Dini Sözler

Babaya Ölüm Yıldönümü Mesajları

Baba dediğinde aklımıza en büyük varlığımız hazinemiz gelir. Babaya Ölüm Yıldönümü Mesajları yazımızda da bu güzel insanları Babalarını kaybedenler için her ölüm yıldönümünde özlemlerinin anacakları güzel mesajlarımızı hazırladık.

Ölüm yıldönümü mesajları yazımız da; Büyükbabaya dualı sözler, Anneye ölümü için başsalığı sözleri, Ölen Babaya duygusal sözler, Ağıtlı başsalığı mesajları, Babaya özlem sözleri yer almaktadır.

Babaya Ölüm Yıldönümü Mesajları

Benim yakışıklı babamın aramızdan ayrılışın yıldönümünde yine kalbim hüzünlü özlem dolu sen yokken ben hep eksik oldum canım Babam.

Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Canım babam nur içinde yat.

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam. Mekanın cennet olsun

Ölüm geldi aldı Babamızı Allah’ın takdiri uygun gördü aldı ahirete, dualarımız Babamız ile. Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Babamın ölüm yıldönümünün de rahmet ve şad ile anıyorum. Babasızlık insanın belini büker öksüzlük her gece üzerine çöker. Keşkelerin etrafında.

Babaya Ölüm Yıldönümü Mesajları
Babaya Ölüm Yıldönümü Mesajları

Babayı sevmek cenneti sevmektir çünkü anne cennete açılan kapıdır. Cennetimin kapısı seni çok özledim. Nur içinde yat. Ölüm yıldönümünü özlemle anıyorum.

Yokluğunu ilk yılındayız ama biz hala seninleyiz. Sen ne kadar bizden ayrılıp ebedi yurduna göçmüş olsan da biz seninle yaşamaya devam edeceğiz. Canım Babam…

Babamın ölüm yıldönümünü rahmet ve şad ile anıyorum. Babasızlık insanın belini büker öksüzlük her gece üzerine çöker. Hayat keşkelerle geçmek bilmiyor Babacığım.

Sen bedenen aramızdan göçtün gittin ama ruhun hep kalbimde olacak güzel Babam. Seni ölene kadar unutmayacağım. Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum canım Babacım.

Bir kız Annesiz büyüyebilir ama Babasız asla. Her gün dönmesi için dua eder. Ama sen yoksun artık. Seni ölümünün senei devriyesinde bir kez daha özlüyor ve anıyorum. Canım Babacım.

Seni unutmak imkansız Baba, gözlerimi kapattığım zaman hayalin geliyor gözlerimin önüne, yaşadığım her şeyde seni görüyorum Canım Babam. Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum.

Koca yürekli güzel Babam. Yokluğunun seneyi devriyesinde seni sevgi ile anıyorum. Seni çok ama çok özledim. Mekanın cennet olsun.

Canım Babam sensizlik ne zormuş. Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır babam. Seni çok özledim. Günahların af, mekanın cennet olsun. Ölüm yıldönümünü özlemle anıyorum.

Diğer Sayfalarımız; Ölen Babaya Özlem Sözleri

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin, toprağın bol, huzur içinde yat, Ölüm yıldönümünü www.sozlervadisi.com saygı ve rahmetle anıyorum Babacığım. Senin yokluğun unutulmuyor, yerin dolmuyor. Saygı ile anıyorum.

Hakkını helal et bana Baba. Sağlığında senin istediğin gibi birisi olamadım ama sana söz veriyorum ne olursa olsun senin istediğin gibi birisi olacak ve her zaman öyle yaşayacağım. Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum.

Benim yaşamımdaki örneğim, benim sıkıştığımda kurtarıcım canım Babam nur içinde yat. Ölüm yıldönümünün de gene Seni çok özledim Babam.

Bak baba her ölüm yıl dönümünde olduğu gibi yine senin yanına geldim. Seni özledim Babam, sen gittikten sonra ben eski ben olamadım, eskiden attığım kahkahayı bir daha atamadım, gülerken yüreğim burkuldu, içim acıdı.

Bugün senin ölüm yıldönümün, bilmiyorum artık; saymakta istemiyorum sensizliğin kaçıncı ayında, kaçıncı yılında olduğumu, çünkü seni düşündükçe hep canım yanıyor, gözlerim doluyor. Seni çok özledim Babam.

Benim babam dünyalara sığmayacak kadar büyük yürekli, iyi kalpli, merhametli bir adamdı. Benim Babam her zaman kalbimde yaşayacak. Mekanın cennet olsun babam. Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum.


Dini Sözler kategorisinde Babaya ölüm yıldönümü mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Ölüm yıldönümü sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Ölen Babaya Babalar Günü Mesajları Anlamlı Babalar Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.