Özel Günler

Eşime Anneler Günü Mesajları

Mayıs ayının ikinci pazar günü geldiğinde fedakar Annelerin günü gelir aklımıza belki de Dünyanın en önemli günü… Çünkü en sevdiğimizin Anneler günü nedeni ile Eşime Anneler Günü Mesajları geçtiği sözler fısıldar ve hediyeler alır… Burada en önemlisi de Eşe gönderebileceğiniz Anneler Günü Mesajlarıdır. Eşiniz için belki de gönderebileceğiniz en güzel sayfayı burada bulabileceksiniz.

Eşime Anneler Günü Mesajları yazımız da; Anneye Romantik Sözler, Eşime Kutlama Sözleri, Aşkıma Anneler Günü Cümleleri, Çocuğumun Annesine Güzel Sözler, Eşime Güzel Sözler yer almaktadır.

Eşime Anneler Günü Mesajları

Gözümün bebeği anneler gününü kutluyorum.

Seni her hücremle seviyorum. Biricik eşim, Anneler günün kutlu olsun!

Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana. Nice Anneler günlerine güzel karıcığım.

Sen en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. Melek yüzlü karıcım günün kutlu olsun.

Ne zaman gözlerin gözlerime değse gökyüzünden bir yıldız düşer. Anneler günün kutlu olsun aşkım.

Yaşamın akıp gittiği tek düze bir dünyada kısılıp kalmışken şimdi olağan üstü renklere sebep olan sensin. Ve ben seninle birlikte olduğum www.sozlervadisi.com için çok şanslıyım. Anneler günün kutlu olsun canım eşim.

Eşime Anneler Günü Mesajları
Eşime Anneler Günü Mesajları

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun benim bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim karıcığım. Anneler günün kutlu olsun.

Sen benim birtanecik eşim, sevdiğimi söyleyebildiğim. Sen benim gece gündüz aklıma düşen iyilik meleğim… Seni çok seviyorum.

Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var, ama kesinlikle ÇOK ŞANSLI olduğum bir şey SEN varsın canım eşim. Anneler Gününü kutlu olsun bitanem!

Allah’ım bana güzel bir anne harika bir eş ve inanılmaz bir arkadaş olduğu kanıtlanmış bir melek verdi. Hayatımda böyle bir nimet olduğun için Allah’ıma şükrediyorum. Anneler günün kutlu olsun! Karıcım

Aşkınla beni huzurlu ve mutlu bir insana dönüştürdüğün için teşekkür ederim meleğim. Sen benim ilk aşkım, güzel eşim, son durağımsın. Anneler Günün kutlu olsun.

Güllerin üstünde biriken yağmur damlaları gibi narin papatyam… Bu hayatı seninle yaşamak tattığım en büyük mucize. Anneler günün kutlu olsun karıcığım

Diğer Sayfalarımız; Aşk İlanı Sözleri

Her sabah uyandığımda kendime, “Böyle birini hak etmek için ne yaptım?” diye soruyorum. Canım eşim bebeğimin annesi Anneler Günün kutlu olsun.

Benim için yaşamda sensin mutlulukta sensin benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin. Anneler günün kutlu olsun canım karıcım. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/esime-anneler-gunu-mesajlari.html

Gülüşünü aklıma mıhladığım bu güzel günlerin yanında Anneler günü nedir ki, mevsimler nedir… Her an bizim, her başlayan gün bana en güzel hediyen. Biriciğim iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun canım karıcım.

Anneler günün kutlu olsun karıcığım! Bana her gün gerçek aşkın neyle ilgili olduğunu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Seni her zaman ve sonsuza kadar seveceğim!

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucusun, bağışlayansın, annesin. Seni çok seviyorum, Anneler Günün Kutlu Olsun Karıcığım.

Kalbimi, tatlı bir bahar gününde uçan kelebek kadar hafif ve kaygısız hissettiriyorsun karıcığım. Anneler günün kutlu olsun çocuklarımın Annesi.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin birtanem. Anneler günün kutlu olsun karıcığım.

Seni sevdiğim kadar yaşayabileceğimi bilsem, ölümsüzlüğün adı aşk olurdu karıcığım. Anneler günün kutlu olsun bebeğim!

Bir nehir gibi akıyor yaşamımız bir arada. Seninle başlıyor ve seninle bitiyor günlerim. Başka ne isteyebilirim? Çocuğumun güzel Annesini Anneler Gününü kutlarım.

Bitmesin istediğim bir şarkı gibi, doyamıyorum sana. Daima, baştan başa senin hikayende bir yere sahip olmak yaşama sevincim benim anım eşim. İyi ki varsın Anneler günün kutlu olsun

Annelerde kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın karıcığım. Anneler Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.


Özel Günler kategorisinde en güzel Eşime Anneler Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Anne Günü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Anne İle İlgili Güzel Sözler , Ölen Anneye Özlem Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.