Ölen Anneye Özlem Sözleri

0
2385
views
Ölen Anneye Özlem Sözleri

Dünyadaki en güzel şey annelik duygusu olmak bence, çocugu için fedakarlik yapmak, sabretmek gibi birçok sorunu göğüslemektir. Birde Annesini kaybedenler işte en acı gerçeklerden biriside budur. Ne acıdır Anne özlemi evet bizde sayfamızda siz Annesini kaybetmiş kardeşlerimize özlemlerini paylaşabileceği sözleri yazdık.

Ölen Anneye Özlem Sözleri yazımız da ; Ölen Anneye Özlem Mektubu, Ölen Anneye Ağıt, Anneye Özlem Yazıları, Anneye Özlem Mesajları, Ölen Anneye Mektup Örnekleri, Ölmüş Anneye Şiir, Ölmüş Anneye Bayram Mesajı yer almaktadır.

Anne Sevgisi

Anneler evlatlarını 9 ay karınlarında taşıyarak onlar daha doğmadan üzerlerinde pek çok emek harcamış olurlar. Cefakar annelerimiz bizleri kendi başımızın çaresine bakabileceğimiz yaşa kadar büyütür hatta ondan sonra da bizi gözünde hala çocuk gibi görür ve bakmaya, ilgilenmeye devam eder. İşte bu sebepledir ki ana hakkı ödenmez diye bir sözümüz vardır. Tüm zahmete ve eziyete rağmen ses çıkarmadan canlarını dişlerine takarak bizler için uğraşan annelerimiz kutsaldır. Dünyadaki ilk günlerimizde onlar da bizle birlikte uyumaz ve ağlıyor muyuz diye kontrol eder üzerimize titrerler. Altlarını değiştirip yemek yedirdikleri çocukları büyüdüklerinde anneleri artık yaşlanmış olur. İşte o zaman borç ödeme vakti gelir ve bizler evlatlar olarak annelerimizin bir dediğini iki etmeyiz. Her ne kadar bizim üzerimizdeki emeklerin karşılığını asla veremeyecek olsak da onların hep yanında olmalıyız.

Anneye Özlem Sözleri

Cennet anaların ayakları altındadır sözü onların yaptıkları bu fedakarlığın tek denginin cennet olabileceğini ifade eder. Elbette babaların da çocukları üzerinde pek çok emeği vardır fakat annenin yeri, emeği başkadır. Anne kokusu hepimizi mest eder.

Analarımızın değerini bilmeli ve onları incitmemeli, üzmemeliyiz. Annelerimiz bize kıyamadıkları için biz onları ne kadar üzsek, kırsak da bizlere küsmezler fakat bunu bir açık gibi görüp üzmeye kırmaya devam etmemeliyiz. Onlara hakkını vermeye önce iyi davranarak başlamalıyız.

Anamı Arıyorum

Senden ayrı senden uzak
Yersiz göksüz gibiyim
Hem analı hem babalı
Hem öksüz gibiyim

Uzanmış aramıza
Uçsuz bucaksız gurbet
Bir ucunda sıla var
Öbür ucunda ekmek

Bütün analar ağıt şimdi
Bütün ağıtlar ana
Ya beni de al gurbet
Ya anamı ver bana

Hem kova hem kuyuyum
Yorgun bir halk suyuyum
Sen bana nenni söyle
Ben dizinde uyurum (Ali Yüce)

Ölen Anneye Özlem Sözleri

Mekanın cennet olsun annem seni çok özlüyorum


Annem mekanın cennet olsun seni çok özledim.


Böyle zamanlarda en çok seni arıyorum ölümün beni yıktı en çok seni özlüyorum en çok seni istiyorum yanımda annem 🙁


Canım annem seni çok özlüyorum.Beni kucağına alıp kafamı okşamanı ve o güzel masallarını anlatmanın verdiği huzuru bulamıyorum hiçbir yerde.


Biz yetimler için ne kadar zor bir gün. özlüyorum seni cennet kokulum çok özledim be ANNEM


Ölen Anneye Özlem Sözleri

Yokluğunda bütün eşyalarını koklayıpta uyuyorum annem…


Annem annem, ben sensiz hep eksiğim. Yanında olmasam da, sen yine benimlesin.


Seni çok özlüyorum annem… Yattığın yer nur, mekanın cennet, peygamberimize komşu olasın… Allahım rahmetini üzerinden eksik etmesin


Anne diyerek hala agliyabiliyorum. Anne buyudugume bakma İnanki ben hergun ölüyorum. O mis kokan tenini Öžlüyorum çaresiz susuyorum…


Senin adın geçince, sol yanım acıyor anne, Hiçbir şey yutamıyorum.


Anne; ne çok özlüyorum seni, sesini,bakışını,yavrum deyişini öyle özledim ki… Mekanın cennet olsun.Rabbim rahmetiyle muamele eylesin.


Annem seni yokluğunda yapayalnız bıraktığım günleri hatırlıyorum da ne kadar zormuş annem şimdi anlıyorum. Sen gittiğinden beri seni evde yalnız bir başına bıraktığım günler için kendime çok kızıyorum.


Ben iyiyim sabah yedilerde camlardayım hâlâ Komşular işe gidiyor,kalabalıklaşıyor çarşılar Kedileri izliyorum ve annemi özlüyorum.. Sıkı sıkı giyiniyorum ama üşüyorum Annemin hiç görmediği bir şehirde yaşıyorum https://www.sozlervadisi.com/guzel-sozler/olen-anneye-ozlem-sozleri.html


Her hafta mezarına geliyorum. Mezarının başında ağlıyor ve toprağına sarılıyorum. Anne seni çok özledim.


