Ölen Babaya Özlem Sözleri

0
200
views
Ölen Babaya Sözler

Öbür hayata göçüp gitmiş sevgili babalarımız için en içten en özel kısa mesajları ve sözleri sizin için derledik. Babalarımızı yalnızca yılda bir defa değil her zaman hatırlayacağımız en güzel varlıklardır. İşte sizlere Ölmüş Babaya Özlem Sözleri….

Ölen Babaya Özlem Sözleri yazımız da; Ölen Babaya dua, Ölen Babaya özlem sözleri resimli, Ölen Babaya mektup, Ölen Baba ile ilgili sözler mevlana, Resimli Baba hasreti sözleri, Ölen Babaya doğum günü mektupları yer almaktadır.

Ölen Babaya Özlem Sözleri

Hakkını helal et bana baba. Sağlığında senin istediğin gibi birisi olamadım ama sana söz veriyorum ne olursa olsun senin istediğin gibi birisi olacak ve her zaman öyle yaşayacağım.


Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Bunu sen ölünce anladım seni çok özledim. Babacım


Bana bıraktığın en güzel miras, ne evler ne de arabaydı babam. Bana bırakacağın en güzel miras, güzel öğütlerin ve hayat felsefen… Seni çok özlüyorum babam.


Hasret akşamları gibi daldın gönlüme, yokluğun acısı saplandı yüreğime seni özledim be babam


Ölen Babaya Hasret Sözleri

Babam sen bizden ayrılalı benim yüzüm gülmedi hiç, sensizlik zamanla geçer dediler ama benim ki geçmedi. Ben her gece rüyalarımda seni görüyorum. Baba baba gel diye sana sesleniyorum. Canım babam seni çok seviyorum.


Bana hakkını helal et baba. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim.


Yanında hissettiğim güven hiç değişmedi baba. En güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık.


Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Seni hiç unutmadın canım babam


Bana eksiklerimi sorma hayat, “BABAM DERİM” Tamamlayamazsın…


Babam bak ben sensiz kaldım, ben babasız kaldım.


Sayfalarımız >>> Ölen Babaya Babalar Günü Mesajları


Ben babasının güzel kızıyım ona çeken sınırını ondan alan gözlerini bir farkla çeken neredeyse ona benzeyen kızı ben babamın bir kere olsun canım kızım lafını duymak için nelerimi vermezdim..! Allah mekanını cennet eylesin babam


Baba, ben bu saklambaç oyununu hiç sevmiyorum.. Sağım-solum sobe. Nereye saklanıyorsun böyle, seni hiç bir yerde bulamıyorum baba..


Bana ne kadar sağlamsa kızı da o kadar dik durur derler ya. Baba artık ben dik duramıyorum. Sen yoksun. Gidişin öyle bir koydu ki sanki içim yangın yeri. Yanıyor baba. Yüreğim, içim, canım, her yerim yanıyor. Seni çok özlüyorum BABAMM..


Bugün babalar günü ve bu sensiz ilk babalar günüm insanlardan kaçmak istedim herkesten her şeyden. İlk kez boynum eğikti, başım yerde gezdim bütün gün, insanlarla göz göze gelmedim çünkü ağlamamak için kendimi hep zor tuttum, senin eksikliğini taa içimde hissediyorum babam, tek tesellim bir gün kavuşacak olmamız, seni çok özledim, zamanla alışırsın diyorlar, zamanla daha da zorlaşıyor, babam seni çok seviyorum ve hiç bir zaman unutmayacağım, seni çok seviyorummmmmmm hiç söyleyemesem de seni çoook seviyorum… https://www.sozlervadisi.com/guzel-sozler/olen-babaya-ozlem-sozleri.html


Hep öyle diyorlar zamanla alışırsın, gün geçtikçe acım artıyor hiç alışamıyorum baba mı çok özlüyorum ağlamadığım tek gün yok ama elimden bir şey gelmiyor, ne yapacağım ben daha dayanamıyorum.


Seni çok özledim babam, babamsız evde her gün karanlığı yaşıyoruz. Nur içinde yat canım babam. O kadar çok özledim ki baba demeyi sevdiklerinizin kıymetini bilin.


Kelimelerle anlatılamayan  fedakarlık  ve karşılıksız  sevgiyi tarif et desen bana  herhalde sadece “BABA” derdim. Güzel babam mekanın cennet olsun


Rahmetli Babaya Güzel Sözler

Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam.


Hiç durmadan seni ve seninle yaşadıklarımı anlatıp duruyorum. Kelimelerim bile senin özleminle yanıp tutuşuyor. Artık hayatta yoksun  ama  Seni çok seviyorum canım babam.


Baba demek merhamet demekmiş, güven demekmiş, yaşadığını bilmek mutluluk demekmiş.


Ağlama zamanla her şeye alışırsın diyorlar ama baba bilmiyorlar ki seni ne kadar çok sevdiğimi, senin yokluğuna asla alışamayacağımı.


Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim ,karlı dağım aslan babam.


Ölen Babaya Özlem Sözleri

Senden sonra ben hiç eskisi gibi olamadım canım babam. Ne zaman gülecek olsam gülemiyorum, ne zaman bir baba diyeni duysam gözlerim doluyor, yüreğim yanıyor.


Sen bu alemden göçüp Yüce Mevla’mın en güzel yeri cennete olduğunu biliyorum. Sen bizleri sensizlik cehenneminde bıraktın. sozlervadisi.com Sensiz hayat çok zor be babam.


