Özel GünlerSevgiliye Sözler

Sevgiliye Hemşireler Günü Mesajları

12 Mayıs Hemşireler Günü anlamına uygun sevgilisi hemşire olana aşkınıza iletebileceğiniz Sevgiliye Hemşireler Günü Mesajları sizlere seçenek olarak listeledik. Zor şartlar altında büyük fedakârlıklarla görevlerini yerine getiren hemşirelerimizin gününü her zaman kutlanması gerekiyor. İşte Aşkınıza bu özel gününde iletebileceğiniz Sevgiliye Hemşireler Günü Sözleri…

Sevgiliye Hemşireler Günü mesajları yazımız da; Hemşire Sevgiliye Aşk Sözleri, Romantik Hemşire Sözleri, Sevgi Dolu Hemşire Mesajları, Hemşireler Günü İçin Aşk Sözleri, Hemşireler İçin Sözler yer almaktadır.

Sevgiliye Hemşireler Günü Mesajları

Seni kokundan öpüyorum. Hemşireler gününü kutlarım.

Öptüm geceyi aydınlatan gözlerinden. Hemşireler gününü kutlarım.

Sen özlenecek en güzel şeysin. Hemşireler gününü kutlarım.

Başta birtanem olmak üzere tüm hemşirelerin, Hemşireler Günü kutlu olsun..

Bence bana aşık olman sana çok yakışıyor. Hemşireler günün kutlu olsun beyaz prensesim.

Sevgi, şefkat ve hoşgörünün simgesi haline gelen güzel aşkımın hemşireler gününü kutlarım.

Sağlık sektöründe vazgeçilmezi olan canım aşkımın Hemşireler gününü kutlarım.

Yangında, selde, hastalıkta hep yanımızdasın sen, beyaz formalı melek, acılarımızın ilacısın sen.

Sevgiliye Hemşireler Günü Mesajları
Sevgiliye Hemşireler Günü Mesajları

Takvimin en güzel yaprağıydı seni tanıdığım gün. hemşireler gününü kutlarım. Daha nice güzel günlere aşkım.

Sen benim hiç bıkmadan saatlerce seyre daldığım, tövbe tutmayan en tutkulu sevdamsın. Hemşireler gününü kutlarım bebeğim.

Bir lades tutuşsak, nesine desen, sesine derim. Bilirsin yüzün aklımdadır hep, ben sesini özlerim. Hemşireler gününü kutlarım.

Denize ilk kez giren çocuk masumiyetiyle seviyorum seni. Hemşireler gününü kutlarım bebeğim.

Halkla hizmeti şiar edinmiş, kutsal bir görevi ifa eden fedakâr, cefakâr aşkım Hemşireler günün kutlu olsun.

Seni tahmin edeceğin kadar değil tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana aşkım diye bildiğim için çok şanslıyım. Hemşireler gününü kutlarım.

Benim şiirlerim çay kokar düşlerim sade sen. Demlikte nefesin bardakta gamzen.En güzel günler senin olsun Hemşireler Günün Kutlu Olsun bebeğim.

Bütün mevsimleri bir günde bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. GÜZEL AŞKIMIN Hemşireler gününü kutlarım.

Hayat arkadaşım can yoldaşım gönüldeşim seni çok ama çok seviyorum. hemşireler gününü kutlarım. Daha nice güzel günlere aşkım.

Bu özel hafta vesilesiyle, başta aşkımın ve diğer tüm hemşirelerin Hemşireler Haftası’nı kutlar, saygılarımı sunarım.

Seni seviyorum ama sen olduğun için değil seninleyken olduğum için. Hemşireler Günü kutlu olsun güzel arkadaşım..

Gök yüzüne baktığımda parıldayan yıldızlar kadar çok seviyorum seni. Hemşireler günün kutlu olsun güzel kraliçem.

Hep beraber yaşlanalım yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım hayatım. hemşireler gününü kutlarım. Daha nice güzel günlere aşkım.

Sen dileklerimsin yaşadığım hayatın sozlervadisi.com içinde can nefesisin sen bir değil bin asra bedelsin sen hayatımda ki tek özelsin. Hemşireler gününü kutlarım.

Çok solcu gördüm ben bu www.sozlervadisi.com hayatta ama kimse senin gibi kalıcı devrim yapmadı “SOL” yanımda. Canım aşkımın hemşireler gününü kutlarım.

Sen ol da ister yar ol ister yara lütfun da başım üstüne kahrın da. Sen benim başımın tacısın. hemşireler gününü kutlarım. Daha nice güzel günlere aşkım.

Topluma sevgi ve merhametle destek veren canım aşkım, 12 MAYIS Hemşireler Günün Kutlu Olsun…

Sensiz bir gün daha akşam oldu. İçim el vermiyor. Biz buna “gün” demeyelim. Bugun aşıkımın en önemli günü hemşireler günü diyelim kutlu olsun aşkım

Benim en güzel yanımsın hayat arkadaşım eşim canım her şeyim. 12 MAYIS Hemşireler Günün Kutlu Olsun bebeğim.

Kalbimi çalar gibisin sevgilim. Ne zaman sevmek vaktim gelse sen düşersin gönlüme. Yine bu önemli günde gönlüme sen düş aşkım Hemşireler günün kutlu olsun.

Annenden Allah binlerce kere razı olsun senin gibi bir insanı doğurduğu için. Hemşireler Gününü en içten duygularım ile Kutlarım.

Sen en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. Hemşireler gününü kutlarım. Daha nice güzel günlere aşkım.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı sen nefes kadar önemli canim kadar değerlisin. Hemşireler gününü kutlarım. https://www.sozlervadisi.com/sevgiliye-sozler/sevgiliye-hemsireler-gunu-mesajlari.html

Acılarımı bile tatlandırıyor aşkın. Yıkıma terkedilmiş kalemin bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisin. Hemşirem aşkımın hemşireler gününü kutlarım.

İnsan hayatının sağlıklı bir şekilde devamı ve iyi bir yaşam kalitesinin sağlanması için gayret gösteren aşkımın hemşireler gününü kutlarım. Daha nice güzel günlere aşkım.

Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi olmayan günahımsın. Uzak duramadığım yasaklım, en açık ettiğim saklımsın. Sen başımdan giden aklım, severek çektiğim ahımsın. Hemşireler Günün Kutlu Olsun bebeğim…


Sevgiliye Sözler kategorisinde en güzel Sevgiliye Hemşireler Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Hemşireler Günü Sözlerini bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Sevgiliye Doğum Günü Mesajları , Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.