Öpeyim de geçsin der anneler Öper ve geçer. Kelimeler ile tarifi yoktur anne hakkının .


Gülüyorum diye mutlu sanıyorlar anne. Bir sen biliyorsun buhranlı gecelerimi. Seni çok özlüyorum.. Sana ihtiyacım var.. Seni çok seviyorum..


Annem seni çok özlüyorum. Seni çok seviyorum. Her gece gel rüyalarıma. Biraz olsun özlem gideriyorum. Yanaklarından öptüğüm…


Her gün izleyip her gün yoklugunla sinaniyorum ama biliyorum ruhunla beni sariyosun seni çok özlüyorum canım annem


Canım annem sensizlik ne zormuş. Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır annem


Karanlık kuyularda açan çiçeğim Küçük öğrencimin hayatta olmayan annesi onun cennetteki MelegiKimsenin yüreğine mutsuzluk yakışmazdı dimi Anne,Ah anne pencerede yine beklesen beni kapının zilini çalsam babam geldi aç kapıyı dese,Sen en güzel beni sevsen


Ölümü özlüyorum ANNE seni hatırlayınca


Allah’ım seni Peygamber Efendimize komşusu yapsın, kabrin rahat ve nurlu olsun melek annem.


Sensiz bir daha güneş battı annem. Sensizlik çok zor annem.


Sol yanım acıyor annem. Seni çok özlüyorum biricik annem.


Her çocuk benim gibi ağlar mı bilmem ama annem ben seni çok özledim onun için hep ağlıyorum.


Yorgunum kırgınım ve seni özlediğimde ben hep böyleyim canım annem


Biliyor musun anne her şeye alıştım, sadece senin yokluğuna alışamadım.


Dün yanına geldim annem. yine benimle konuşmadın yine bana hasretle sarılmadın. Anne mezar nasıl bir yer . Neden beni mezarında eskisi gibi karşılamıyorsun. Neden bana sarılmıyorsun annem.


Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne, kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sozlervadisi.com sevgini özlüyorum annem.


Ölen Anneye Duygusal Sözler

Mevsimin bir suçu yok annem, yokluğun çok soğuk.


Olmuyor anne özlüyorum işte arıyorum varlığını.


Sensiz uyuduğum bu kaçıncı soğuk gece seni çok özledim annem.


Anneyi sevmek cenneti sevmektir çünkü anne cennete açılan kapıdır. Cennetimin kapısı seni çok özledim


Anneye Özlem Sözleri

Sizin hiç annenizi özleyip de içinizde isyanların çıktığı, fırtınaların koptuğu ama sözlerinizin boğazınıza düğümlendiği oldu mu hiç?


Ah benim güzel annem 4 yıl önce bizden ayrılmıştın, seni çok özlüyorum şu mübarek günlerde sana ve vefat etmiş annelere rahmet diliyorum


Sen gittikten sonra anne diye seslenmeye o kadar özledim ki.


Ahh annelik sen ne kutsal bir şeysin! Getir ayaklarını öpeyim cennet kokusunu içime çekeyim.


Anneciğim bana seni seviyorum diyen sözlerini özledim. Her sabah saçlarımı tarardın başımı okşardın. Ben o günleri çok özledim annem


Ellerimde çiçekler mezarının başında gelirsem ne olur bana kızma Annem. biliyorum seni çok üzdüm ama hatamı anladım . Beni affet annem.


Seni çok özlüyorum annem için hala yanıyor ağlıyorum annem benim mis kokulu annem mekanın cennet olsun


Sen hiç anne diye avazın çıktığı kadar sessizce bağırdın mı hiç.


Ben seni kalbime sığdıramazken şimdi nasıl toprağın altına koyacağım canım annem.


Sensiz geçen şu yaşamın içinde var olmak, kokunu bi daha hiçbir zaman alamayacağımı, sesini hiçbir zaman duyamayacağımı bilmek o kadar zor ki hergün daha çok eksiliyorum, ölümü özlüyorum anne


Cennet annelerin ayaklarının altındadır diyorlar annem. Ne olur ayaklarının altına al beni Annem. Gidişin beni çok hüzünlendirdi ve seni hep özlüyorum Annem.


Herkez hediye alır ben sana sevdiğin güllerinle gelicem… Herkez sarılırken anasına ben senin toprağına sarilacam… İçim sızlıyor. . çok koyuyor sensizlik Annem…


Anneler günün kutlu olsun annecim… Yanımda olmasan da yanımdasın… En zor günümde en zor anında “buradayım” der gibisin. Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun


Evet, şimdi daha iyi anlıyorum Anne senin gidişin bana; acıdan, hasretten, gözyaşından başka hiç bir şey vermemiş


Bir şeye ihtiyacın olursa ara derdin, sana ihtiyacım var şimdi ben kimi arıyım annem.


Beyazlara sarıldığın gün benim bittiğim gündü Annem. Ben o günden sonra hiç gülemedim Hiç sevinemedim. Her zaman hüzünlü her zaman dertliyim. çünkü sen yoksun yanımda Annem.


Sen beni beyazlar içinde gelin ettin ama ben seni beyazlar içinde toprağa verdim. Ben hayırsız evlat mıyım  Annem…. Kendi ellerimle seni toprağın bağrına koydum. Yazıklar olsun bana Annem.


Üzerine de resmini yapıştırıp baş ucuma koydum. Her sabah onu öpüyor, kokluyorum. Kimseye söyleme ama anne, bazen de konuşuyorum onunla. Ne yapayım seni çok özlüyorum anne.


Güzel Sözler kategorisinde en güzel Ölen Anneye Özlem Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları ,  Mezar Taşı Sözleri

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here