şan ve Şeref ile dolu 183 yıl.

Mavi ve kırmızıya gönül verdik Jandarma Teşkilatı 183 yaşında.

Mensubu olmaktan gurur duyduğum jandarma teşkilatının 183. Kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

183 yıldır güvendeysek sayenizde jandarma 182 Yıldır Jandarma kutlu olsun.

Birileri var..!!Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 183. Yılı Kutlu Olsun..

Türk Jandarma Teşkilatı’mızın 183. Kuruluş yıl dönümü kutlu olsun…

Tarihi şan ve şerefle dolu Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 183.Yılını kutlarım…

Jandarma Kuruluş Yıldönümü Mesajları
Jandarma Kuruluş Yıldönümü Mesajları

Kahraman Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Kahramanlar daima hazır. Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun…

Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet… Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş Yıldönümü var olsun kutlu olsun

Vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için 24 saat görev yapan Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş yıl dönümünü kutlarım.

Jandarma Teşkilatının 183. Kuruluş Yıldönümü ‘nü kutluyor, bu vesile ile görevleri başında hayatını www.sozlervadisi.com kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmet, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere gazilerimizi minnetle anıyorum.

Alnında parıldayan şeref ve şan arması kahramanlar kahramanı yılmaz Türk Jandarmamızın 183. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun.

Dağda kırda mağarada ilçede hainlerin ensesinde Türk Milletinin yanında Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Diğer Sayfalarımız; Yiğitlik ve Kahramanlık Sözleri

1839 yılında kurulan, gelişen güçlü yapısı, eğitim düzeyi ve teknolojik donanımıyla kıvanç duyduğumuz Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş Yıldönümü kutlarım.

Kurulduğu 1839 yılından beri ülkemizde emniyet ve asayişin tesisi için oldukça güç ve önemli bir vazifeyi ifa eden Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 183. Yılı Kutlu Olsun..

Bugün, toplumun huzur ve güvenliğinin sozlervadisi.com sağlanmasında büyük bir özveri ile görev yapan Jandarma Teşkilatı’nın 183. Kuruluş yıl dönümünü gururla kutlamaktayız.

Yüce Türk Milletinin huzur ve güvenliği için ülkenin her köşesinde emniyet ve asayişi sağlayan Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 183. Yılı Kutlu Olsun..

Ülkemizin güvenliği hususunda gerektiğinde canını feda etmekten çekinmeyen Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Jandarma Teşkilatının Kuruluş Mesajları

Jandarma Teşkilatımız sağ olsun,var olsun! Allah yâr ve yardımcıları olsun! Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Köklü bir tarihe sahip olan, kuruluşundan bugüne milletimizin engin sevgi ve güvenine mazhar olmuş jandarma teşkilatımızın 183. Yılı kutlu olsun.

Büyük bir vazife aşkı ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevini yerine getiren Jandarma teşkilatımızın değerli mensuplarını tebrik ediyorum.

Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, ülkemizin bekası için mücadele ederken şehadet şerbetini içen tüm aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Ülkemizin huzur ve güvenliği için fedakarca görev yapan Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş Yıldönümü kutlu olsun.

Her türlü şart altında gösterdiği yüksek vazife şuuru ile milletimizin gönlünde sonsuza kadar ölümsüz bir yere sahip olan Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Ülkemizin huzur ve güvenliğini temin etmek adına mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir fedakârlık ve özveriyle hizmet veren Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Ülkemizin her yanında yüksek ruh ve şuurla görevlerini yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, ülkemizin bekası için mücadele ederken şehadet şerbetini içen tüm aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum


Özel Günler kategorisinde en güzel Jandarmanın Kuruluş Yıldönümü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Kutlama Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Jandarma Özel Harekat SözleriÖzel Harekat Sözleri Kısa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.