Eşime Anneler Günü Mesajları

Eşime Anneler Günü Sözleri

Mayıs ayının ikinci Pazar günü geldiğinde fedakar annelerin günü gelir aklımıza Belki de dünyanın en önemli günü… Çünkü en sevdiğimizin anneler günü nedeni ile Eşe Sevgi Sözcüklerinin geçtiği sözler fısıldar ve hediyeler alır… Burada en önemlisi de Eşe gönderebileceğiniz Anneler Günü mesajlarıdır.

Eşime Anneler Günü Mesajları yazımız da; Eşime Anneler Günü Sözleri, Çocuğumun annesine güzel sözler, Eşime güzel Sözler, Eş ve Anneler Günü mesajları, Eşime Kadınlar Günü mesajı yer almaktadır.

Eşime Anneler Günü Mesajları

Bir nehir gibi akıyor yaşamımız bir arada. Seninle başlıyor ve seninle bitiyor günlerim. Başka ne isteyebilirim? Çocuğumun güzel Annesini Anneler Gününü kutlarım.


Aşkınla beni huzurlu ve mutlu bir insana dönüştürdüğün için teşekkür ederim meleğim. Sen benim ilk aşkım, güzel eşim, son durağımsın. Anneler Günün kutlu olsun.


Her sabah uyandığımda kendime, “Böyle birini hak etmek için ne yaptım?” diye soruyorum. Canım eşim bebeğimin annesi Anneler Günün kutlu olsun.


Anneler günün kutlu olsun karıcığım! Bana her gün gerçek aşkın neyle ilgili olduğunu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Seni her zaman ve sonsuza kadar seveceğim!


Eşime Anneler Günü MesajlarıGüllerin üstünde biriken yağmur damlaları gibi narin papatyam… Bu hayatı seninle yaşamak tattığım en büyük mucize. Anneler günün kutlu olsun karıcığım


Bitmesin istediğim bir şarkı gibi, doyamıyorum sana. Daima, baştan başa senin hikayende bir yere sahip olmak yaşama sevincim benim anım eşim. İyi ki varsın Anneler günün kutlu olsun


Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana. Nice anneler günlerine güzel karıcığım.


Gözümün bebeği anneler gününü kutluyorum.


Annelerde kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın karıcığım. Anneler Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.


Benim için yaşamda sensin mutlulukta sensin benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin. Anneler günün kutlu olsun canım karıcım. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/esime-anneler-gunu-mesajlari.html


Gülüşünü aklıma mıhladığım bu güzel günlerin yanında Anneler günü nedir ki, mevsimler nedir… Her an bizim, her başlayan gün bana en güzel hediyen. Biriciğim iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun canım karıcım.


Sayfalarımız >>>> Aşk İlanı Sözleri


Yaşamın akıp gittiği tek düze bir dünyada kısılıp kalmışken şimdi olağan üstü renklere sebep olan sensin. Ve ben seninle birlikte olduğum sozlervadisi.com için çok şanslıyım. Anneler günün kutlu olsun canım eşim.


Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun benim bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim karıcığım. Anneler günün kutlu olsun


Sen benim birtanecik eşim, sevdiğimi söyleyebildiğim. Sen benim gece gündüz aklıma düşen iyilik meleğim… Seni çok seviyorum.


Ne zaman gözlerin gözlerime değse gökyüzünden bir yıldız düşer. Anneler günün kutlu olsun aşkım.


Seni her hücremle seviyorum. Biricik eşim, Anneler günün kutlu olsun!


Kalbimi, tatlı bir bahar gününde uçan kelebek kadar hafif ve kaygısız hissettiriyorsun karıcığım. Anneler günün kutlu olsun çocuklarımın annesi


Eşime Anneler Günü Mesajı

Eşime Anneler Günü Mesajı

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin birtanem. Anneler günün kutlu olsun karıcığım.


Seni sevdiğim kadar yaşayabileceğimi bilsem, ölümsüzlüğün adı aşk olurdu karıcığım. Anneler günün kutlu olsun bebeğim!


Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucusun, bağışlayansın, annesin. Seni çok seviyorum, Anneler Günün Kutlu Olsun Karıcığım


Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var, ama kesinlikle ÇOK ŞANSLI olduğum bir şey SEN varsın canım eşim. Anneler Gününü kutlu olsun bitanem!


Allah’ım bana güzel bir anne harika bir eş ve inanılmaz bir arkadaş olduğu kanıtlanmış bir melek verdi. Hayatımda böyle bir nimet olduğun için Allah’ıma şükrediyorum. Anneler günün kutlu olsun! Karıcım


Sen en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. Melek yüzlü karıcım günün kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel Eşime Anneler Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz.Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Anne İle İlgili Güzel Sözler , Ölen Anneye Özlem Sözleri

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.