Özel Günler

Eşe Babalar Günü Sözleri

Eşe Babalar Günü Sözleri hayat arkadaşının özel gününü kutlayacakları ve onları unutulmadıklarını hissettirecek olarak sizlere sunmaya çalıştık. Her bir kelimesini beğenerek okuyacağınız ve bu özel günde kocanız ile paylaşabileceğiniz en güzel seçenek. İşte Eşe Romantik Babalar Günü Mesajları…

Eşe Babalar Günü Sözleri yazımız da; Evin Reisine Özel Sözler, Ölmüş Babaya Duygusal Mesajlar, Kocaya Anlamlı Sözler, Sevgiliye Etkili Mesajlar, Eşe Babalar Günü Mesajları yer almaktadır.

Eşe Babalar Günü Sözleri

Kocacığım seni dünyada her şeyden daha çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sen benim görmek için, Bakmaya bile gerek duymadığım canım kocam ezberimsin… Babalar Günün kutlu olsun

Sen geldin penceremde çiçekler açtı. Bu çiçeklerin hiçbir zaman solmaması dileğiyle. Her zaman bana bir nefes kadar yakın olduğun nice Babalar günün olsun canım kocam.

En çokta çayın demlisini, aşkın senlisini seviyorum canım aşkım… Babalar Günün kutlu olsun. Nice Babalar günlerine

Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Babalar Günün kutlu olsun.

Eşe Babalar Günü Mesajları
Eşe Babalar Günü Mesajları

Kendimi hiç sorgusuz sualsiz teslim edebileceğim kocacım. Tüm duygularımın karşılığısın. Babalar günün kutlu olsun…Canım bir tanem.

Kalbimi çalan hırsızın Babalar gününü en içten kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Canım kocam

Bende koca denildi mi akan sular durur, kış olan mevsim birden yaz olur. Koca sevildi mi geçici değil ömürlük olur. Babalar günün kutlu olsun hayatım.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, Babalar Günün kutlu olsun. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/ese-babalar-gunu-sozleri.html

Canım sevdiğim ilk Babalar günün kutlu olsun. Allah’ım birlikte daha nice mutlu ve huzurlu Babalar günü geçirmek nasip etsin.

Evimin sarsılmaz direği, gönlümün iyi kalpli meleği, benim dünya döndükçe seveceğim sevgimin tek sahibi canım kocam. Babalar Günün kutlu olsun.

İyi ki varsın, iyi ki www.sozlervadisi.com doğmuşsun ve milyonlarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, Babalar Günün kutlu olsun aşkım…

Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. Babalar günün kutlu olsun…Canım bir tanem.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum Babalar Günün kutlu olsun

Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum Babalar günün kutlu olsun aşkım.

Diğer Sayfalarımız;  Kocaya Babalar Günü Mesajları

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler… Seni seviyorum! Babalar günün kutlu olsun…

Seni sadece sen olduğun için seviyorum… Sayabileceğim onlarca sebebin arasında en güçlüsü; çünkü seni seviyorum… Babalar Günün kutlu olsun.

Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Babalar günün kutlu olsun hayatım.

SevgiIi kocacığım hayatımda oIduğun için dünyanın en şansIı insanı oIduğunu düşünüyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun Babalar günün kutlu olsun aşkım.

Ne seni sevdiğim kadar sevdim birini ne de sana güvendiğim kadar güvenebildim evimin erkeği, ruh eşim, canım kocam… Babalar Günün kutlu olsun aşkım…

Bu zorlu, acımasız dünyada sığınacağım tek güvenli limanım… Sen olduğun sürece bütün zorlukları beraber aşarız. Babalar günün kutlu olsun aşkım.


Özel Günler kategorisinde en güzel Eşe Babalar Günü Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımız sağlayan yorum kutusuna güzel Babalar Günü sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Ölen Babaya Özlem Sözleri , Babaya Güzel Sözler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.