Babaya Ölüm Yıldönümü Mesajları

Babama Ölüm Yıldönümü Sözleri

Baba dediğinde aklımıza en büyük varlığımız hazinemiz haklımıza gelir. Babaya Ölüm Yıldönümü Mesajları yazımızda da bu güzel insanları Babalarını kaybedenler için her ölüm yıldönümünde özlemlerinin anacakları güzel mesajlarımızı hazırladık. İşte Ölen Babamıza Yıldönümü Mesajları…

Babaya Ölüm Yıldönümü Mesajları yazımız da; Babaya ölüm yıldönümü mesajları duaları, Babaya ölüm yıldönümü mesajları mektup, Ölen Babaya ölüm yıldönümü mesajları, Babaya ölüm yıldönümü mesajları ağıt, Babaya özlem sözleri yer almaktadır.

Babaya Ölüm Yıldönümü Mesajları

Sen bedenen aramızdan göçtün gittin ama ruhun hep kalbimde olacak güzel babam. Seni ölene kadar unutmayacağım. Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum canım babacım.

Seni unutmak imkansız baba, gözlerimi kapattığım zaman hayalin geliyor gözlerimin önüne, yaşadığım her şeyde seni görüyorum canım babam. Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin, toprağın bol, huzur içinde yat, Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum babacığım. Senin yokluğun unutulmuyor, yerin dolmuyor. Saygı ile anıyorum.

Babaya Ölüm Yıldönümü Sözleri

Babaya Ölüm Yıldönümü Mesajları

Babamın ölüm yıldönümünü rahmet ve şad ile anıyorum babasızlık insanın belini büker öksüzlük her gece üzerine çöker. Hayat keşkelerle geçmek bilmiyor babacığım.

Hakkını helal et bana baba. Sağlığında senin istediğin gibi birisi olamadım ama sana söz veriyorum ne olursa olsun senin istediğin gibi birisi olacak ve her zaman öyle yaşayacağım. Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum

Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Canım babam nur içinde yat.

Benim babam dünyalara sığmayacak kadar büyük yürekli, iyi kalpli, merhametli bir adamdı. Benim babam her zaman kalbimde yaşayacak. Mekanın cennet olsun babam . Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum

Canım babam aramızdan ayrılışın …. Yılında seni çok özledim. Senden sonra ben hep eksik yaşadım.

Koca yürekli güzel Babam. Yokluğunun seneyi devriyesinde seni sevgi ile anıyorum. Seni çok ama çok özledim. Mekanın cennet olsun

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam. Mekanın cennet olsun

¸¸•*`❀ Ölen Babaya Özlem Sözleri ¸¸•*`❀ 

Bak baba her ölüm yıl dönümünde olduğu gibi yine senin yanına geldim. Seni özledim babam, sen gittikten sonra ben eski ben olamadım, eskiden attığım kahkahayı bir daha atamadım, gülerken yüreğim burkuldu, içim acıdı.

Canım babam sensizlik ne sozlervadisi.com zormuş. Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır babam. Seni çok özledim. Günahların af, mekanın cennet olsun. Ölüm yıldönümünü özlemle anıyorum.

Babamın ölüm yıldönümünün de rahmet ve şad ile anıyorum babasızlık insanın belini büker öksüzlük her gece üzerine çöker. Keşkelerin etrafında.

Babayı sevmek cenneti sevmektir çünkü anne cennete açılan kapıdır. Cennetimin kapısı seni çok özledim. Nur içinde yat. Ölüm yıldönümünü özlemle anıyorum. https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/babaya-olum-yildonumu-mesajlari.html

Benim yaşamımdaki örneğim, benim sıkıştığımda kurtarıcım canım babam nur içinde yat. Ölüm yıldönümünün de gene Seni çok özledim babam.

Ölüm geldi aldı babamızı Allah’ın takdiri uygun gördü aldı ahirete, dualarımız babamız ile Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Yokluğunu ilk yılındayız ama biz hala seninleyiz. Sen ne kadar bizden ayrılıp ebedi yurduna göçmüş olsan da biz seninle yaşamaya devam edeceğiz. Canım Babam…

Bir kız annesiz büyüyebilir ama babasız asla. Her gün dönmesi için dua eder. Ama sen yoksun artık. Seni ölümünün senehi devriyesinde bir kez daha özlüyor ve anıyorum. Canım Babacım

Bugün senin ölüm yıldönümün, bilmiyorum artık; saymakta istemiyorum sensizliğin kaçıncı ayında, kaçıncı yılında olduğumu, çünkü seni düşündükçe hep canım yanıyor, gözlerim doluyor. Seni çok özledim Babam.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Babaya Ölüm Yıldönümü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Ölen Babaya Babalar Günü Mesajları Anlamlı Babalar Günü Mesajları

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.