Eşe Babalar Günü Sözleri

0
222
views
Eşe Kocaya Babalar Günü Mesajları

Sizin için hayattaki her sıkıntıya göğüs geren, elinden gelen her türlü desteği gösteren, en büyük sırlarınızı paylaşan, her türlü kötü gününüzde yanınızda olan, en kötü hallerinize şahit olup sizi oradan çıkarmak için uğraşan, mutluluğunuza en az sizin kadar sevinen eşiniz değil midir hayatınızın ayrılmaz parçası… O zaman bu kadar mükemmel bir Eşe Babalar Günü Sürprizi yapıp onu dünyanın en mutlu insanı yapmak da sizin boynunuzun borcudur.

Eşe Babalar Günü Sözleri yazımız da: Baba olacak eşe güzel sözler , Baba adayına güzel sözler , Ölmüş eşe Babalar günü resimli mesajları , Ölen Babaya doğum günü mektupları, Yeni Baba adayına sözler yer almaktadır.

Eşe Babalar Günü Sözleri

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. Babalar Günün kutlu olsun aşkım seni çok seviyorum.


Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum Babalar Günün kutlu olsun


Yeter ki nefesini hissedeyim, sesini duyayım, kokunu içime çekeyim bir tanem. Dünyada senden başka her şey teferruat… Seni çok seviyorum canım kocam.


Her insanın bir amacı olmalı bu hayatta. Benim amacım da seni, nefes aldığım müddetçe dünyanın en mutlu insanı yapabilmek. İyi ki benimlesin kocacım, babalar günün kutlu olsun…


Eşe Aşkıma Babalar Günü Mesajları

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler… Seni seviyorum! Babalar günün kutlu olsun…


Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. Babalar günün kutlu olsun…Canım bir tanem.


Kendimi hiç sorgusuz sualsiz teslim edebileceğim kocacım. Tüm duygularımın karşılığısın. Babalar günün kutlu olsun…Canım bir tanem.


Kocacığım, biricik eşim, hayatımın ortağı, sırdaşım sana ne söylesem az hayatta bulduğum en nadide varlığım. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun… https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/ese-babalar-gunu-sozleri.html


Tüm kelimelerim sana çıkıyor sevgilim… Tüm yollar beni sana götürüyor. Kaderimizi birlikte yazana şükürler olsun. Babalar günün kutlu olsun canım kocam…


Ben seninle evlendiğim zaman pişman oldum, o pişmanlığım da seninle keşke daha önce evlenseydim oldu. Sen benim geç kalmış sevgimsin ama hiç bitmeyecek ömürlük sevdiğimsin. Babalar günün kutlu olsun evimin reisi


Sen geldin penceremde çiçekler açtı. Bu çiçeklerin hiçbir zaman solmaması dileğiyle. Her zaman bana bir nefes kadar yakın olduğun nice Babalar günün olsun canım kocam.


Kocacığım seni dünyada her şeyden daha çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.


Eş dediğin insanın hayatıdır aslında, eş bir hayatı iki bedende yaşamaktır. Sen benim hayatımın anlamı oldun, hayatta her zaman destekçim ve beni düşünen oldun. Seni çok seviyorum canım kocam. Babalar günün kutlu olsun.


Eğer bir kocan varsa kocaman yürekli bir koruyucun var demektir, eğer kocan varsa sıcacık bir ailen var demektir ve eğer kocan varsa sevgin, aşkın, sol yanın var demektir. İşte sen hepisisin Babalar günün kutlu olsun canım kocacım


Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum Babalar günün kutlu olsun aşkım.


Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Babalar günün kutlu olsun hayatım.


Bende koca denildi mi akan sular durur, kış olan mevsim birden yaz olur. Koca sevildi mi geçici değil ömürlük olur. Babalar günün kutlu olsun hayatım. 


Eşe Anlamlı Babalar Günü Sözleri 

Ne seni sevdiğim kadar sevdim birini ne de sana güvendiğim kadar güvenebildim evimin erkeği, ruh eşim, canım kocam… Babalar Günün kutlu olsun aşkım…


İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonlarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, Babalar Günün kutlu olsun aşkım…


İki ayrı mıknatısın uçları gibiydik, dünyanın neresinde olursak olalım birbirimizi bulmaktan başka çaremiz yoktu zaten canım eşim. Babalar Günün kutlu olsun aşkım..


Evimin sarsılmaz direği, gönlümün iyi kalpli meleği, benim dünya döndükçe seveceğim sevgimin tek sahibi canım kocam. Babalar Günün kutlu olsun.