Seni unutmak imkansız baba, gözlerimi kapattığım zaman hayalin geliyor gözlerimin önüne, yaşadığım her şeyde seni görüyorum canım babam.


Herkes baban gitti diyorlar ama sen hiç gitmedin ki baba bunu bilmiyorlar. Gözlerimden en güzel yere kalbime indin, önceden sadece olduğun yerdeyken şimdi ise baktığım her yerde sen varsın Canım Babam.


Baba kelimesi dört harf söylemesi kolay ama manası çok büyük bir kelime. Canım babam seni sevgiyle anıyorum.


Allah’ım sen babama kabir azabı çektirme, şu mübarek gün ve geceler hürmetine ona cennet bahçesinden bir yer nasip eyle. Âmin


Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam.


Hep söylerdin babam okşayıp saçını seni sevmeye doymadan, senin mutluluğunu görmeden, göçüp gidersem bu dünyadan, dua et, mezarımın başucuna gel yeter derdin canım. Babam Ben her gün geliyorum senin yanına Babam.


Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam.


Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor. Gülmeyi özlemek değil ağlamaya alışmak zor. Sevmek yada ölmek değil, özleyince görememek zor babam.


Katran karası gecelerde gözyaşlarıyla ve hüzün dolu sabaha doğru ilerliyor zaman, sen olmayınca hayat hiç çekilmiyor be babam.


Gecem sensiz, günüm sensiz, bugünüm sensiz, yarınım sensiz. Hayat sensiz çekilmiyor be babam.


“Baba olmadan anlayamazsın” derdin babam. Şimdi babayım ve çok iyi anladım baba. Bu yalan dünyada babasızlık kadar büyük dert yokmuş benim güzel babam. Yattığın yerde huzur seninle olsun…


Babaya Güzel Anlamlı Sözler

Son baharı yaşıyor ömrüm gidişinle. Sensiz viran bağa döndüm babam.


Bekliyorum gözlerim yollarda. Belki babam, belki kokusu gelir. Gelemezsen üzülme baba belki kızın sana gelir.


Artık ağlama diyorlar babam. Sensizlik çok zor bunu bilmiyorlar. Bilmiyorlar canım babam bilmiyorlar.


Babanın yokluğu eksi kırk derecedeki soğuk hava kadar soğukmuş. İnsanın babası ölünce hiçbir şey içini ısıtmaya yetmiyor.


Ölen Babama Özlem Sözleri

Gözlerim doluyor aklıma yine her gece olduğu gibi babam geliyor. Kızım benim deyip öptüğün, kokladığın günler hatırımdan hiç çıkmıyor.


Meğer içimdeki acı sensizlik acısıymış, senden ayrıldıktan sonra her gün daha fazla acıtmaya başladı yüreğimi canım babam.


Yüzün hep gözümün önünde canım babam. Senin yerin hep kalbimde olacak.


Bir yaprak gibi döküldün sonbaharın akşamında, oysa baharı yaşamadan göçüp gittin sonbaharın kucağına


Sensizlik çok zor olsa da senin bana öğrettiklerinle bu hayatta ayakta duruyorum canım babam seni çok özledim.


Babanı özledin mi diye soruyorlar ben onu çok özledim derken bile boğazım düğüm düğüm oluyor, gözlerimden yaşlar akıyor.


Sen bazen rüyalarıma gelip beni öpüyorsun, seni çok seviyorum diyorsun. Bende seni çok seviyorum babam.


Sayfalarımız >>> Babalar Günü Sözleri


Hani zamanla geçecekti, hani zamanla alışacaktım. Olmuyor işte bak geçmiyor, ben babamsızlığa alışamadım, onsuz yaşamak bana çok zor geliyor.


Ölmeseydin de ben seni hiç görmesem sesini duysaydım, bayramdan bayrama gelip elini öpseydim, senin yaşadığını bilsem bile bana yeterdi babacığım. Şimdi sensiz bomboş kaldı hayatım.


Bir babayı unutmaya bir ay, bir mevsim, bir yıl yeter mi bilmem ama ben babamı, babama olan sevgimi ölene kadar unutamam.


Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimdesin canım babam.


Bak baba bende senin gibi baba oldum. Bende evlatlarımı senin gibi yetiştireceğim. Onlara dedeniz böyle yapıyordu diyeceğim.


Yaşayan bir babanız varsa her gün Allah’a şükredin ve onun kıymetini çok iyi bilin. Çünkü babasız yaşamak çok zormuş.


Beraber yudumlasaydık çayımızı, beraber yaşasaydık yaşamadıklarımızı. Sadece rüyalarımda değil yanımda görebilseydim seni babacığım.


Yüzümün yarısı hep ağlıyor. Tek kolum yok, tek bacağım yok. Tek gözüm görmüyor! Senden sonra yarım kaldım…


Beklemiyorum artık seni.. Biliyorum artık, gelmeyeceksin; yine umut çiçeklerim solacak, yine ağlayacağım, yine hıçkırıklar arasında boğulacağım.. Ama sen gelmeyeceksin. Ben hep burada kalacağım. Babacım


O bakışın son olduğunu bilseydim babacım anlık değil ömürlük bakardım.


Özlemin üzerime ağır, yokluğun cehennem… Babacım


Güzel Sözler kategorisinde en güzel Ölen Babaya Özlem Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Babaya Doğum Günü Mesajları , Anlamlı Babalar Günü Mesajları

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here