Dini SözlerResimli MesajlarResimli Sözler

Resimli Cuma Mesajları

Bugün günlerden Cuma! Akrabalarınıza ya da arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz en güzel cuma mesajları burada. Resimli Cuma Mesajları seçeneklerini bir arada bulabilirsiniz. 

Resimli Cuma Mesajları yazımız da; Özel resimli cuma mesajları, Resimli cuma mesajları facebook, Güzel anlamlı resimli cuma mesajları, Resimli cuma mesajları indir, Resimli cuma mesajları, Cuma için resimli cuma mesajlar, Güzel resimli cuma mesajları yer almaktadır.

Yazımız da isterseniz Cuma Gecesi için yazılmış mesajlara da bakabilirsiniz.

Resimli Cuma Mesajları

Allah Bizi ve Vatanımızı Bütün Kötülüklerden korusun Güzel günlerde birlik ve beraberlik içinde olmamız dileği ile Hayırlı ve mubarek Cumalar

Nasipten ötesi yokmuş yazmışsa ilahi kalem, ne sana fazlası düşer ne de boşa kahırlanmaya deger. Bırak yaradan hakkına hayrı eylesin,bırak nefsin takdire boyun egmeyi bilsin. Rabbim bu güzel gün hatrına gönüllerimizdekini hayra çevirsin Hayırlı cumalar

Bir dua gönderiyorum Hepinize sağlık mutluluk huzur Olsun sevdikleriniz hep yanınızda Dünyanız cennet olsun Allah’ın selamı üzerinizde olsun… Günaydın Hayırlı Cumalar

Umut edip beklediğiniz, El açıp dua ettiğiniz ne varsa kabul olur inşâAllah.. Hayırlı Cumalar

Allah’ım! Cehenneme götüren fitneden, cehennemin azabından, zenginliğin ve fakirliğin şerrinden sana sığınırım. (Ebu Dâvûd, Vitr, 32.) Cumanız mübarek olsun.

Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

Yeni gün ülkemize barış, sevgi, huzur ve kardeşlik getirsin. Bu cuma yeniden birliğimize, dirliğimize, bütünlüğümüze vesile olsun. Cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun.

Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.

Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı Cumalar…

Bugün her zamanki gibi bayram olsun, hüzünler dönüşsün sevince. Rabbim yaralarımızı sarsın, Kalbimizdeki marazları gidersin Şafi namıyla. Cumanız Mübarek Olsun!

Yüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin. Hayırlı cumalar dilerim.

Cuma‘mız, Maddi, manevi hastalıklarımıza şifa, Sıkıntılarımıza ferahlık, Günahlarımıza af vesilesi olsun İnşaAllah ! .. Âmin .. Hayırlı Cumalar

Kalplerimiz mesrûr, Ayıplarımız mestûr, Günahlarımız mağfûr, Dünyamız mamûr, Ahiretimiz mamûr, İçimiz, dışımız pürnûr ola, Ahir ve akıbetimiz hayrola, Alem-i islamın ittifakı bir an önce ola…… Cumanız mübarek ola…

Hazreti Yusuf’un kuyuda, Hazreti Musa’nın Tur dağında, Hazreti Yunus’un balık karnında, Hazreti Muhammed’in a.s.m. Hira dağında yaptıkları bütün dualar üzerinize olsun Cumanız Mübarek Olsun!

Gönlünüz imanla, Kalbiniz Kur’anla, fikriniz islamla dolsun. Yuvanıza muhabbet kalbinize Hazreti Muhammedin a.s.m. aşkı dolsun, Dualarınız kabul olsun Cumanız Mübarek Olsun!

Kur’ân, hayatı okumaktır… Kur’ân, Cenâb-ı Hakk’ın ziyafet sofrasına oturmaktır… Kur’ân okumak, Cenâb-ı Hak’la hasbihâl etmektir. Kur’ân, dünya ve âhireti anlamaktır… Hayırlı cumalar, sağlıklı huzurlu bereketli afiyetli Cumanız Mübarek Olsun! inşaAllah.

Hz. Peygamber (sav), sahibi bulunduğu maldan en fazla infak eden insandı. O’ndan herhangi birşey istenirse az veya çok mutlaka birşey verirdi. Verdiğinden dolayı duyduğu sevinç ve neşe, alan kişinin sevincinden daha fazlaydı. Cumamız mübarek olsun.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Resimli Cuma Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Cuma Gecesi İçin Mesajlar , Dini Whatsapp Profilleri 

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Gönlünüz imanla, Kalbiniz Kur’anla, fikriniz islamla dolsun. Yuvanıza muhabbet kalbinize Hazreti Muhammedin a.s.m. aşkı dolsun, Dualarınız kabul olsun Cumanız Mübarek Olsun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.