Eşe Anlamlı Babalar Günü Mesajları

Sen benim görmek için, Bakmaya bile gerek duymadığım canım kocam ezberimsin… Babalar Günün kutlu olsun


Seni sadece sen olduğun için seviyorum… Sayabileceğim onlarca sebebin arasında en güçlüsü; çünkü seni seviyorum… Babalar Günün kutlu olsun.


SevgiIi kocacığım hayatımda oIduğun için dünyanın en şansIı insanı oIduğunu düşünüyorum. Babalar Günün kutlu olsun


Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, Babalar Günün kutlu olsun


Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Babalar Günün kutlu olsun.


Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler.  Babalar Günün kutlu olsun.


Bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim canım kocam .Babalar günün kutlu olsun.


Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Babalar günün kutlu olsun hayatım.


Sen en güzel dileklerimdesin. Sen sozlervadisi.com verdiğim nefesimdesin. Sen bir değil binlerce asra bedelsin. Sen hayatımdaki en ÖZELSİN. Seni çok seviyorum aşkım. Babalar gününü kutlu olsun.


Bu zorlu, acımasız dünyada sığınacağım tek güvenli limanım… Sen olduğun sürece bütün zorlukları beraber aşarız. Babalar günün kutlu olsun aşkım.


Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun Babalar günün kutlu olsun aşkım.


Canım eşim seni çok seviyorum babalar günün kutlu olsun. İyi ki varsın ve iyi ki benim eşimsin. Seni çok seviyorum Bitanem.


Kalbimi çalan hırsızın Babalar gününü en içten kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Canım kocam


Bu hayattaki sahip olduğum her şeyden daha değerli olan canım eşim babalar günün kutlu olsun. İyi ki varsın.


Kocaya Babalar Günü Sözleri 

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim. Babalar Günün kutlu olsun aşkım…


Canına can olmayı seviyorum. Seni seviyorum diyebilmek için geldim bu dünyaya… Seni seviyorum biriciğim. Babalar Günün kutlu olsun…


Her zaman benim ışığım oldun canım sevgilim. En kötü zamanlarımda senin kılavuzluğun sayesinde nefes alabildim. Sen benim can yoldaşımsın, her şeyimsin. Babalar Günün kutlu olsun canım kocam ..


Karanlık dünyamın ışığısın sen, can yoldaşım. İyi ki varsın. Ne kadar konuşsam boş, yetmez kelimeler sana sevgimi anlatmaya. Allah başımızdan eksik etmesin seni, bazen seni ne kadar hak ettiğimi düşünüyorum. Teşekkürler canım kocam, Babalar Günün kutlu olsun.


Eşe Babalar Günü Mesajları

En çok ta çayın demlisini, aşkın senlisini seviyorum canım aşkım… Babalar Günün kutlu olsun. Nice babalar günlerine


Ey Allah’ım bu mutlu hayatı bana nasip ettiğin için, böyle bir insanı çocuklarımın babası, benim kaderime yazdığın için, bana böyle güzel duygular yaşattığın için sana sonsuz teşekkürler. Babalar Günün kutlu olsun. Canım Kocacım.


Güvenilir, harika ve nezaket dolusun. Sen benim hayat arkadaşım, baş tacım ve çocuklarımın babasısın. Hayatım seninle mutlu anlar ve AŞKLA dolu. Babalar Günün kutlu olsun AŞKIM!


Ben senin canına can, damarına kan, hayatına anlam olmak için varım. Ben sen benim hayatımda olduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yakarım. Seni seviyorum canım kocam. Babalar Günün kutlu olsun AŞKIM!


Yıllar seni benden ayırmasın. İyi ki varsın Babalar Günün kutlu olsun. Nice babalar günlerine kocacım


Canım sevdiğim ilk babalar günün kutlu olsun. Allah’ım birlikte daha nice mutlu ve huzurlu babalar günü geçirmek nasip etsin.


Sen muhteşem bir EŞ ve mükemmel bir KOCASIN. Olağanüstü bir erkeksin. Senin hayatımda olman, hayatımızı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Babalar Günün kutlu olsun HAYATIM!


ALLAH’IM bana harika bir koca, yakışıklı bir eş ve çocuklarımız için iyi bir baba verdi. Hayatımda böyle bir nimet olduğun için ALLAH’IMA şükrediyorum. Babalar günün kutlu olsun!


Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin kocacım, babalar günün kutlu olsun.


Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Babalar gününü kutlarım canım kocam…


Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki varsın Babalar gününü kutlarım canım kocam…


Babalarda kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın bir tanem. Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum kocacım.


Özel Günler kategorisinde en güzel Eşe Babalar Günü Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Ölen Babaya Özlem Sözleri , Babaya Güzel Sözler

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here